Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla siebie kupuje od nich

http://cgi.ebay.co.uk/CUSTOM-CAR-AEROSOL-SPRAY-PAINT-TOUCH-UP-/230535892902?pt=UK_Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item35ad028fa6

kupilem juz z chyba 10-ciu puszek i zawsze kolor dobrany perfekcyjnie.

dzieki Lukasz:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wy wszyscy śpicie? :haha

brazyliska koszulka wpisz swoje imie i nazwisko i zobacz jak bedziesz sie nazywał po brazylijsku :lol2

 

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się oriętuję to spraye nabijają też w halfordsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co się oriętuję to spraye nabijają też w halfordsie

to wiem ale nie ciesza sie najlepsza opinia jesli chodzi o dobór koloru.ale dzieki

Edytowane przez pobs
ort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi dzieki za dzisiejszy telefon,bylem troche nie halo:spie spalem ale spoko twoj tel.mnie nie obudzil wczesniej dzwonili z bangladeszu o tok toka,wiec mnie wkur....i a powiedzialem temu kolesiowi (od tych czesci) co i jak a on juz calkiem mnie rozbroil,czlowiek kurw.... prosi inne osoby o sprawdzenie a ten stwierdzil ze to za drogo cos wychodzi noi chyba pojedzie do servisu . co za typ!!!!!!! pomyslalem se ze powinien se rower kurw.....kupic a nie takie auto skoro go na czesi nie stac albo patrzy tylko jak tu szklem dupe utrzec! kur...... jasna mac! z gdzie takie typy sie legna?:padaka wiecjeszcze raz zibi wielkie dzieki za twoj czas [poswiecony:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy moze wam sie przyda

 

jesli musicie zadzwonic gdzies a numery 0871, 0870, 0844, 0845, 0800, 0808 or 01/02/03 to w wiekszosci jak z komórki to was za to niezle operator liczy

alternatywa jest TA STRONA na której mozecie znalesc odpowiedni numer tel za zwykła stawke do danej firmy

 

szukajka jest na 2 sposoby

po nazwie firmy i po numerze

 

mam nadzieje ze wam sie przyda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka kris mam pytanko do ciebie bo jestes takim posiadaczem samym jak ja vw, a mianowicie chodzi mi o czy u ciebie jest mozliwosc zamkniecia kufra z klucza tzn. tak jak to jest mozliwosc do zrobienia w b5? bo jakos przygladalem sie tej klamce i chyba mysle ze nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witka kris mam pytanko do ciebie bo jestes takim posiadaczem samym jak ja vw, a mianowicie chodzi mi o czy u ciebie jest mozliwosc zamkniecia kufra z klucza tzn. tak jak to jest mozliwosc do zrobienia w b5? bo jakos przygladalem sie tej klamce i chyba mysle ze nie ma takiej opcji

 

roman jesli samochód jest zamkniety to naciskam srodkowy przycisk na pilocie i kufer sie otwiera a samochód dalej jest zamkniety, kiedy włoze lub wyjme z kufra cos i chce go zamknac to poprostu reka biore i zamykam klape ( dociskam do dołu) po kilku 2 lub 3 sekundach alarm sie aktywuje , mrugnie swiatłami i bagaznik jest zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tez i jest u mnie ale chodzi mi ze jak otworzysz auto i jestes w srodku to automatycznie bagaznik mozesz ze ze wnatrz otworzyc,a w b5 bylo tak ze jak przekrecilem kluczem to tylko moglem z pilota otworzyc albo od srodka z guzika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tez i jest u mnie ale chodzi mi ze jak otworzysz auto i jestes w srodku to automatycznie bagaznik mozesz ze ze wnatrz otworzyc,a w b5 bylo tak ze jak przekrecilem kluczem to tylko moglem z pilota otworzyc albo od srodka z guzika

 

no tak własnie jest u mnie, albo pilot albo guzik ze srodka, nie ma mozliwosci aby ktos na pasach podszedł i mi klape otworzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oki dzieki

 

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

 

no dobra panowie komu w droge temu do roboty trzeba ostatnia nocka:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zibi dzieki za dzisiejszy telefon,bylem troche nie halo spalem ale spoko twoj tel.mnie nie obudzil wczesniej dzwonili z bangladeszu o tok toka,wiec mnie wkur....i a powiedzialem temu kolesiowi (od tych czesci) co i jak a on juz calkiem mnie rozbroil,czlowiek kurw.... prosi inne osoby o sprawdzenie a ten stwierdzil ze to za drogo cos wychodzi noi chyba pojedzie do servisu . co za typ!!!!!!! pomyslalem se ze powinien se rower kurw.....kupic a nie takie auto skoro go na czesi nie stac albo patrzy tylko jak tu szklem dupe utrzec! kur...... jasna mac! z gdzie takie typy sie legna? wiecjeszcze raz zibi wielkie dzieki za twoj czas [poswiecony

 

spoko mnie tez takie lachudry wkurzaja he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek dzieki za dzisejsza porade dotyczaca oleju kupiłem castrola o którym rozmawialismy mam nadzieje ze w niczym nie przeszkodziłem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska, robimy jakies pospolite ruszenie z zapachami do autka?

wiecej info tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem zadowolony z najnowszego ambi pur, ale bym wziął parę-zielona herbata powinna być ok, a jabłko cynamon też lubię. Tylko bez wcześniejszego powoniania to tak kicha, ale niech będzie-z 15, może 20 bym wziął-pół na pół między zieloną herbatą i jabłkiem-cynamon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy - szybkie pytanie gdzie w pasku znajde kod koloru jaki jest w moim passacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy - szybkie pytanie gdzie w pasku znajde kod koloru jaki jest w moim passacie?

Nie wiem jak to jest w b6 ale w b5 jest przy kole zaposowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest w b6 ale w b5 jest przy kole zaposowym...

 

dzieki lukasz lece na dół sprawdzic :dobrze

 

no no jest tam w srodku wlepa , tylko tyle na niej oznaczen ze za cholere nie wiem które z nich to kod koloru

 

doszedłem bo w ksiazce servisowej mam to samo LC5E

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok odebralem autko ;) Lada dzieki wielkie za podwiezienie mnie i za krecenie filmikow ;)

A wiec wyszlo 194.7BHP i 373Nm.

:D:D:D Takiego wielkiego banana na ryju jeszcze nie mialem HEHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok odebralem autko Lada dzieki wielkie za podwiezienie mnie i za krecenie filmikow

A wiec wyszlo 194.7BHP i 373Nm.

Takiego wielkiego banana na ryju jeszcze nie mialem HEHE

 

no i o to chodzi , chyba jakas fachowa robota tam musiala byc co ??? ;-) hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności