Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Chudy, oszczędzaj wątrobę, bo niedługo znowu do pl będziesz jechał : lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługo znowu do pl będziesz jechał

czy ja o czyms nie wiem?? do wakacji a moze i jeszcze dluzej nie planuje wyjazdow do tego kraju alkoholikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie planuje wyjazdow do tego kraju alkoholikow

chudy degustatorów :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ja o czyms nie wiem?? do wakacji a moze i jeszcze dluzej nie planuje wyjazdow do tego kraju alkoholikow

 

Martwię sie o ciebie bo przez telefon brzmiales jak po dobrym chlaniu :lol3 ;)

Żartuje chudzielec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryku, jak tam nka. Jakieś problemy z setupem? Czego nie było w pudełku a było potrzebne?

A w porządku powiem Ci. Na razie;) Póki co MR standard HD śmiga nie zależnie od czarnego dekodera, więc nie spinałem ich kablem ethernet i biały działa nie zależnie jak osobny tuner. Podłączyłem, od razu ściągnęło się oprogramowanie i można było oglądać dokładnie te same programy co na czarnym. Jedyne czego trochę brakuje to zatrzymywania i przewijania, ale da się żyć. Czekam bo, już prawie tydzień idzie i nie może dojść access point tp linka którego kupiłem na ebayu i mam zamiar go podłączyć do białego, żeby białego połączyć z czarnym przez wifi, bo nka zapowiada, że już na dniach włączą przesyłanie uprawnień z czarnego do białego w MR standard HD, a wtedy będzie tak jak w MR Premium, czyli tunery muszą być spięte razem, żeby biały działał. A nie uśmiecha mi się kabla na piętro ciągnąć. W każdym razie przy tym pewnie się pobawię, żeby to działało...

Jak mi się skończy umowa na MR standard to nie wiem czy nie wezmę tego Premium, choćby po to, żeby mieć takie oprogramowanie jak na czarnym turbaczu, bo to w tym białym jakies takie archaiczne, mało przejrzyste i mułowate jest. A po zakończeniu umowy promocyjnej i tak będzie tylko 5 zł różnicy-teraz będę płacił 10zł, a potem ma być 15zł. A premium kosztuje 20zł.

 

W każdym razie jestem zadowolony, bo mam sporo taniej niż za cyfrę płaciłem, a kanałów kilka razy więcej, bo mam fulla w czarnym, a pakiet programowy w MR jest ten sam co w głównym pakiecie. No i kupiłem córce pilota Nki dla dzieci-działa na obydwu dekoderach-mała jest wniebowzięta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol

 

napisał do mnie Mr Stavonos :haha

 

 

Użytkownik StavrosCustom odpowiedział na Twój komentarz do filmu VW Passat B5 1.9TDI by WojtasTDI [skarżysko 2011] HD:

 

@ThePaSSior Obecnie juz nie, ale bardzo ciesze sie ze to napisales.

Policja juz wykonala telefonik do bialka i sie osral tlumaczac ze jest michaelem z leeds hahahah....

Czekaj na swoja kolej. Dla zasady ci nie podaruje zebys zamknol jadaczke.

 

 

dobry jest - nagroda roku w kategori clown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie szykuje na premium. Orientujesz sie czy przy tym premium, można pokombinowac z WiFi? Aby połączyć oba? Mam router belkina.

 

Kris, powiem ci ciekawostkę. Moja paczka zaginęła. Odebrali ja od ciebie o 9:18 i ślad po niej zaginął - szukają jej. Dosłownie masakra

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kris, powiem ci ciekawostkę. Moja paczka zaginęła. Odebrali ja od ciebie o 9:18 i ślad po niej zaginął - szukają jej. Dosłownie masakra

 

to pewnie sprawka stavrosa - czytał co pisalismy i zadziałał :lol

 

no to sobie nie zainstalujesz haka po kosciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pewnie sprawka stavrosa - czytał co pisalismy i zadziałał
napewno ;)

 

no to sobie nie zainstalujesz haka po kosciele
mam nadzieje ze ja znajda :[

 

---------- Dodano o 01:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:18 ----------

 

kufa - zima idzie! nic tylko sie grzac :piwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pewnie sprawka stavrosa - czytał co pisalismy i zadziałał

wez moze zadzwon do niego i przepros to moze odda lukowi ta westfalie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie jest ciekawie, ale zachecam do glosowania: http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewtopic.php?f=34&t=43066

 

---------- Dodano o 01:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:21 ----------

 

Policja juz wykonala telefonik do bialka
tak, i zaraz po tym dzwonili zeby zlozyc raport do staviego ;):lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris, powiem ci ciekawostkę. Moja paczka zaginęła. Odebrali ja od ciebie o 9:18 i ślad po niej zaginął - szukają jej. Dosłownie masakra

Za mała była...

 

---------- Dodano o 23:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:23 ----------

 

Ja sie szykuje na premium. Orientujesz sie czy przy tym premium, można pokombinowac z WiFi? Aby połączyć oba? Mam router belkina.

Tak można, ale czy z Twoim routerem pójdzie tego nie wiem.Ja do dziś miałem z BT i wiem, że z nim nie miałbym szans, ale teram mam Dlinka z Talktalka i miejmy nadzieje, że da radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki Patryk, jak z routerem nie pojdzie, to pociagne kabla ;)

 

---------- Dodano o 01:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:27 ----------

 

Za mała była...
nie krakaj :P

 

---------- Dodano o 01:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:28 ----------

 

jednym slowem, Kris jestes na wojnie z kolega S ;) i to na bardzo wysunietym froncie :lol2

 

ps.padam :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki Patryk, jak z routerem nie pojdzie, to pociagne kabla ;)

Ja kupiłem to:

http://www.ebay.co.uk/itm/260915953243?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ktoś na forum nki pisał, że takiego używa, więc działa z MR, a to już połowa sukcesu.

Nka za to poleca ten:

http://www.ebay.co.uk/itm/290636689096?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

http://www.staci.pl/n/?47,netgear-ethernet-to-wirless-adapter-%28wnce2001%29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny nie sa znowu takie wygorowane, wiec zobaczymy, ale najpierw obadam na belkinie i zobacze co sie bedzie dzialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny nie sa znowu takie wygorowane, wiec zobaczymy, ale najpierw obadam na belkinie i zobacze co sie bedzie dzialo ;)

Ale jak nie chcesz ciągnąć kabla, to punkt dostępowy musisz kupić przecież, bo jak inaczej dekoder do wifi wepniesz? One nie mają w sobie wifi odbiorników przecież. Ustawiasz to koło dekodera, podłączasz kablem do dekodera i łączysz przez wifi ze swoim routerem, do którego masz wpięty kablem, lub przez inny punkt dostępowy czarny dekoder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nie chcesz ciągnąć kabla, to punkt dostępowy musisz kupić przecież, bo jak inaczej dekoder do wifi wepniesz? One nie mają w sobie wifi odbiorników przecież.
a widzisz, to teraz dopiero dotarlo ;)

 

---------- Dodano o 01:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:53 ----------

 

dla szkotow z forum: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/niepodlegla-szkocja-moze-stracic-funta,1,4997439,region-wiadomosc.html

 

bójcie sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczka sie odnalazla :brawo:hurra

 

juz jest w depocie w exeter, ale i tak zloze zazalenie na skur....

bo mialo byc next day :kijemgo:505::514:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Policja juz wykonala telefonik do bialka i sie osral tlumaczac ze jest michaelem z leeds hahahah....

 

do mnie nikt nie dzwonil i nic mi nie wiadomo. I niech podjedzie do mnie to mu pokaze jak sciagnac wentylator bez sciagania przodu hehe ( nagra filmik i wrzuci na YT )

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności