Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś z kolegów robił zbieżność w Kwit fit? Czy dobrze robią? Byłem ostatnio ale pan zasugerował że potrzebuje nowe opony bo on może ustawić ale nic się nie zmieni a nowe oponki (zimowe)u nich 370 fuli także i podziękowaniem. A może polecicie jakiś warsztat w okolicach Manchesteru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwik ficie to mozna zrobic rozbieznosc z nie zbieznosc.

koledze spier...li gwint w misce olejowej.

chyba ostatnie miejsce do ktorego bym pojechal autem na naprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba ostatnie miejsce do ktorego bym pojechal autem na naprawe

 

 

dokładnie,

a przy okazji,po co oponki zimowe koledze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w protyre i nie mogę narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie. fachowcem nie jestem ale co opony maja do zbieznosci?zboeznosc ustawia sie przyrzadami umocowanymi do felgi i to felgi musz byc w osi i miec nachylenie. moze sie myle ale wg mnie i mojego rozumowania opony nie maja nic do zbieznosci.

Grzesiu Emigrant - wypowiedz sie bo wiem ze masz wiedze w tej materii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oponki zimowe bo do polandi się wybieram zimową porą. A jedziemy na około 6 tygodni także napewno się przydadzą. A pamiętam jak jechaliśmy zimą ostatni raz a było to 4 lata temu to podróż zajęła nam ok 50 godzin bo na letnich oponach nie dało rady jechać. To jaki warsztat polecacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś z kolegów robił zbieżność w Kwit fit? Czy dobrze robią? Byłem ostatnio ale pan zasugerował że potrzebuje nowe opony bo on może ustawić ale nic się nie zmieni a nowe oponki (zimowe)u nich 370 fuli także i podziękowaniem. A może polecicie jakiś warsztat w okolicach Manchesteru?

 

Witam kolego.

 

Kawałek od Manchesteru ale ja zawsze tu ustawiam i jest ok. Zakład nazywa sie ATC i jest w Warrington na skżyżowaniu Orford Lane i Lythgoes Ln. To jest w okolicach Tesco. Polecan goście znają się przynajmniej na tym a najlepiej żeby robił to gość o imieniu Graham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mruku. Podjade do nich w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oponki zimowe bo do polandi się wybieram zimową porą. A jedziemy na około 6 tygodni także napewno się przydadzą. A pamiętam jak jechaliśmy zimą ostatni raz a było to 4 lata temu to podróż zajęła nam ok 50 godzin bo na letnich oponach nie dało rady jechać. To jaki warsztat polecacie.

 

jak tak,to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mruku. Podjade do nich w tym tygodniu.

 

Wygooglaj sobie najpierw numer tel. nie wiem czy trzeba się umawiać, ja zawsze się umawiam przez tel wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli opony sa nierowno zebrane to faktycznie moze byc ciezko ustawic zbieznosc.na pewno sa fachowcy ktorzy sobie z takim fantem poradza ale pewne tez jeat ze w kwik ficie a szczeolnie tu w uk ich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w kwit ficie sprawdzili oponki i przód mam ok 2 mm i są wyząbkowane a tył ok 4 mm. A pan powiedział że nic się nie zmieni tak będzie mnie ściągać tak czy tak chcę je wymienić właśnie na zimowki ale nie dam 370 fuli jak nowe mogę mieć za 220. Także więcej Do nich nie pojadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymień opony i od razu wal na zbieżność. Nie odwrotnie. Mój dobry fachowiec od opon, który też mi zbieżność robi tak mi kiedyś radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie. fachowcem nie jestem ale co opony maja do zbieznosci?zboeznosc ustawia sie przyrzadami umocowanymi do felgi i to felgi musz byc w osi i miec nachylenie. moze sie myle ale wg mnie i mojego rozumowania opony nie maja nic do zbieznosci.

Grzesiu Emigrant - wypowiedz sie bo wiem ze masz wiedze w tej materii

 

tak jak mówisz mówisz Robert opony nic nie mają do zbieżności ale ja osobiście wymienił bym opony i dopiero zbieżność robił no chyba że zawieszenie było naprawiane końcówka drążka kierowniczego czy coś takiego że jechać sie nie da to w tym przypadku zbieżność jak najbardziej.

 

 

kto wygra mecz?

byłem widziałem na żywo i wierzyłem że chociaż zremisują ale atmosfera była spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Właśnie w radiu 1 było ze atmosfera była bardzo wroga jak nigdzie indziej. Czyżby nasze bojówki kiboli przyjechały na mech lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam do Was odnosnie reklamy w postaci ulotek za wycieraczka samochodu.

sposob reklamy bardzo popularny w ojczyznie ale tutaj tego nie spotkalem.

czy jest to legalne? pytam bo zastanawiam sie nad taka forma reklamowania sie.

kazde auto to potencjalny klient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności