Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomosc poszla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to ale koles mial szczescie ..... http://nasygnale.pl/gid,14085562,img,14085700,title,18-latek-wypadl-z-auta-i-zawisl-na-drzewie,galeria.html?ticaid=5d906 ciekawe kto byl pierwszy na drzewie...

Edytowane przez kubik fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie to ale koles mial szczescie ..... http://nasygnale.pl/gid,14085562,img,14085700,title,18-latek-wypadl-z-auta-i-zawisl-na-drzewie,galeria.html?ticaid=5d906 ciekawe kto byl pierwszy na drzewie...
najwyrazniej nie pisane mu jeszcze bylo odejscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak to nie mit? skoro sie potwierdza

 

a ja bym sie chcial pochwalic moim nowym gadżetem,wlasnie dzis dotarl ciesze sie jak dziecko. zonka mi takiego sprawila [ATTACH=CONFIG]72169[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72170[/ATTACH] jedyny moze jaki moze byc minus to maly ekran ale dla mnie w 100% wystarczajacy.

 

ten sam gadget chodzi mi po głowie daj znać jak sie sprawuje

przy moich przebiegach przydatna rzecz ;)

 

jak tam wygląda sprawa prądu ma to ładowarke na gniazdo zapalniczki?

jeżeli tak to możesz zobaczyć jaki ma zakres voltów powinno być napisane na wtyczce

czy jest tylko na 12v czy np jak nawigacja działa w zakresie 12v-30v

 

ostatnio w ciężarówce podłączyłem czajnik co był na 12v i się zjarał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w ciężarówce podłączyłem czajnik co był na 12v i się zjarał

A nie macie 12v gniazdek? U nas w Actrosach mają-fajna sprawa. A jak nie to może warto w przetwornicę się zaopatrzyć i masz problem z bańki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2011-12-09 15:38:38, StavrosCustom napisał(a):

 

Kolega (znam wiele przypadkow ale ten byl najciekawszy) jechal prosto 30mph. Z parkingu rowboleglego cofajac wbil mu sie hakiem inny samochod w kolo przednie.

Przesunol mu sanie, skrzynie i urwal zawieszenie silnika a na feldze jedynie male wgniecenie.

Warsztat wycenil naprawe na 5 tysiecy funtow (auto audi A6 08) a ubezpieczalnia ze nie ma problemu ale to do pol roku bedzie trwalo zanim wykluca sie. On nie mial czasu i wiedzac ze ja naprawiam VAG'i uderzyl z zapytaniem. Oblukalem posprawdzalem i mowie dajesz 2 klocki i auto (byl jakos srodek tygodnia) masz na poniedzialek. On zadzwonil oferujac swojego mechanika za 2 tysiace i 2 dni pozniej dostal kase hahah.... Czesci kosztowaly 1300 robota 700 wymiana wszystkich lap skrzyni, silnika, przegubow i wachaczy + sprawdzanie punktow kontrolnych podwozia i zbieznosc. Auto jak nowka.

 

kiedy on na to czas znajduje :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomiedzy hurtownia czesci a modami w swoim passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK jak znajdziesz link to podeslij mi na PW.Z gory dziekuje :)

 

moze tu bedzie taniej

 

http://www.aliexpress.com/category/100006171/car-dvr-camera.html

 

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

 

pomiedzy hurtownia czesci a modami w swoim passacie

 

zapomniałes o łazienkach co 1k w tydzien zarabia i pomocy 7k polaków bo w creve jest 8k a jak pisał to razem z zona juz 6-7k polaków pomógł :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos spotkal kiedys tego czlowieka face to face albo chociaz gadal z nim przez telefon?

on byl zanim zaczlame tu zagladac ale wiem ze bylo gruuubo... jaki on jest w rzeczywistosci. tez taki palant i wszech wiedzacy gbur jak na forach sie prezentuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos spotkal kiedys tego czlowieka face to face albo chociaz gadal z nim przez telefon?

on byl zanim zaczlame tu zagladac ale wiem ze bylo gruuubo... jaki on jest w rzeczywistosci. tez taki palant i wszech wiedzacy gbur jak na forach sie prezentuje??

 

nie zdążyliśmy:rozpacz

niestety jego kariera była szybsza niz on sam :lol

nawet Chuck N nie moze go uchwycić :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka Pany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka Pany

 

witaj jacku :dobrze

fajnie cie widziec wsród żywych :lol bo dawno nic nie pisałes :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac spiochow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowilem Ci przeciez ze w domu neta nie ma od 2 tygodni, a w robocie to sam wiesz :spie

 

a tak na marginesie dzis moja ostatnia nocka w pracy.od jutra zaliczam sie do szlachetnego grona bezrobotnych;)

zycie jest piekne:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty, czy ty na dniach do pl wyjezdzasz? mam nadzieje ze zadzwonisz sie pozegnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowilem Ci przeciez ze w domu neta nie ma od 2 tygodni, a w robocie to sam wiesz :spie

 

a tak na marginesie dzis moja ostatnia nocka w pracy.od jutra zaliczam sie do szlachetnego grona bezrobotnych;)

zycie jest piekne:lol

tak wiem , żartowałem,

vitosław lata jak na razie a z tymi biegami to normalka ( pytałem na forum merca) najwyżej bede musiał cos tam zrobic w pl i koszt max 800 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacenty, czy ty na dniach do pl wyjezdzasz? mam nadzieje ze zadzwonisz sie pozegnac
zadzwonie bo mi bana sprzedasz;)

wyjazd w niedziele

vitosław lata

no to pogratulowac.oby sie dobrze sprawowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie macie 12v gniazdek? U nas w Actrosach mają-fajna sprawa. A jak nie to może warto w przetwornicę się zaopatrzyć i masz problem z bańki.

 

jest 12v ale ma takie wąskie gniazdo o połowe mniejsze niż normalne 12v w samochodzie i potrzebna przejściówka

myślałem że jak nawigacja działa normalnie to i mój czajnik będzie działał ale tylko się z niego zakopciło :P

a nawigacja działa w zakresie 12v-30v tak samo ładowarka do telefonu

 

a tak przy okazji po powrocie z polski 2 stycznia mam odrazu trase ciężarówką do glasgow a z glasgow do berlina

pewnie zrobie z 4 tys mil w ciągu tygodnia :mlask no może nie aż tyle bo jedziemy we dwóch ale tydzień za kierownicą :)

 

a z tymi biegami to normalka

 

a co z biegami nie tak ?

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z biegami nie tak ?

Biorąc pod uwagę, że to van spod znaku gwiazdy to stawiam na ciężko wchodzące biegi ;)

 

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

 

jest 12v ale ma takie wąskie gniazdo o połowe mniejsze niż normalne 12v w samochodzie i potrzebna przejściówka

Kurde kiedyś wybrałem się do PL i zapomniałem, że potrzeba mi rozdzielacza do gniazda zapalniczki. Na stacji shella na M3 kupiłem fajną przedłużkę na 3 gniazda, zadowolony idę do auta, a tu pupa, bo jakaś dziwna wtyczka-za mała. Wróciłem na stacje, ale koleś sam zdziwiony i mówi, że innych nie ma. Mieli za to same gniazda-standardowe samochodowe. Niewiele myśląc kupiłem gniazdo, koleś dał mi śrubokręt, gniazda przełożyłem i zadowolony pojechałem dalej, a rozgałeźnik służy mi do dziś ;)

Ale zdziwiony byłem nie źle-myślałem, że gniazdo zapalniczki jest tylko jedno.

Aczkolwiek u nas w actrosach są chyba standardowe, o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z posiadaczy slusznych rozmiarow aut (czyt. kumbi) spotkali sie z nakladka na tylny zderzak w chromie, ktora mozna kupic z servisu?

kiedys mi koles pokazywal na forum i mowil ze kupil w aso, ale nie mogl odnalesc nr czesci.

wiecie moze cos o takim cudzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności