Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ja ogólnie sławek nie latam bo sie boje
Taki duży chłopak :nono
a kiedy kolego lecisz
20 września i wracam 23 - wesele i zabieram sobie spowrotem żonę i córeczkę z Polandii ;)

 

---------- Dodano o 22:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:40 ----------

 

Osram Night Breaker Plus 64210NBP H7 12V 55W Twin Pack of Headlight Bulbs (2 pack)Ł10.18
Dobrze czytam, darmowa wysyłka? No to świetna cena!

 

PS. Dzięki za linki! :)

Edytowane przez skcrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macku lowiles w szkocji?podobno tam sa zupelnie inne zasady lowienia anizeli w anglii.nie potrzega zadnych licencji i mozna brac ryby do domu. Masz jakas wiedze na ten temat?wiem ze powinienem sam poszukac i poczytac ale ja to zawsze na latwizne ide;)ja do granicy mam niedaleko mozna by sie wybrac.

Btw cos mi sie wydaje ze nam watek umiera.mam nadzieje ze to nie przez ta afere coscie rozpetali.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacku nie daleko do granicy - ja to byłem przekonany że ty to juz szkot na 100%

 

---------- Dodano o 12:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:26 ----------

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Gigantyczny-karambol-w-Anglii-Zderzylo-sie-ponad-100-aut,wid,15958070,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jak co, ale że tutaj nie wprowadza obowiązku jazdy na światłach choćby podczas mgły czy deszczu... Wszędzie to H&S króluje, a w tej materii bezpieczeństwo leży gdzieś odłogiem.

 

---------- Dodano o 13:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:03 ----------

 

ale znajomy np. trzyma zawsze tutaj i chwali sobie

http://www.slaparking.co.uk/

Chyba też skorzystam z tego parkingu. Tylko że będę wracał z 2-latką, więc wcześniej zadzwonię i dowiem się czy nie będzie problemu z odbiorem z lotniska (fotelik). Bo dobrze zrozumiałem, że zostawiam auto u nich a oni mnie podrzucają na lotnisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tutaj https://www.parkatmyhouse.com/

male firemki tu sie oglaszaja. ja tak parkuje juz od 3 lat. koles przy domu ma pole i mala firme. ma ubezpieczenia itd wiec full legal.

co jest najlepsze to podjezdzasz na drop off, podpisujesz papier, oddajesz klucze i lecisz. po powrocie dzownisz ze masz walizke i idziesz na drop off i on juz czeka. wsiadasz do auta i wio. nie trzeba czekac na autobusy, klucze w recepcji, szukanie auta po parkingach etc. ja sobie chwale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]Chyba też skorzystam z tego parkingu. Tylko że będę wracał z 2-latką, więc wcześniej zadzwonię i dowiem się czy nie będzie problemu z odbiorem z lotniska (fotelik). Bo dobrze zrozumiałem, że zostawiam auto u nich a oni mnie podrzucają na lotnisko?

 

tak sławek dobrze zrozumiałeś , zostawiasz autko i oni cie na lotnisko podrzucają, jest też opcja ze na lotnisku oddajesz kluczyki do auta i odbierasz potem też na lotnisku ale kosztuje więcej

 

wiesz ja biore taxi bo lece na ponad 2 tyg. dla tego właśnie lepiej mi sie to opłaca a przy 4 dniach też bym zostawiał na parkingu, są tacy co też szukają jakiegoś darmowego parkingu w okolicach gdzie nie ma żółtych kresek i jak znajdą to dzwonią po taxi

 

sławek jak tam cytryna - nic sie nie chwalisz , jak robota ok?

 

---------- Dodano o 15:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:20 ----------

 

Btw cos mi sie wydaje ze nam watek umiera.mam nadzieje ze to nie przez ta afere coscie rozpetali.

 

a o czym szanowny kolega pisze ? :zeco

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hy hy luknij na ed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sławek jak tam cytryna - nic sie nie chwalisz , jak robota ok?
Cytryna spoko, jestem zaskoczony komfortem. No ale co się dziwić jak przesiadłem się z 19-latka na 7-latka z połowę mniejszym przebiegiem :D No i spalanie jest fajne, bo komp pokazuje srednio 4L/100km. Zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości za ok miesiąc przy nast tankowaniu.

Ale nie ma tak różowo :( Zachciało mi się sprawdzić czy kiera ma regulację w dwóch płaszczyznach. I zaraz po tej regulacji na nierównościach zaświeciła się kontrolka od poduchy (chyba kierowcy). Poruszałem kierą na wyłączonym aucie, ustawiłem od nowa i kontrolka już nie świeciła. Do następnego dnia i tych samych nierówności na drodze :sciana Pewnie kabel gdzieś się przełamał. I się świeci już. Narazie nie ma kasy na luzie, ale niedługo trzeba będzie się tym zająć.

 

Co do roboty, to jest i podoba mi się. Dalej jeżdżę dla Stobart-tesco, czasami dla Downtona i DHL. A dziś dzwonili do mnie z Crovn Serv. z Warrington i chcą mnie zarejestrować :) Czemu nie - zima idzie ;)

Kris, w październiku będę zaczynał poszukiwania domu/mieszkania do wynajęcia - okolice Warrington, Widnes, Runcort, Liv. Jakbyś coś słyszał o jakimś mieszkaniu od prywatnego landlorda, bez agencji, to daj znać. 2-3 pokoje i miejsce na auto to warunki konieczne.

 

Koniec elaboratu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos potwierdzic lub zaprzeczyc, czy zaciski w kombi i sedanie na tyle sa takie same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytryna spoko, jestem zaskoczony komfortem. No ale co się dziwić jak przesiadłem się z 19-latka na 7-latka z połowę mniejszym przebiegiem :D No i spalanie jest fajne, bo komp pokazuje srednio 4L/100km. Zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości za ok miesiąc przy nast tankowaniu.

Ale nie ma tak różowo :( Zachciało mi się sprawdzić czy kiera ma regulację w dwóch płaszczyznach. I zaraz po tej regulacji na nierównościach zaświeciła się kontrolka od poduchy (chyba kierowcy). Poruszałem kierą na wyłączonym aucie, ustawiłem od nowa i kontrolka już nie świeciła. Do następnego dnia i tych samych nierówności na drodze :sciana Pewnie kabel gdzieś się przełamał. I się świeci już. Narazie nie ma kasy na luzie, ale niedługo trzeba będzie się tym zająć.

 

Co do roboty, to jest i podoba mi się. Dalej jeżdżę dla Stobart-tesco, czasami dla Downtona i DHL. A dziś dzwonili do mnie z Crovn Serv. z Warrington i chcą mnie zarejestrować :) Czemu nie - zima idzie ;)

Kris, w październiku będę zaczynał poszukiwania domu/mieszkania do wynajęcia - okolice Warrington, Widnes, Runcort, Liv. Jakbyś coś słyszał o jakimś mieszkaniu od prywatnego landlorda, bez agencji, to daj znać. 2-3 pokoje i miejsce na auto to warunki konieczne.

 

Koniec elaboratu :D

 

 

a czemu koniecznie od prywatnego landlorda? wiem że agencje kosztują ale to nie takie aż drogie ale masz konfort wszystko zgodnie z prawem , na papierku, jak ci np. grzyb wyjdzie albo rura peknie lub cos naprawić dzwonisz i muszą to załatwic jeszcze tego samego dnia, czynszu ci nie podniosą z dnia na dzień wszystko regulowane prawnie a z prywatnymi landlordami to różnie bywa

 

 

obok mnie jest fajny domek

 

http://www.northwooduk.com/wigan/lettings/NWWGN_001796

 

---------- Dodano o 17:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:10 ----------

 

sredni kurs funta -> 5zl. :)

 

własnie wymieniałem 5,10 zł :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wynajmowałem od prywatnego i mam dobre doświadczenia. No i zawsze to taniej. Agencje też niechętnie wynajmują komuś kto pracuje przez agencję (tak słyszałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie taniej. agencje wynajmuja kazdemu, kto placi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w b&q gość się kłócił z drugim o wiertarkę bosch , sklepowy powiedział ze maja na magazynie jeszcze jedną sztukę i że pójdzie jej poszukać, - 1 klient twierdził że on chce jeszcze jedną - drugi klient że skoro on już jedną ma to ta z magazynu dla niego

 

przypomniało mi się że w następnej alejce mijałem ten wózek co wywożą towar na sklep wiec poszedłem i patrze - jest ta sama wiec cmyk i cichaczem do kasy, szybka zapłata i do samochodu i tak wiertareczkę bosch za 19,98 mam :haha

 

---------- Dodano o 19:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:51 ----------

 

Wcześniej wynajmowałem od prywatnego i mam dobre doświadczenia. No i zawsze to taniej. Agencje też niechętnie wynajmują komuś kto pracuje przez agencję (tak słyszałem).

 

sprawdzą twoje referencje, zdolność jako wynajmującego i jak bedzie ok to masz chte bez najmniejszego problemu jak grześ napisał one wynajmują tym co płacą czyli tym co stać ich na rent, council itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybka zapłata i do samochodu i tak wiertareczkę bosch za 19,98 mam
a niech ci tak pol dziory wywierci i zdechnie ;):P

 

---------- Dodano o 19:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:55 ----------

 

z tymi agencjami to trzyeba uwazac, wynajmowalem przez dwie... jedna zaczardzowala za to ze musieli jechac i sprawdzic czy sciany sa w tych samych miejscach, druga nic, tylko przy podpisywaniu kontraktu, cos tam wziela, chyba 150 za dwie osoby czy cos takiego, ale wiem ze sa i takie co potrafia brac po 200-250za osobe na kontrakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kto ma szczescie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a niech ci tak pol dziory wywierci i zdechnie ;):P

 

gwarancja na 2 lata koleżko , zobaczymy jak będziesz gadał jak dentystę będziesz potrzebował a ona ci pół dziury wywierci :P

 

---------- Dodano o 20:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:59 ----------

 

wiadomo kto ma szczescie:P

ja bym powiedział gdzie 2 sie ... tam polak korzysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie taniej. agencje wynajmuja kazdemu, kto placi....
No to rozeznam temat w odpowiednim czasie. Dzięki za opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macku lowiles w szkocji?

 

Nie nie miałem okazji Jacku

a ja i tak trzymam się żelaznej zasady prawdziwego wędkarza złap i wypuść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
złap i wypuść
jak za male, zeby na patelnie rzucic to sie nie dziwie ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Luke wędkarstwo traktuję jako sport, hobby złowione ryby wypuszczam

bez względu na to czy ma 2kg czy 5kg

raz kiedyś tylko zabrałem dużego szczupaka i kilka pstrągów

a setki ryb dostało drugie życie :)

 

jak chcę zjeść rybe to kupuję morską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności