Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie właśnie poszło i póki co prowadzi
jak sie obudza po objedzeniu swiatecznym pozostali, to nie widze takiej sily, dlaczego mialby nie wygrac ;)

 

---------- Dodano o 01:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:57 ----------

 

Patryk i co z tv? oczopląs minal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ale się ruszyło :) ha dzięki panowie :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow ale się ruszyło :) ha dzięki panowie :):)

nie wyplacisz sie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam już tam na pewno jakoś dam radę :) :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk i co z tv? oczopląs minal?

 

Szczerze to wiem mniej niż przed. Jak tak przeglądam te specyfikacje, to znów jak zawsze. Jak to dobre, to znów coś nie pasuje i tak w kółko. A temu co widzę w sklepie to i tak nie wierzę, bo już oni tam wiedzą jak poustawiać te tv, żeby lepiej wyglądały te, na którym im zależy żeby wypchnąć..

 

---------- Dodano o 01:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:24 ----------

 

Najchętniej to bym im plazmę kupił, bo dla mnie obraz na plazmach najlepiej wygląda. Ale jakby nie daj Boże padła, to bym potem sobie w brodę pluł, a i pewnie by było, a nie mówilismy? Bo rodzice też już słyszeli tę prawdę, że plazmy się psują, a do tego jeszcze powiedziałem, że moja się psuje też niestety i nie chcą plazmy z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plazmy się psują
bron cie boze tak mowic, :P

 

albo inaczej, moze te mniej porzadniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bron cie boze tak mowic, :P

 

albo inaczej, moze te mniej porzadniejsze ;)

 

Ani mi nie mów, bo pluje sobie teraz w brodę, że panasa nie kupiłem tylko na lg się zdecydowałem. A 50dych więcej kosztował, ale wyszedłem z założenia, że jak tak będę dokładał to na tysiaku skończę. A lg miał super opinie to i wziąłem. No i faktycznie zadowolony byłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez poluje, na okazje, do sypialni, bo nke trzeba zamawiac, a ja tv nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez poluje, na okazje, do sypialni, bo nke trzeba zamawiac, a ja tv nie mam ;)

To co w boxing day robiłeś:hehe

 

No ja już białasa do MR dostałem. Ale nie mam póki co jak zaktywować bo u rodziców tylko pojedynczy lnb, więc mimo, że wziąłem turbacza ze sobą do PL to muszę poczekać do powrotu do UK. Jeszcze teraz się zastanawiam, jak uprawnienia po wifi przesłać, bo nie będę kabla na górę do sypialni ciągnął tylko po to. I już się doczytałem przed chwilą, że z Hubem z BT nie da rady. Dlatego przyspieszyłem decyzję i zamówiłem przed chwilą talktalka. Wreszcie, bo od jakichś dwóch lat miałem broadband z bt, a tel z talktalka co było zaprzeczeniem ekonomiczności...

Mam nadzieje, że na routerze z talkatalka pójdzie...

 

A jak zadzwoniłem do nki z pytaniem czy czegoś nie mają dla mnie bo mi się dwu letnia umowa kończy to powiedzieli, że mam jedną z lepszych umów i oni niczego lepszego nie są w stanie mi zaproponować. W sumie chyba mają rację, więc póki co zostaje, a i tak wyjdę teraz jeszcze lepiej bo MR wyjdzie taniej niż cyfra wychodziła w sypialni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co w boxing day robiłeś
wyobraz sobie, ze znalazlem panasa

 

ale u mnie w pcwordzie to same resztki maja, pytalem czy mi tego nie sprowadza bo najblizszy w cardiff, to mowi ze musza wyprzedac to co maja i w tym okresie nie moga mi pomoc. no to mowie, sprawdze inny, wiekszy, moze bedzie lepszy i przede wszystkim dostepny, a tu zonk, znowu lipa.

wiec, musze odczekac, zeby nie kupic czegos na goraco, i pozniej zalowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie, ze znalazlem panasa

 

ale u mnie w pcwordzie to same resztki maja, pytalem czy mi tego nie sprowadza bo najblizszy w cardiff, to mowi ze musza wyprzedac to co maja i w tym okresie nie moga mi pomoc. no to mowie, sprawdze inny, wiekszy, moze bedzie lepszy i przede wszystkim dostepny, a tu zonk, znowu lipa.

wiec, musze odczekac, zeby nie kupic czegos na goraco, i pozniej zalowac ;)

 

Hm, no to radzę sprawdź to:

http://www.pricerunner.co.uk/pl/2-2722922/TVs/Panasonic-Viera-TX-L32U3B-Compare-Prices

 

sprawdziłem w currysie w exeter i pokazuje, że jest w stocku, a cena ta sama ;)

 

---------- Dodano o 02:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 02:45 ----------

 

Dobra idę spać, bo nie wstanę, a na jutro śnieg zapowiadają-córka się już doczekać nie może ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ;)

 

Edit:

Musieli coś zadziałać, bo jak wcześniej sprawdzalem to nie było ani tu ani tu, bo już by u mnie wisiał.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziękował ;)

 

Edit:

Musieli coś zadziałać, bo jak wcześniej sprawdzalem to nie było ani tu ani tu, bo już by u mnie wisiał.

 

Nie ma za co ;) Czyli jeszcze dziś będzie wisiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co ;) Czyli jeszcze dziś będzie wisiał?

 

Okaże Sie, dam znać jak już Sie stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałeś Łukasz o spalanie u mnie. Teraz już wiem czemu nie mogłem u siebie do ładu z tym dojść. Okazało się, że full fis który wsadziłem z benzyny zawyżał mi o ok 1.5-2 litry/100km. W lato doszedłem do tego i doszedłem jak to zmienić i ustawić poprawnie w eepromie. Teraz jak jechałem do Polski to do Dover wyszło mi 6.4l/100km, ale to była prawie jednostajna jazda ok 130km/h. A za całą trasę wyszło mi 7.2-gdzie w EU nie dało się jechać szybciej jak130 bo tak padało i wiało, a przy końcu Niemiec przestało padać to nadganiałem-180/190 km/h, więcej nie mogłem bo zimówki tylko do 190km/h. Od granicy do Zabrza praktycznie cały czas 150km/h.

Auto załadowane pod dach jak zwykle, zresztą, ale za to opony 195/65 15-i jak ja kocham na nich jeździć ;) mięciutko i auto ma kopa, a do tego spalanie rewelka jak dla mnie i mojego automata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem 130-140 całą trasę i spalanie na poziomie 5,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja darłem 130 swoimi 90KM, auto zaladowane pod dach i spalanie 6.2 Muszę kupić coś większego na wyjazdy bo inaczej się zastrzelę :-[

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło i ode mnie dla Arka narazie wygrywa:)

 

 

Wczoraj wybrałem sie do sklepu na parkingu na moich oczach

koleś nie zmieścił się sprinterem i przerysował cały bok w fiacie bravo

i oczywiście uciekł ,spisałem numery i zaczekałem na właścicielke

normalnie takich żeczy nie robie ale nie chciał bym żeby mi tak ktoś auto zarysował i uciekł

Właścicielka zadzwoniła na policje spisali zeznania i pojechali w miasto

złapali drania ciągle jeździł po mieście , w wydychanym powietrzu ponad 2 promile

okazało się jeszcze że był poszukiwany przez policje

ach ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności