Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

tak Patryku... widzisz masz tak jak i ja... sie spierd@#$%o i masz... ja w innej sytuacji bylem ale tez kasy mi odpadlo kupe... widac jednak ze kryzys jeszcze jest... i ma sie dobrze... trzymaj sie... no i dzialaj tam wieczorem;) a jak chcesz przepis na chlopaka - uderzaj - numer masz;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak Patryku... widzisz masz tak jak i ja... sie spierd@#$%o i masz... ja w innej sytuacji bylem ale tez kasy mi odpadlo kupe... widac jednak ze kryzys jeszcze jest... i ma sie dobrze... trzymaj sie... no i dzialaj tam wieczorem;) a jak chcesz przepis na chlopaka - uderzaj - numer masz;);)

No tak sobie pomyślałem-nie dawno Tobie pisałem słowa otuchy, a dziś sam mam powtórkę z przed 3 lat, jak mi nockę zamknęli. Eh i weź tu czuj się bezpiecznie.

A co do dziecka to co będzie to będzie, o ile już nie jest ;) Byle by tylko zdrowe było, bo aż strach-w zeszłym roku urodziła się córka mojej siostrze i do dziś lekarze nie wiedzą co jest jej, choć my się domyślamy i nie wygląda to dobrze.

A trzy dni później urodziła się córka siostrze żony i zmarła na drugi dzień...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbiegne troche od tematu ciazy, itd ;)

 

zapalila mi sie na fisie kontrolka od hamulcow (na pomaranczowo) i tak sobie mysle, podlacze kompa bo moze jakis blad sie wkradl, bo przeciez hamulcow to ja mam jeszcze dobra polowe. a tu masz ci los, podlaczam, a tu czysciutko, zadnych bledow. teraz pytanie, z czym to sie je?

cos z czujnikiem moze byc nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, popatrz moze Ci sie kabelek od czujnika zerwal, przerwal etc. mi zalozyli tak klocki ze kablel byl pomiedzy klockiem i mocowaniem i na 2 dzien po zalozeniu klockow juz swiecilo;). ale moze juz Ci sie rzeczywiscie koncza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale moze juz Ci sie rzeczywiscie koncza??
no to ile mm to jest zeby sie konczyly, bo ja mam jakies 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dzieci Panowie to radze dbac i w miare mozliwosci jak bedziecie w Polsce korzystajcie z pomocy lekarzy.

ja mialem wyrzuty sumienia ze zone z dzieciakami do polski wyslalem a dzis wiem ze to bylo najlepsze co moglem zrobic.

moja starsza corka tu w anglii miala kaszel przez ponad 2 miesiace. lekarze mowili ze wszystko jest w porzadku i nie ma sie czym martwic. dziecko poszlo w polsce do pediatry i lekarz kazal zrobic szczegolowe badania.okazalo sie ze mala ma infekce skory, bylo podejrzenie infekcji moczu, alergie puki co na testy alergiczne idzie niebawem i co najwazniejsze jest podejrzenie astmy oskrzelowej. przez te 2 miesiace kiedy kaszlala miala zawalone oskrzela (dodam ze lekarze ja osluchiwali). dzis musi byc inchalowana kilka razy na dzien przez nubilajzer i najwazniejsze widac poprawe. zaczyna jej sie odklejac.lekarz powiedzial ze to byla kwestia kilku tygodni i zapalenie pluc murowane. co za tym idzie wole nie myslec.

 

takze radze uwarzac na tutejszych lekarzy. moze uogolniam ale poznalismy ich tu kilku nie mowiac kilkunastu i zaden nie byl w stanie stwierdzic niczego w ciagu kilku miesiecy tego co polski pediatra stwierdzil po kilku dniach po zrobieniu szczegolowych badan.

 

Ci co maja dzieci wiedza jak czlowiek od zmyslow odchodzi kiedy z dzieckiem jest cos nie tak

 

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

 

no to ile mm to jest zeby sie konczyly, bo ja mam jakies 4
to znaczy ze zaczynaja sie konczyc Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ile mm to jest zeby sie konczyly, bo ja mam jakies 4

no to by sie zgadzalo. ponaddto pamietaj ze jest jeszcze klocek wewnetrzyny ktorego nie widzisz i nie wiesz w jakim jest stanie. trzeba by zwalic kolo i zerknac. nie jestem pewnien w ktorym klocku (zewnetrznym czy wewnetrznym) jest zatopiony drucik czyt czujnik. w almerze (wiesz w ktorej) zewnetrzny klocuszek tez mial 5 mm a wewnetrznego to juz wogole nie bylo - ale to sie okazalo dopiero po zdjeciu kola.

kontrolke sie da wylaczyc programowo jak chcesz. daj znac to podpowiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku masz racje... ja odwiedzilem lekarza kilka dni temu... noz w kieszeni sie rozklada... nie za bardzo sie przejmuja.... dzieci mialy goraczke, okropna ropa z oczu... a oni nic!!! od poltora tygodnia mam niezaciekawie bo choruja mali... raz lepiej... raz gorzej...:(

 

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

 

a jeszcze mam pytanie: kto wie jak to jest z tymi niemcuchami zima: trzeba te zimowki czy nie?? planuje jechac na swieta do pl i pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku smutne wieści. Drugie dziecko to świetny pomysł przez dłuższy czas problem godzin będziecie mieli z głowy ;)

Trzymam kciuki. Nasza druga córa ma już 3 miesiące i jest super.

 

Co do lekarzy to macie rację. Większość tylko połowicznie sprawdza i generalnie ma gdzieś. Byle tylko wyciągnąć kasę.

Przerobiłem zapalenie płuc mojej córki w zeszłym roku i co ciekawe po wypisaniu ze szpitala wróciła tam tydzień później bo jak się okazało nie wszystko jeszcze było dokładnie wyczyszczone.

 

Za każdym pobytem w PL udajemy się wszyscy do lekarki i robimy większość możliwych badań tak na wszelki wypadek...

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris - nie wiem jak to jest dokladnie z tym prawiek o ktore pytasz ale wiem ze kumple zapisali sie tutaj na prawko na ciezarowe.

a) badanie b) teoria c) jazda d)egzamin.

z tego co wiem na dzien dzisiejszy to teoria jest masakryczna tutaj. wiec lepiej zadac sobie pytanie czy lepiej miec trudniejsza jazde i latwiejsze testy (takie podobno sa w pl) czy na odwrot w uk, pamietajac przy tym ze jak by nie bylo to angielski co jak co ale jest naszym 2gim jezykiem i chocby nie wiem jak bys dlobrze nim wladal to i tak ciagle bedzie na miescu 2 bo polski bedzie tym 1szym z ktorym sie urodziles i z ktorym dorastales

 

chudy_lis ale w tym kraju możesz zdawać teorię w swoim ojczystym języku tzn. lektor czyta ci po polsku do tego kupujesz zestaw profesjonalnie przetłumaczonych książek przez firmę EMANO i zdajesz. Jestem teraz w temacie jeżeli chodzi kat. B bo moja zona jest w trakcie robienia prawka tutaj. Kategorią C nigdy się tutaj nie interesowałem bo takową posiadam a E kiedyś jeszcze zrobię tak dla siebie bo zawsze chciałem mieć.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk powodzenia chłopie.

Jak już będziesz się wybierał do Swindon to niezapomnij wpaść na kawe

bo do mnie niedaleko .

Ronda w Swindon są sławne na całą anglie :D

Ale to nic w porównaniu z Londynem

dzisiaj śmigałem już sam po londynie masakra wszystkie galerie są w tak wąskich uliczkach żę ciężko

mi wjechać spinter jest przedłużony na zamówienie i jest taki długi jak ciężarówka :)

jeden mandat za złe parkowanie

i jeden przyjdzie za jazde po pasie dla autobusów

za parkowanie naszczęście płaci firma ;)

 

Myślałem że będe woził same ramy a ja woże obrazy :D

artyści przynoszą je do galerii w londynie ja je odbieram oprawiamy je i odwoże do galerii.

Ostatnio na vanie miałem obrazy wartości ponad milion funtów :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ile mm to jest zeby sie konczyly, bo ja mam jakies 4

 

Luke to by się zgadzało bo będąc w zeszłym roku w Polsce też mi się zaświeciła kontrolka od klocków nie zastanawiając się kupiłem klocki i zabrałem się do wymiany klocki na zewnątrz a tu wewnętrzny w którym jest czujnik jakieś 3mm i już wyło(u mnie okazało się że zacisk hamulcowy tzn tłoczek miał już dosyć zardzewiał i delikatnie trzymał i sukcesywnie ścierał klocek. Po powrocie do UK kupiłem przedni zacisk za jakieś 15£ z dostawą i problem rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam uwas pogoda bo umnie to Zima juz prawie 4 stopnie i wczoraj w nocy snieg w gorach spadl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas jeszcze zeszlotygodniowym latem pachnie... staram sie miec w pamieci ten cieply okres zeszlego tygodnia... na termometrze 11.2:) nie jest zle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , właśnie z przykrością pozbyłem się passata :( fajne się nim jeździło ale nadszedł czas na zmianę :) co polecacie :) w dieslu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nadszedł czas na zmianę :) co polecacie :) w dieslu ?

 

A zastanawiałeś się nad jakimś passatem:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie , właśnie z przykrością pozbyłem się passata :( fajne się nim jeździło ale nadszedł czas na zmianę :) co polecacie :) w dieslu ?

wiem jak to jest - z jednej storny przykrosc a z drugiej cieszysz sie ze sprzedales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią aut jest od wyboru do koloru to zależy co cie interesuje pisałeś coś ostatnio na temat C5 ostatniej generacji ja szczerze raczej bym szedł w jakiś niemiecki egzemplarz jeżeli nie Passat, to tylko zależy od twojego budżetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałeś się nad jakimś passatem:?:

passacik odpada ,B6 juz znam ,B7 nie podoba się , jedynie tuareg ale to dopiero ja wrócę do pl na stałe :) , zastanawiam się nad C5 III co do kwoty to 10.000 max :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dyche to mozna ładne bi em dabliu kupić ;) np 3.0 w dieslu bardzo dobre silniki

choć nie jestem zwolenikiem bmw to w tej kwocie bym się zastanowił nad tą marką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności