Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

I zaliczyłem dobry uczynek

 

I tak trzymac !!!

 

Kiedyś moja żona się zakopała po drodze do pracy

była w ciąży, ręcznie odkopywała auto, była 6 rano

dwóch kolesi przejeżdżało obok land roverem i się śmiało, normalnie żal mi ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy darmowe przesylanie kasy przez paypall dalej dziala?

dziala ale tylko w wypadku jesli kasa jest przesylana jako platnosc "osobista" i przelewane fundusze musza byc na koncie paypal.

jak kasa poleci z banku a dalej do kogos to bankowe oplaty pobiora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuje bagażnika na rowery, będą dwa, na klapę bagażnika, z tego co zdążyłem znaleść na ebayu to kosztuje około 70fuli, z racji tego że będę tego używał raz do roku, albo i nie to nie chcialbym wydawać tyle. Jakbyscie widzieli coś tańszego to bardzo bym prosił o wiadomość.

Dzieki

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie żal mi ich

Mi też powiem szczerze. Nie rozumiem takiego zachowania, żeby drugiemu nie pomóc-zwłaszcza kobiecie w ciąży:oszit

 

---------- Dodano o 21:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:24 ----------

 

Panowie, poszukuje bagażnika na rowery, będą dwa, na klapę bagażnika, z tego co zdążyłem znaleść na ebayu to kosztuje około 70fuli, z racji tego że będę tego używał raz do roku, albo i nie to nie chcialbym wydawać tyle. Jakbyscie widzieli coś tańszego to bardzo bym prosił o wiadomość.

Dzieki

 

send from htc d s

Skoro będziesz montował hak, to raczej szukaj na hak, a nie na klapę.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro będziesz montowała hak, to raczej szukaj na hak, a nie na klapę.

 

Grunt żeby było tanio

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, poszukuje bagażnika na rowery, będą dwa, na klapę bagażnika, z tego co zdążyłem znaleść na ebayu to kosztuje około 70fuli, z racji tego że będę tego używał raz do roku, albo i nie to nie chcialbym wydawać tyle. Jakbyscie widzieli coś tańszego to bardzo bym prosił o wiadomość.

Dzieki

 

send from htc d s

 

A ja dodam ze droższy będzie ''lepszy'' ,ja używam bagażnika na klapę ''no name'' i zawsze trzeba go poprawiać (dociągać)y. Polecam opcje na hak!! mniej problemów:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

htc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grunt żeby było tanio

 

send from htc d s

 

Może być tanio i dobrze jak będziesz cierpliwy i zainstalujesz sobie wreszcie snajpera ;) Prędzej czy później coś trafisz markowego w dobrej cenie. Badziewia nie kupuj bo niemasz gwarancji, że rowerów nie zgubisz, czy lakieru nie uszkodzisz. No i dla samej wygody obsługi czasem warto kupić coś lepszego.

Jakbyś chciał na dach to polecam mont blank Barracuda. Oferowane były jako ori vw w salonach. Czasem można trafić na ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patryk, ale na dach bym nie chciał. Wolałbym na tył.

Snajpera trzeba będzie zainstalować ;)

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w londynie zawitał śnieg :):lol

 

zimaauto.jpg

zima1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukiwany passat avf combi tdi wszelkie informacje kierowac do mnie a tak po za tym u mnie tez jest bialo co mnie bardzo cieszy pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukiwany passat avf combi tdi wszelkie informacje kierowac do mnie a tak po za tym u mnie tez jest bialo co mnie bardzo cieszy pozdrowki

 

no to powodzenia w poszukiwaniach, nie chce byc zlosliwy oczywiscie, ale jak chudy szukal paska to widzielismy perelki tego rynku :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia w poszukiwaniach, nie chce byc zlosliwy oczywiscie, ale jak chudy szukal paska to widzielismy perelki tego rynku :wmorde

Spoko ciezko znalesc cos fajnego w sensownej cenie wystawilem swojego na gumtree ale bez auta to jak bez reki wiec juz szukam czegos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak cos to mam tanio do sprzedania dwie zimowki, pozostalosc po passcie :) 17' 235/45 lub 50 jutro sprawdze dokladnie rozmiar i jakiej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMAG0189.jpg

IMAG0184.jpg

IMAG0188.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was w Anglii pada snieg a w Szkocji padal deszcz pol dnia a teraz mroz -2 nie dawno wrocilem z pracy i powiem wam ze lodowisko na drodze jest i nawet nie sypia niczym ;/

 

---------- Dodano o 00:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:18 ----------

 

[ATTACH=CONFIG]76062[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]76063[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]76064[/ATTACH]
ladnie ladnie sypie tam u was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce to by wszyscy wysmiali te zdjecia - pare cm sniegu. a u nas to prawie jak wydarzenie roku.

w czwartek jadac do pracy musialem gamoniowi pomagac zeby podjechal pod malutkie wzniesienie bo troche wody z pola sie na ulice nalalo i zamarzla. a ojn zamiast z rozpedu to zwolnil i **** blada.

ja na zimoweczkach tylko mialem szeroki usmiech.

u mnie czarno i nie zapowiada sie na snieg ale to zasluga morza ktore jest w odleglosci niecalego kilometra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie przez noc to tak z 15-20cm nasypało :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj ok 10-15cm jest aż dziwnie jak się przez okno patrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u nas tylko popadalo deszczem.... i nic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności