Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos jakas stronke do ogladniecia filmow online? najlepiej taka gdzie nie trzeba placic za caly film, bo te co znalazlem to maja po 72min filmu i dalej $$$ ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje panowie , bajka jest ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziekuje panowie , bajka jest

 

zibi jak możesz podeśli na priv te linki bo chciałem wczoraj zassać ten filmik ale coś mie nie chciało się otworzyć a dzisiaj linków już nie ma:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy takie cos zadziała?

 

kupuje kamere internetowa np. http://www.bestbuy.co.uk/product/1000144688/Logitech-C270-Webcam.aspx?ref=AW&loc=HotUKDeals&awc=2533_1319573008_cd91596a5688e061bac06959c5183c1b&ref=AW&loc=HotUKDeals&awc=2533_1319579568_ad3cf8effeb78b2f7305bf90f643302c

 

podpinam ją gdzieś w narożniku szyby pod taxem przykładowo, podpinam pod laptopa a laptopa pod napiecie w autku

 

jesli zadziała to jaki bedzie obraz, dzwiek,

bo raz nagrywac a dwa pomocne na polskich drogach!

 

o kurcze jak ja sie ciesze ze juz pojade od swiecka autostrada a nie ta zatłoczona ciezarówkami droge do nowego tomyśla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

zobaczcie co dzieje sié z kozami jak sié je przestraszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o kurcze jak ja sie ciesze ze juz pojade od swiecka autostrada a nie ta zatłoczona ciezarówkami droge do nowego tomyśla

 

to już jest otwarta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to już jest otwarta ?

 

jeszcze nie ale na świeta obiecuja ze bedzie otwarta na 100% i co lepsze do kwietnia chyba ten odcinek bedzie free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety w tym roku musze sobie odpuscic wyjazd do Polski... Ale buciki zimowe juz zakupione tak czy inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale na świeta obiecuja ze bedzie otwarta na 100% i co lepsze do kwietnia chyba ten odcinek bedzie free
Zobaczymy czy dadza rade do swiat:D odcinek za free dopoki nie wybuduja bramek a puziej 13zl bramka ;/ jak bede jechal do PL to na same bramki tszeba bedzie 100zl w jedna strone ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy dadza rade do swiat:D odcinek za free dopoki nie wybuduja bramek a puziej 13zl bramka ;/ jak bede jechal do PL to na same bramki tszeba bedzie 100zl w jedna strone ;/

 

dadza rade gdzies czytałem ze juz jest gotowa a trwaja ostatnie prace przygotowawcze i najpóżniej pod koniec listopada maja otworzyć ,

nie wiem kto ten odcinek buduje ale np. ten miedzy koninem a strykowem ma byc o połowe tanszy bo to panstwowa autostrada

 

ja na razie mam 3 bramki ale w krótce pewnie bede miał z 6 lub 7 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,

nie wiem kto ten odcinek buduje ale np. ten miedzy koninem a strykowem ma byc o połowe tanszy bo to panstwowa autostrada

ja na razie mam 3 bramki ale w krótce pewnie bede miał z 6 lub 7 :lol3

To git jak bedzie taniej :D no nie stety mnie czeka tez 7 bramek do pokonania :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy takie cos zadziała?

 

kupuje kamere internetowa np. http://www.bestbuy.co.uk/product/100...05bf90f643302c

 

podpinam ją gdzieś w narożniku szyby pod taxem przykładowo, podpinam pod laptopa a laptopa pod napiecie w autku

 

jesli zadziała to jaki bedzie obraz, dzwiek,

bo raz nagrywac a dwa pomocne na polskich drogach!

kris - czemu chcesz sobie utrudniac zycie jakimis kablami, zasilaniem , laptopem i chloera wie czym jeszcze.

chlopie bedziesz okablowany ze ja pierdziele i bedziesz sie zastanwial czy aby dziala i czy aby laduje, czy miejsca na dysku wystarcza itd

sa urzadzenia specjalnie do tego stworzone -np TU lub troche drozzsze TU

oczywiscie na ebayu tez tego znajdziesz dosyc sporo ->ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris - czemu chcesz sobie utrudniac zycie jakimis kablami, zasilaniem , laptopem i chloera wie czym jeszcze.

chlopie bedziesz okablowany ze ja pierdziele i bedziesz sie zastanwial czy aby dziala i czy aby laduje, czy miejsca na dysku wystarcza itd

sa urzadzenia specjalnie do tego stworzone -np TU lub troche drozzsze TU

oczywiscie na ebayu tez tego znajdziesz dosyc sporo ->ebay.

 

 

Tez rozmyslam nad taka kamerka. Napisalem juz do Mikolaja wiec moze ... . Tym bardziej chyba fajna sprawa dla Nas, bo mamy do pokonania kawalek drogi. Jak jade do PL to za kazdym razem adrenalina skacze, i to nie przez RedBulle. A z ta Autostrada od Swiecka??? Mila wiadomosc, 2 godziny do przodu i jeszcze mozna auto na glebe. Jednak ten Tusk to dobry czlowiek :roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak rzuciłem okiem na twój wydruk ze zbieżności przód ładnie wyrównali ale dziwi mnie że tyłu nie poprawili bo ewidentnie jest poza tolerancją ciekawe powinni zmniejszyć troszeczkę bo zdecydowanie za dużo tak jest a nic ci się nie dzieje z oponami tylnymi?
dzieki za wglad jak na razie nie widze i nie czuje zeby cos sie dzialo z tylem ,a tylu nie zrobilem bo zaspiewali mi 90f :zeco wiec na razie se odpuscilem za przod dalem 30f darmowe sprawdzenie a wykonanie nie stety

 

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

 

czy takie cos zadziała?

 

kupuje kamere internetowa np. http://www.bestbuy.co.uk/product/1000144688/Logitech-C270-Webcam.aspx?ref=AW&loc=HotUKDeals&awc=2533_1319573008_cd91596a5688e061bac06959c5183c1b&ref=AW&loc=HotUKDeals&awc=2533_1319579568_ad3cf8effeb78b2f7305bf90f643302c

 

podpinam ją gdzieś w narożniku szyby pod taxem przykładowo, podpinam pod laptopa a laptopa pod napiecie w autku

 

jesli zadziała to jaki bedzie obraz, dzwiek,

bo raz nagrywac a dwa pomocne na polskich drogach!

 

o kurcze jak ja sie ciesze ze juz pojade od swiecka autostrada a nie ta zatłoczona ciezarówkami droge do nowego tomyśla

kris ja sie zastanawiam nad zakupieniem tej wyglada dosyc :dobrze ogladalem filmik wiec chyba jest oki? http://www.ebay.co.uk/itm/1280P-HD-Car-DVR-TFT-2-5-LCD-IR-Camera-Video-Recorder-/160601078737?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item256491fbd1

 

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

 

hehe

zobaczcie co dzieje sié z kozami jak sié je przestraszy :P

pobs kozy bija na leb :lol3

 

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

 

usmialem sie co nie miara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no co za debil??:zeco no chyba wysiadl bym i mu natluk

 

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

juh na kaczych lapach !

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam swoje pytanie na temat otwarcie drzwi garazowych.

zamek jest taki: http://www.garage-door-spares.co.uk/images/spares/king/kin2020.jpg

 

srubowkret wbijasz tylko taki zeby byl na klucz 12 lub 13 i przekrecasz zamek, szybciutko i sprawnie i bardzo malo chalasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki zibi, jutro sprawdze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności