Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

--

Nieźle. U mnie co prawda nie aż takie prędkości, ale do widoku zdemolowanego ogródka już zdążyłem się przyzwyczaić. Nie wiem co tu jest gdzie mieszkam, ale wiatry potrafią być nie złe, a że mam ogród od strony pól to wiatr uderza w mój dom i ogródek bez żadnej ulgi. Do tego stopnia, że uderzenia wiatru w dom potrafią mnie obudzić w nocy. A czego nie przywiążę w ogródku to wyfrunie, lub się poobija po ogródku. Przedwczoraj ciężki stół z dużym parasolem, oczywiście złożonym wywróciło-leży tak dalej, bo nie ma sensu stawiać, jak znów pewnie padnie, choć mam ten stół dwa lata i dopiero pierwszy raz się zdarzyło, żeby go przewróciło. A mam za sobą już połamane płoty, rozniesione w pył solidne gazeebo, o zniszczonych lub wywianych pokrowcach nie wspomne-i to nie ważne jak bym nie obwiązał to i tak rozwali/wywieje ehh...

To tez niezle masz jak Ci ogrodek demoluje cale czas jak jestem tu tyle czasu to jeszze nie bylo takiego wiatru jak wczoraj dzisiaj juz jest spokojnie mam nadzieje ze tak zostanie :D

 

Witam mam pytanko kupilem 4zimowki 2x205/55 R16 91T TL GOODYEAR ULTRA GRIP PERFORMANCE 8 oraz 2xGOODYEAR ULTRA GRIP PERFORMANCE 8 - 205/55R16 91H TL roznia sie jedna literka dwie maja T a drogie dwie H czy to moze wpynac na moj naped?

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Kiedy kolejny zlocik na terenie UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno w maju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko kupilem 4zimowki 2x205/55 R16 91T TL GOODYEAR ULTRA GRIP PERFORMANCE 8 oraz 2xGOODYEAR ULTRA GRIP PERFORMANCE 8 - 205/55R16 91H TL roznia sie jedna literka dwie maja T a drogie dwie H czy to moze wpynac na moj naped?

Marcin beda pasowac. literki T i H to sa oznaczenia indeksu predkosci opon. predkosc maksymalna dla opony z literka T to 190kmh a z litrka H to 210kmh. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Wy też macie mokro... Koło egr-a?

Dzisiaj usłyszałem że może mi Sie kończyć, bo zaczyna płuc z tej dziorki pod grzybkiem. Czy może to być prawda?

Czy warto to zrobić, czy lepiej czekać jak Sie całkiem sypnie i wyskoczy błąd na fisie?

Macie jakieś podpowiedzi?

 

Wymieniłem dzisiaj świece. 2 jeszcze dawały ciepło, a dwie padły. Wszystkie 4ry wyglądały tak:

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam wymieniales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo mnie chudy nastraszyl że jak ukrece i do niego w środę nie dojade to on mi jaja ukreci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema.

 

Wy też macie mokro... Koło egr-a?

Dzisiaj usłyszałem że może mi Sie kończyć, bo zaczyna płuc z tej dziorki pod grzybkiem. Czy może to być prawda?

Czy warto to zrobić, czy lepiej czekać jak Sie całkiem sypnie i wyskoczy błąd na fisie?

Macie jakieś podpowiedzi?

 

 

Tak wywal egr i wstaw flansze allarda

nie będzie lecieć i Nm przybędzie ;)

 

 

Co do wiatru do dzisiaj rano w radju gość mówił

że wyszedł rano na ogród i czegoś mu brakuje

okazało się że wiatr porwał dużą trampoline :D

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na taki wiatr :)

Będę miał połowę roboty z głowy przy rozboeraniu płotu na ogrodzie. Już dwie części leżą plackiem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezwij slynnego chucka n. z polobrotu caly plot rozniesie;)

 

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

 

Co do wiatru do dzisiaj rano w radju gość mówił

że wyszedł rano na ogród i czegoś mu brakuje

w sumie zyjemy w kraju gdzie bez sladu gina 40 tonowe ciezarowki wiec ja bym sie nie dziwil ze trampolina nog dostala;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

 

w sumie zyjemy w kraju gdzie bez sladu gina 40 tonowe ciezarowki wiec ja bym sie nie dziwil ze trampolina nog dostala;)

 

wygląda na to że to wiatr porwał tą trampoline

 

WITAM

Chce ktoś telewizje w kompie za free to walic na pw

 

abonamet trzeba Ci płacić że tylko na pw ??

 

tak tylko pytam z ciekawości ile kosztuje bo tv mam ;)

ale jak by było taniej....

 

:bleble:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema.

 

Wy też macie mokro... Koło egr-a?

Dzisiaj usłyszałem że może mi Sie kończyć, bo zaczyna płuc z tej dziorki pod grzybkiem. Czy może to być prawda?

Czy warto to zrobić, czy lepiej czekać jak Sie całkiem sypnie i wyskoczy błąd na fisie?

Macie jakieś podpowiedzi?

 

Wymieniłem dzisiaj świece. 2 jeszcze dawały ciepło, a dwie padły. Wszystkie 4ry wyglądały tak:

to jak ci te swiece wygladaly? no naprawde kiepsko musialy wygladac skoro ich nie widac:zeco

 

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

 

a mi sie dzis zachcialo zagladac do rurki od odplywu z klimy, i tyle se kur....a jasna mac narobilem ze przerwalem gumowa rurke, bo znalazlem jakis opis jak zrobic jakies czyszczenie parownika itp. i bylo opisane krok po kroku, ale dla wersji polskiego auta. a u nas wyglada to inaczej i dostanie sie do tej rurki powinno zajmowac 10min.mnie zajelo 3.5 godz + rozerwanie rurki + urwanie jednego zaczepu od postawienia stopy na podnozek czy jak zwal. mialo go tam nie byc w opisie a tu zoonk.na wkur...em sie co nie miara . rurke na biegu trzeba bylo na jutro zamowic w czesciach vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin beda pasowac. literki T i H to sa oznaczenia indeksu predkosci opon. predkosc maksymalna dla opony z literka T to 190kmh a z litrka H to 210kmh. pzdr
Tak myslalem ze to oznaczaja ale nie bylem pewien na 100%. Dzieki Grzesiu :dobrze

 

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]71494[/ATTACH]juz widac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu ktos spac nie moze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie moze i to tylko nie luk he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacznie kogo znalazlem: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zes znalaz! nie wywoluj wilka z lasu. Co ten koles pierdzieli za bzdury to az sie slabo robi he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacznie kogo znalazlem: klik

 

hehe on jest na prawie każdym forum do tego

remonuje , buduje ,naprawia auta,programuje itp

koleś chyba wogóle nie śpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe on jest na prawie każdym forum do tego

remonuje , buduje ,naprawia auta,programuje itp

koleś chyba wogóle nie śpi

 

w jego crewe to powinni mu pomnik wystawic a on to powinien wystapic w 2 czesci I,Robot:lol3

 

ale to forum tam juz opanował i w kazdym poscie go pełno i juz go jadą :haha

ciekawe kiedy bana dostanie :lol

 

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:21 ----------

 

Witam koledzy jak tam pogoda u was bo umnie tragedja dzisiaj byla strasznie normalnie tornado wiatr w gorach osiagnal 167mil/h moje smietniki z przed domu lataly po ulicy jak zabawki, drzewa polamane koledze z pracy na parkingu cos wybilo szybe i pogielo drzwi niestety nie znalezlismy tej zeczy drogi i nie ktore lotniska pozamykane byly normalnie masakra w tej Szkocji

 

no to sie działo dopiero teraz przeczytałem co tam wichura wyrabiała u ciebie

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności