Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ZApytanko do posiadaczy zderzakow ze spryskami. Jestem caly czas za zakupem takowego zderzaka ale bede potrzebowal jeszcze samych spryskow - skad najlepiej je wychaczyc bo na jebaju nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek mam nadzieje ze sie zda :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk dziekuje ty i romeo80 bardzo pomogliscie

luk pkt nr 5 jest swietny bedzie koles mogl mnie w wycieraczke cmoknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZApytanko do posiadaczy zderzakow ze spryskami. Jestem caly czas za zakupem takowego zderzaka ale bede potrzebowal jeszcze samych spryskow - skad najlepiej je wychaczyc bo na jebaju nic nie ma.

 

Aledrogo :)

A patrzyles za rozbitkami na ebay. Z Tego co pamiętam to był niebieski kombiacz po stluczce w jedną strone, i moze by jeszcze spryski mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luk dziekuje ty i romeo80 bardzo pomogliscie

luk pkt nr 5 jest swietny bedzie koles mogl mnie w wycieraczke cmoknac

 

Dobrze że sie przydało, później dorzuce do odpowiedniego wątku, będzie na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jebaja to przestudiowalem i do wszystkich juz dzwonilem. Zdjecia tylko pogladowe a nic nie maja.

na alledrogo tez lipa. Jakbyscie widzieli cosik to dajcie znac - oczywiscie za rozsadna cene ;) nie zebym byl zydem

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamawiaj na allegro i slij do mnie, będę paczkę w lutym robil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luk dziekuje ty i romeo80 bardzo pomogliscie

luk pkt nr 5 jest swietny bedzie koles mogl mnie w wycieraczke cmoknac

 

spoko oko :dobrze

 

---------- Dodano o 00:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:26 ----------

 

jebaja to przestudiowalem i do wszystkich juz dzwonilem. Zdjecia tylko pogladowe a nic nie maja.

na alledrogo tez lipa. Jakbyscie widzieli cosik to dajcie znac - oczywiscie za rozsadna cene ;) nie zebym byl zydem

radior napisz mi co dokladnie potrzebujesz a w poniedzialek dowiem ci sie( bo mam wolne ) na polskim scrapie nie daleko mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radior. Koles w dziale sprzedam miał lub jeszcze ma cały komplet do montażu xenona, podpytaj może puści same spryski za dobre pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytaj za ile by puscil. Puki co mam te co mam z octavii wiec jakos to poskladam. Narazie czekam na zderzak. Niestety inny kolor i male uszkodzenie ale za male pieniadze ma pujsc. Czekam tylko na maila od sprzedawcy potwiedzajacego dokladny stan zderzaka.

 

Romek chodzi mi dokladnie o spryskiwacze do przednich reflektorow. Same spryski bo reszte juz mam. Co do instalacji elektrycznej to zrobie ja po swojemu nie chce ORI. Beda dzialac z dodatkowego przycisku bo tak to mnie beda wkuczywialy jak beda psikac za kazdym razem jak prysne szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beda dzialac z dodatkowego przycisku bo tak to mnie beda wkuczywialy jak beda psikac za kazdym razem jak prysne szybe.

Idzie sie przyzwyczaić, ale płynu trochę idzie trzeba przyznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wyslalem zapytanie do kolesia w sprawie tych spryskow.

Ide spac bo jutro na 6.00 do roboty. 7 dniowek w tym tygodniu ;/

Pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romek chodzi mi dokladnie o spryskiwacze do przednich reflektorow. Same spryski bo reszte juz mam. Co do instalacji elektrycznej to zrobie ja po swojemu nie chce ORI. Beda dzialac z dodatkowego przycisku bo tak to mnie beda wkuczywialy jak beda psikac za kazdym razem jak prysne szybe.

jakbos potrzebowal mam przycik z lexusa o taki http://www.ebay.co.uk/itm/Lexus-200-Headlight-Washer-Switch-1999-2005-/170733750976?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27c0864ac0

zobacz jak ja mam zrobione- zeby nie bylo- to jest wg pomyslu Patryka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romek chodzi mi dokladnie o spryskiwacze do przednich reflektorow. Same spryski bo reszte juz mam. Co do instalacji elektrycznej to zrobie ja po swojemu nie chce ORI. Beda dzialac z dodatkowego przycisku bo tak to mnie beda wkuczywialy jak beda psikac za kazdym razem jak prysne szybe.[/quote radior spoko , dam znak- sygnał :dobrze jak co[color=Silver]

 

---------- Dodano o 00:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:52 ----------

 

[/color]ja tez lece w kimono bo jutro ostatnia dniowka i 4 dni laby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktokolwiek cos wie na temat wielkiego Gurala? cos go nie widac, wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gural juz siedzi dawno he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem że on też miał na pienku z Mr S :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale poczytajcie he he

 

oczy bolą od czytania :wmorde:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roman - a jak tam twoja kamerka samochodowa , wrzuc jakis materiał pogladowy abysmy zobaczyli jaka jakosc obrazu z tego urzadzonka płynie! :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności