Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

hej pany! pytam tak po cichutku zeby nie wywolac wilka z lasu, czy ktos wie co sie stalo z kolega Stavros ?? pytam bo go nie widac? bynajmiej na naszym forum, chcialem podgladnac co i jak tam z jego modami i tez nie moge bo jest nie dostepne. Moze chlop zrobil sie juz normalny, kto wie?

 

albo udziela sie jako ktoś inny - nie wywołuj .....:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej pany! pytam tak po cichutku zeby nie wywolac wilka z lasu, czy ktos wie co sie stalo z kolega Stavros ?? pytam bo go nie widac? bynajmiej na naszym forum, chcialem podgladnac co i jak tam z jego modami i tez nie moge bo jest nie dostepne. Moze chlop zrobil sie juz normalny, kto wie?

 

Jakis czas temu widziałem jego posta u kogos w temacie o aucie ale juz nie pamietam u kogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez bez napisu mam i mam D ;)

Czyżby zmieniana obudowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Jak by ktoś mógł troszke mi pomóc rozkręcić aukcje

próbuje sprzedać wózek cene minimalną mam ustawioną na 120Ł

prosił bym o kilka podbić tak powiedzmy do 100Ł.

zgóry wielkie dzięki

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280646527244&ssPageName=STRK:MESELX:IT#ht_500wt_1156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Jak by ktoś mógł troszke mi pomóc rozkręcić aukcje

próbuje sprzedać wózek cene minimalną mam ustawioną na 120Ł

prosił bym o kilka podbić tak powiedzmy do 100Ł.

zgóry wielkie dzięki

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280646527244&ssPageName=STRK:MESELX:IT#ht_500wt_1156

 

Nie ma problemu:dobrze

 

dałem max 75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris aukcja Ci się kończy za 25 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:respect :respect :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris aukcja Ci się kończy za 25 minut ;)

 

no niestety wychodze za 5 :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Jak by ktoś mógł troszke mi pomóc rozkręcić aukcje

próbuje sprzedać wózek cene minimalną mam ustawioną na 120Ł

prosił bym o kilka podbić tak powiedzmy do 100Ł.

zgóry wielkie dzięki

 

dalem 105 i mysle ze ktos to jeszcze przebije he, bo wuzek mi nie potrzebny hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzucasz ramiona w tryb awaryjny/do wymiany?

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=75217

oki dxzieki zobacze tego patenta

 

 

 

panowie potrzebuje na gwalt -bez pod tekstow, opis po polsku co to moze byc ?do kodow bledow bo koles mi takim skanerkiem przeskanowal passata i sa kur......a jana mac bledy udusze tego fusa z tego komisu! oto one aha powiedzcie jakie sa bardzo powazne ?czy zagrazaja w jezdzie? 01409-repeated flame-out static-no define, 02251-heater unit locked static-no define, 01444-under-voltage shut-off(automatic) static-no define

 

 

 

01176- key sporadic 008-implausible signal, 02823-requirements for locking the steering column lock not met. static-no define, 01520-rain and light recognition sensor <G397> sporadic, 01415-recirculatiing pump <V55> sporadic 010-open short to plus, 02840-wake-up line from central convenience module sporadic.

 

 

 

kolejna rzecz zaczelo mi cos stukac po trochu jak zaczelem skrecac kierownica w prawo od razu pomyslalem przegob jak nic! pojechalem do tego kolesia co go kupilem i jego fachowiec stwierdzil ze to tylko przerwana guma na przegubie i trzeba to wymienic posmarowac i bedzie git malina! no raczej zwatpilem w to i w tym samym dniu co by potwierdzic moje podejrzenia pojechalem do formuly 1 o potwierdzenie tego,co sie okazalo koles stwierdzil ze sa 2a przeguby do wymiany bo prawy tez zaczal stukac! zajebi.....cie

 

 

 

wiec udalem sie do warsztatu gdzie mam gwarancje i mi to zrobia w piatek w formule koszt takiej imprezy jedyne 318.02 robocizna i material

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec udalem sie do warsztatu gdzie mam gwarancje i mi to zrobia w piatek w formule koszt takiej imprezy jedyne 318.02 robocizna i material

ze cooooo :zeco przeciez przeglob kosztuje max 40 za sztuke... Nie kumam piszesz ze masz gwarancje ale i tak masz tyle placic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha panowie podajcie jakiegos sprzedawce z yebaya gdzie moge kupic kabelek?

 

---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

 

ze cooooo :zeco przeciez przeglob kosztuje max 40 za sztuke... Nie kumam piszesz ze masz gwarancje ale i tak masz tyle placic???
nie place tyle mi w formule powiedzieli jak bym tam chcial robic

 

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

 

radior za te przegoby nic nie bede placil bop goscie z warsztatu juz wszystko za mnie zalatwia. wymienia i zalatwia cala sprawe papierkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radior za te przegoby nic nie bede placil bop goscie z warsztatu juz wszystko za mnie zalatwia. wymienia i zalatwia cala sprawe papierkowa

No tak to rozumie ;)

A co do kodow to ja w tym nie siedze - raczej ZIBIego pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba musze poczekac na kolege wlasnie( bogdana) zibiego o przegoby juz sie nie martwie bo to bedzie zrobione martwia mnie teraz te kody bledow panowie prosze o jak najszybsza odpowiedz na moja prosbe .bo jak cos bede jechal do tego kolesia w sobote zeby to wyjasnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz VCDS-a i bedzie wsystko smigac, albo jak dostaniesz gdzies ros-tech 7.09 albo wyzej to nie ma problemu bierz tylko nie uaktualniaj go na necie bo go szlak trafi he he

 

arekmialisz ma VCDS-s i pytajcie go jak to sie sprawuje i co tym mozna zrobic , pozdrawiam

 

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

 

martwia mnie teraz te kody bledow panowie prosze o jak najszybsza odpowiedz na moja prosbe .bo jak cos bede jechal do tego kolesia w sobote zeby to wyjasnic

 

w czterech literach mniej te bledy jak sie nic na desce nie swieci i passek jedziej jak nowy , moze to sa jakies glupoty w ktore nie ma sensu zagladac, Roman nie przejmuj sie tym co nie masz- taka moja rada he he

 

i daj spokuj z tym bogdanem bo pomysla ze naprawde nie mam pamieci do imion he heheheheheh :roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pilna sprawa...

Potrzebuję dysk instalacyjny Vista Home

Może być bez kodów, takowe posiadam.

Sprawa dość pilna :)

Luke, słyszałeś??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, pilna sprawa...

Potrzebuję dysk instalacyjny Vista Home

Może być bez kodów, takowe posiadam.

Sprawa dość pilna

Luke, słyszałeś???

 

poszukaj tu www.peb.pl dział giełda

 

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

 

oki dxzieki zobacze tego patenta

 

 

 

panowie potrzebuje na gwalt -bez pod tekstow, opis po polsku co to moze byc ?do kodow bledow bo koles mi takim skanerkiem przeskanowal passata i sa kur......a jana mac bledy udusze tego fusa z tego komisu! oto one aha powiedzcie jakie sa bardzo powazne ?czy zagrazaja w jezdzie? 01409-repeated flame-out static-no define, 02251-heater unit locked static-no define, 01444-under-voltage shut-off(automatic) static-no define

 

 

 

01176- key sporadic 008-implausible signal, 02823-requirements for locking the steering column lock not met. static-no define, 01520-rain and light recognition sensor <G397> sporadic, 01415-recirculatiing pump <V55> sporadic 010-open short to plus, 02840-wake-up line from central convenience module sporadic.

 

 

 

kolejna rzecz zaczelo mi cos stukac po trochu jak zaczelem skrecac kierownica w prawo od razu pomyslalem przegob jak nic! pojechalem do tego kolesia co go kupilem i jego fachowiec stwierdzil ze to tylko przerwana guma na przegubie i trzeba to wymienic posmarowac i bedzie git malina! no raczej zwatpilem w to i w tym samym dniu co by potwierdzic moje podejrzenia pojechalem do formuly 1 o potwierdzenie tego,co sie okazalo koles stwierdzil ze sa 2a przeguby do wymiany bo prawy tez zaczal stukac! zajebi.....cie

 

 

 

wiec udalem sie do warsztatu gdzie mam gwarancje i mi to zrobia w piatek w formule koszt takiej imprezy jedyne 318.02 robocizna i material

moge ci przeskanowac auto VCDS 908

Edytowane przez gsmlondon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.peb.pl

a jednak sa :) moj blad

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pebie juz od dawna nie znajdziesz programow Microsoftu - Bill im pomachal paluchem i sie wystraszyli.

 

sa :) a na pw masz link dla potwierdzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności