Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ja wysłałem maila chyba 3 mies przed końcem kontraktu że nie będę przedłużał

i potem średnio raz w tygodniu dzwonili do mnie z super ofertą tylko dla mnie :D

ale niestety nie skorzystałem bo u mnie na wsi akurat mają słaby zasięg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ociągałem się z kupnem tiketa promowego na wyjazd na święta, cena wzrosła z 55 na 65. To dołożyłem dziś dychę i pojedziemy pociągiem ;) 21 grudnia godz 17:50 :)

 

 

Ja wczoraj kupiłem bo już tańsze na pewno nie będą dałem 35 funtów i wyjazd 17 grudnia o 22. Ale planuje być w Dover na 20 zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dwiema godzinami nie powinno byc problemu, no chyba, ze miejsc juz braknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tydzien przed nie powinno byc jeszcze takiego ruchu i nie powinno byc problemu. ale z doswiadczenia Ci powiem: jak widzisz jakies babsko w budce- obojetnie w jakim wieku- omijaj bo zawsze przynajmniej mi problemy sprawialy. faceci nigdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie. Kobitki zawsze pomogą ;)

 

Już po powrocie i powiem tyle:

Auto super. W tamtą stronę jazda spokojna, do 140, autostrady i drogi boczne - spalanie 7.8

Powrót - gaz do dechy. Prowadzi się świetnie po autostradach i w niemcowni ustąpić musiałem tylko 911-tce przy 240. Więcej nie pójdzie. Od Berlina do Hannover mniej niż 170 nie jechałem. Spaliło 160 litrów na dystansie1900 kilometrów.

Jedyny mankament to brak możliwości szybkiego pokonywania zakrętów. Sztywność nadwozia i przedni napęd znacznie to ogranicza.

Na wiosnę do Żyda :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztywnosc nadwozia mysle ze latwo zminic. jakies dwuteowniki dlugosci samochodu dospawane pod podwoziem;-)

 

mysle ze tylnonapedowke tez sie da zrobic- przeszczepic tyl od jakiejs beemki i jazda:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie koledzy może jakieś sprawdzone namiary na tanie jednodniowe insurance, aby tylko auto ze spokojną głową przyprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie koledzy może jakieś sprawdzone namiary na tanie jednodniowe insurance, aby tylko auto ze spokojną głową przyprowadzić?

o ile sie nie myle ja bralem z tej strony na 1 dzien i placilem chyba 30 funtow jak kupowalem auto bo mialem ponad 200 mil a moja ubezpieczalnia byla juz zamknieta. Tam ci chyba nawet poda ceny kilku firm wiec cos da sie wybrac.

 

http://www.temporarycarinsurance.co.uk/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szymon - akurat ten jeden link sprawdziłem zanim zapytałem - nawet nie źle wyszło, bo 23f na jeden dzień po odjęciu breakdown i dodaniu excesu. W sumie daleko nie mam bo tylko 65 mil, ale licho nie śpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szymon - akurat ten jeden link sprawdziłem zanim zapytałem - nawet nie źle wyszło, bo 23f na jeden dzień po odjęciu breakdown i dodaniu excesu. W sumie daleko nie mam bo tylko 65 mil, ale licho nie śpi.

tez wychodze z zalozenia lepiej kupic i spokojnie dojechac koszta niewielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez podbij do Piotrka moze on da rady cos zalatwic u siebie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez podbij do Piotrka moze on da rady cos zalatwic u siebie????

co do krotkoterminowych ubezpieczen to nie ma szalu w pol-planie tylko ze strony

 

http://polplan.co.uk/ubezpieczenia-pojazd%C3%B3w-mechanicznych/ubezpieczenie-kr%C3%B3tkoterminowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli innego Piotrka:-) hy hy, sasiada Patryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem na mysli innego Piotrka:-) hy hy, sasiada Patryka

 

spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez podbij do Piotrka moze on da rady cos zalatwic u siebie????

 

Już rozmawiałem z Piotrkiem i na sobotę nie było by problemu wziąć tablice. Tylko to oznacza, że musiałbym dziś i tak jechać i zadatkować, żeby mi nikt auta nie sprzątnął i potem w sobotę znów jechać. Więc podobnie wyjdzie - dwie dychy na paliwo tam i spowrotem, albo 23 za ubezpieczenie na jeden dzień. A i auto od razu będę miał u siebie i mogę działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was kupuje na amazonie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto z Was kupuje na amazonie??

 

Kupowałem, ale bardzo rzadko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowalem sie ostatnio, bo widze ze duzo rzeczy jest taniej i to duzo niz na ebayju. juz 2 kupilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności