Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jestem administratorem bez jakichkolwiek uprawnien
jak nic poblokowali ci lapka, i ja nawet podejrzenia mam kto to taki :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zmieniacie oponki na zimę? Ja stoję przed wyborem wielosezonowe vs. zimówki. Obecnie mam typowo letnie, a na święta jedziemy do Polandii. Co polecacie tu zakupić? Mam alu 16" obecnie z 205/55, i jeśli nie znajdę innych felg to na nie zarzucę zimówki/wielosezonówki.

 

- gdzie kupić?

- jakiej marki (na ebaju to masa chińszczyzny, taka popularna tutaj?)

- jaki jest koszt założenia z wyważeniam?

 

Dzięki za wszystkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam Garbuska dla żony. Gdyby Wam wpadł w oko albo wiecie coś na temat dajcie znać. Może a nawet musi być coś koło rok 2000-2002. 1,4-1,6 pojemnośći bo 2.0 cana Road Tax zabija... fajne jak by mioał zwykła proste alusy. No i najważniejsze mam do wydania na gnojka 1200. Będe wdzięczny za jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawek szukaj na ebaju lub gumtree. ja znalazlem w zeszlym roku razem z felgami. wyjda w tej samej cenie co bez felg po doliczeniu zalozenia. ja wlasciwie szukalem nowego kompletu felg i zimowek i trafily sie 2 pieczenie na 1 ogniu... po 1 sezonie dunlopy z cyckami gdzieniegdzie a felga po prostu igla. coniektorzy potwierdza.

u mnie zalozenie z wywazniem kosztuje ok 12.50-15f, pomnoz przez 4 i na wiosne dodaj jeszcze raz, a zimowki na feldze masz juz w tej cenie. bez zdzierania opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nigdy nie lubiłem wydawania pieniędzy na przekladanie opon ;-) Mam jeszcze trochę czasu. Będę szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja wyslalem oficjalny list do agencji. zobaczymy co odpowiedza i czy wogole odpowiedza...

Patryk a jak u Ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielosezonowe są do duszy, tak jak na letnich się jeździ.

http://www.tyretraders.co.uk

 

A ja szukam transita... SWB, 85KM i 54 tablice...

 

Transitów jest od uja a Beetle dość mało typowe... to sobie żona zażyczyła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielosezonowe są do duszy, tak jak na letnich się jeździ.
Nigdy nie miałem, to nie wiem. Choć wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego... ;)

A pomyślałem o takich oponach ze względu na lekkie zimy tutaj. Bo ile tu jest dni, że temp jest w okolicach zera? W sumie to nie wiem jak zima w UK wygląda :D Ale za zakupem zimówek przemawia zdrowy rozsądek.

 

I przeglądam ebaja i gumtree i do sytryny nic nie ma na zimówce... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałem, to nie wiem. Choć wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego... ;)

A pomyślałem o takich oponach ze względu na lekkie zimy tutaj. Bo ile tu jest dni, że temp jest w okolicach zera? W sumie to nie wiem jak zima w UK wygląda :D Ale za zakupem zimówek przemawia zdrowy rozsądek.

 

I przeglądam ebaja i gumtree i do sytryny nic nie ma na zimówce... :(

 

Jak chcesz tylku tutaj latać to daj sobie spokój z zimówkami, ja od 7 lat jeżdże na letnich. Chyba, że jedziesz do PL no to niestety się przydadzą choć by po to żeby nie dostać mandatu w DE lub w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam transita... SWB, 85KM i 54 tablice...

 

caddy już za mały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz tylku tutaj latać to daj sobie spokój z zimówkami

:wmorde

 

---------- Dodano o 18:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:11 ----------

 

caddy już za mały ?

si senior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz tylku tutaj latać to daj sobie spokój z zimówkami, ja od 7 lat jeżdże na letnich. Chyba, że jedziesz do PL no to niestety się przydadzą choć by po to żeby nie dostać mandatu w DE lub w PL.

 

Dobrze prawi lepiej zaluz zimowkemjakmdo PL jedziesz bo w DE wysokie mandaty za brak ;) no i w Pl tez jest od jakiegos czasu ze opony zimowe mua byc zalozone od polowy listopada juz ;) ja zimowki zakladam co roku tylko ja w gorach mieszkam wiec troche inna bajka ale z tego co slyszalem to w tym roku ma byc sroga zima w UK

Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hy hy... sroga zima.. brzmi conajmniej jak 5 cm sniegu, - 3 mrozu no ogolnonarodowy paraliz... sroga zime to widzieli Ci co byli zima w Polsce albo w Kanadzie.

 

---------- Dodano o 22:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:23 ----------

 

a tak na marginesie to tydzien temu znajomy przyjechal tu z Polski maluchem... ten to ma poczucie humoru...

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to tydzien temu znajomy przyjechal tu z Polski maluchem... ten to ma poczucie humoru...

 

na kołach przyjechał ? hehe ale musiał mieć komfort przez zapewne co najmniej 30 godzin :lol

 

2 lata temu syreny i warszawy były w edinburghu ;) chyba kilkanaście sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolach oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kolach oczywiście...

No to niezły hardkor :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja z tym maluchem....heheh (ale pamiętam jak ojciec mi opowiadał jak z kuzynem do Rosji jeździli maluchem...i rolki robili buahahahha) Grzegorz trzymam kciuki za ciebie żeby ta agencja się w końcu opamiętała.

Panowie szukam kokoś kto mi tempomat założy ? Jest ktoś taki w UK ?...manetka już przyszła teraz czekam na kable...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki- ja rowniez trzymam...

czy ktos jezdzi na dunlop sport blueresponse?? zamierzam kupic- i widze ze stosunek ceny do opinii jest bardzo dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie porobilo w laptopie i nie moge niczego zrobic, przenosic, kopiowac, zminiac nazw, wszedzie acces folder denided, nigdzei nie mam upawnien... jestem administratorem bez jakichkolwiek uprawnien.... probuje zminiac ustawienia wszedzie ale nic... antywirus nic nie pokazal...

dzis folder po folderze przenosze na przenosny dysk i system no nowo. w sumie to juz 3 lata jak dziala wiec najwyzsa pora na czystke

 

Cześć, nie wiem czy już doszedłeś co i jak ale ściągnij darmowy adwcleaner.exe z google . Wiele antywirusów nie daje rady z ''robakami'' i zanim będziesz stawiał system , użyj tego narzędzia . Znajdzie problem nawet jak będziesz myślał że go nie ma ( z czasem przyzwyczajamy się do coraz wolniej działającego kompa ) . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności