Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Roman wielkie dzięki za info o kamerce na pw :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za maco:dobrze

 

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

 

matho mam nadzieje ze jasno jakos to opisalem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowo tu i ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś cenę ON w Luxemburgu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świeżo ;)

I bakterię szybciej w laptoku zużyje (tudzież w fonie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie teraz tutaj :)

Jutro na urlopik do Pl się wybieram ale tylko do 6 I ://

Edytowane przez lucasdj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie za maco:dobrze

 

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

 

matho mam nadzieje ze jasno jakos to opisalem ?

 

wielkie dzięki najważniejsze dla mnie że działa na 24V ;)

 

Ładnie teraz tutaj :)

Jutro na urlopik do Pl się wybieram ale tylko do 6 I ://

 

o której kolego jedziesz ?

prom czy tunel?

ja też jutro jade tunel około 16-18pm

 

zna ktoś cenę ON w Luxemburgu?

 

jakis czas temu na autostradzie około 1.25 euro/litr

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale tylko do 6 I ://
ale dowciapne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której kolego jedziesz ?

prom czy tunel?

ja też jutro jade tunel około 16-18pm

 

 

Prom ok 12 zobaczymy czy sztorm bedzie oby nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy czy sztorm bedzie oby nie było
nie zycze sztormu, najwiekszemu wrogowi ;) ostatnio jak wracalem we wrzesniu, to byl :zeco godzina dwadziescia opoznienia, ale to nic w porownaniu z tym co czulem w zoladku :wmorde;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wracałem z Wielkanocy, to trzy godziny na Norfolku, a bujało że o matko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam lubie jak buja, wrescie czuc ze jest sie na morzu a nie na jeziorku, podziwiam tego paszke co sam do okoła swiata popłynoł - fajna przygoda zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam do okoła swiata popłynoł
o tym w kajaku mowisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym w kajaku mowisz?

 

nie w katamaranie!

w kajaku do okoła świata?

 

"Kapitan Roman Paszke, który niedawno podpisał umowę o partnerstwie z AWFiS i NCŻ po dokonaniu gruntownego przeglądu swojego katamaranu „Gemini 3” wypłynął w godzinach popołudniowych w piątek 4 listopada z Górek Zachodnich, by udać się do portu Lorient we Francji. Zawija tam większość współczesnych katamaranów i trimaranów, które podejmują najwyższe wyzwania w żegludze oceanicznej. Najbliższym zamierzeniem naszego żeglarza jest pobicie rekordu świata Global Challenge – „Pod Wiatr”, który wynosi 122 dni, 14 godzin, 3 minuty i 49 sekund. Został ustanowiony w 2004 roku przez Francuza kapitana Jean- Luca Van Den Heede na jachcie „Adrien”. Roman Paszke wypłynie z miejscowości Falmouth, aby opłynąć kulę ziemską pod wiatr bez zawijania do portu. Próba ta nabiera coraz większego rozgłosu, zwłaszcza że to kolejne podejście tego znanego żeglarza. W historii rekordu World Challenge – „Pod Wiatr” niewielu żeglarzy odważyło się podjąć takie wyzwanie. To pierwsza próba polskiego żeglarza, który jest jednym z najbardziej doświadczonych żeglarzy morskich w naszym kraju. Tuż przed wyjściem w rejs kapitan był bardzo optymistycznie nastawiony. W rejsie do Francji a potem do Falmouth w Anglii towarzyszyć mu będzie kilkuosobowa załoga. Stamtąd popłynie już samotnie na linię startu wyznaczoną pomiędzy Wyspą Quessant a Przylądkiem Lizzard.

„Gemini 3” jest jednym z najnowocześniejszych katamaranów oceanicznych. Wysokość jego masztu wynosi 33 metry, długość 27 metrów a szerokość 14 metrów. Osiąga zawrotne prędkości. Z informacji pozyskanych od członków załogi wynika, że w optymalnych warunkach udało się osiągnąć prędkość 37 węzłów. "

[ATTACH=CONFIG]72374[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjazd niebawem jak dojedziemy do domu to napisze co i jak na trasie no i z 20 redbulli musze zabrac jak nasz ulubiony Forumowicz heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.25 euro/litr

no to ładnie poszło do góry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej Panowie.

Opowiem Wam jak to byłem wczoraj u polskich mechanikow. Chciałem wymienic wszystkie wachacze i amory ze sprezynami. Panowie Ci pracuja u angola w pieknym warsztacie a po gocinach tłuka prywatnie za zgoda szefa. Chłopaki dobrze tyraja, wiec chwalili mi sie ze kupuja wlasny UNit i chca robic na własna reke. Z tego co usłyszałem to nie dogaduja sie juz z szefem. Co znajda jakas czesc na warsztacie, to na chama wmawiaja ze to trzeba wymienic. Ceny kosmos! Za wymiane komplet wachaczy, amora i sprezyny tylko przodu krzykneli mi 280 funta. Nie pytałem juz ile za tył. Ale jako mechanicy to przyznam dobrze robia (jak patrzysz im na rece) Wymieniłem tylko wachacze bo musialem. Wiezdzajac na podnosnik zauwazyli forumowa wlepe. Strasznie ich to bolało, ogolnie maja negatywne zdanie co do wszelakich forum. Powiedziałem nawet zeby nie te fora to byłby rozboj w biały dzien przez tych wszystkich mechanikow. Miałbym do wymiany zarowke kazali by wymienic lampe ktora sami maja na stanie. Ta nalepka na klapie to jak płachta na byka dla tych mechanikow. Przykleje jeszcze ze trzy !

 

A mowilem ci Darek zebys nie jechal do tych dziadow he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności