Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

i ode mnie gratulacje wszystkiego najlepszego dla was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dużo ich miałem żeby w nostalgię popadać

Ty też wyrośniesz z tego

 

niekoniecznie .. miałem ich własnych ponad 40 i pamiętam każdego po kolei i miło wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzes duze gratulacje dla Waszej rodzinki.oby wszystko sie dobrze ukladalo i zeby mlody potomek zdrowo rosl.pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby boom na forum :dobrze

gratulacje dla rodziców i zdrówka dla dzieci :roza

 

 

Znalazłem niedaleko siebie firme o nazwie TRD (nie ma nic wspólnego z jakpońskim Toyota Racing Development) specjalizacja to vag, porshe i bmw mają dosyć szeroką oferte ,sklep,

robią remapy, robią i montują hybrydy i inne rzeczy.

Zrobili kilka ciekawych autek są w galeri na stronie .

Będą też na dubsach z elektrycznym polo :bleble

Wysłałem maila z zapytaniem o remap i hamownie

zobaczymy jak to będzie wyglądało cenowo ale coś czuje że będzie kosztownie .

Słyszał ktoś coś o tej firmie ???

 

adres strony

http://www.turner-race-developments.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje Grzegorzu :) Oby dobrze się chował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w potrzebie jestem-ma ktoś może jakiegoś elektronika, który jest w stanie przelutować chip z karty pamięci do drugiej, albo po prostu odczytać dane prosto z kości?

Kurde złamałem żony kartę z komórki przed chwilą-jakoś za dużo siły użyłem przy wkładaniu do czytnika i trach-rozebrałem i kilka ścieżek pękło, ale kości całe, więc dane do odzyskania-tylko sam nie umiem tego zrobić :(

A lament, że hej, bo zdjęcia z trzech lat tam ma, głównie żal tych, które robiła córce przy różnych okazjach-oczywiście były one tylko na tej karcie...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie w potrzebie jestem-ma ktoś może jakiegoś elektronika, który jest w stanie przelutować chip z karty pamięci do drugiej, albo po prostu odczytać dane prosto z kości?

Kurde złamałem żony kartę z komórki przed chwilą-jakoś za dużo siły użyłem przy wkładaniu do czytnika i trach-rozebrałem i kilka ścieżek pękło, ale kości całe, więc dane do odzyskania-tylko sam nie umiem tego zrobić :(

A lament, że hej, bo zdjęcia z trzech lat tam ma, głównie żal tych, które robiła córce przy różnych okazjach-oczywiście były one tylko na tej karcie...

 

niechce Cie martwic Patryk ale to moze byc bardzo ciezkie.jezeli zostala zlamana to jest to do zrobienia ale po 1. jest to bardzo trudne.po2.jest to zajebiscie skomplikowane i malo kto to zrobi i pod wrunkiem ze kosc nie jest zlamana.piszez ze poszlo kilka sciezek ale kosc jest cala.powiem wprost na 100 % nie jestes tego stwierdzic golym okiem.trzeba przelutowac i uzyc specjalnego programatora. i tu juz placisz za sama diagnoze.choc moga ci powiedziec ze nie da sie odzyskac danych. po 3 najgorsze to bedzie dosc drogie.

 

Mam w polsce znajomego ktory pracuje w policji i zajmuje sie takimi rzeczami, pracuje w specjalnym laboratorium.moge go zapytac ale niczego nie moge ci obiecac. sa tez firmy ktore sie tym zajmuja ale jak juz mowilem cenia sie niezmiernie.

 

gdyby byl to dysk hdd jestem sam w stanie to zrobic o ile nie jest totalnie zniszczony.

 

jezeli chodzi o uk, to kiedys mi sie obilo o uszy ze tutaj takimi rzeczmi zajmuje sie policja, wiec zawsze mozesz podjechac na posterunek i zapytac.ale glowy nie dam sobie za to uciac.

 

jak cos to wal na pw Patryk

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie w potrzebie jestem-ma ktoś może jakiegoś elektronika, który jest w stanie przelutować chip z karty pamięci do drugiej, albo po prostu odczytać dane prosto z kości?

Kurde złamałem żony kartę z komórki przed chwilą-jakoś za dużo siły użyłem przy wkładaniu do czytnika i trach-rozebrałem i kilka ścieżek pękło, ale kości całe, więc dane do odzyskania-tylko sam nie umiem tego zrobić

A lament, że hej, bo zdjęcia z trzech lat tam ma, głównie żal tych, które robiła córce przy różnych okazjach-oczywiście były one tylko na tej karcie...

Patryk podeslij dobre zdjecie makro tej karty. postaram sie cos zdzialac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wszystkiego najlepszego :ok: z okazji narodzin syna ;) - wytrwałości i siły życzymy ci razem z agnieszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu wszystkiego najlepszego z okazji narodzin syna - wytrwałości i siły życzymy ci razem z agnieszką.

Paweł, gadaj z Grześkiem, potencjalnego zięcia już masz ;) Jeszcze tylko jednego znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niechce Cie martwic Patryk ale to moze byc bardzo ciezkie.jezeli zostala zlamana to jest to do zrobienia ale po 1. jest to bardzo trudne.po2.jest to zajebiscie skomplikowane i malo kto to zrobi i pod wrunkiem ze kosc nie jest zlamana.piszez ze poszlo kilka sciezek ale kosc jest cala.powiem wprost na 100 % nie jestes tego stwierdzic golym okiem.trzeba przelutowac i uzyc specjalnego programatora. i tu juz placisz za sama diagnoze.choc moga ci powiedziec ze nie da sie odzyskac danych. po 3 najgorsze to bedzie dosc drogie.

 

Mam w polsce znajomego ktory pracuje w policji i zajmuje sie takimi rzeczami, pracuje w specjalnym laboratorium.moge go zapytac ale niczego nie moge ci obiecac. sa tez firmy ktore sie tym zajmuja ale jak juz mowilem cenia sie niezmiernie.

 

gdyby byl to dysk hdd jestem sam w stanie to zrobic o ile nie jest totalnie zniszczony.

 

jezeli chodzi o uk, to kiedys mi sie obilo o uszy ze tutaj takimi rzeczmi zajmuje sie policja, wiec zawsze mozesz podjechac na posterunek i zapytac.ale glowy nie dam sobie za to uciac.

 

jak cos to wal na pw Patryk

 

Dzięki. Znalazłem firmę polską, która robi takie rzeczy diagnoza jest free, a za odczytanie danych z karty 4 gb życzą sobie 600zł. W ostateczności 600zł przeboleje, choć nie wiem czy to co tam jest na tej karcie to warte będzie tego zachodu.

Karta to memory stick pro duo, ewidentnie widzę, gdzie ścieżki na folii pękły-kości i ich nóżki są całe, więc ktoś kto ma taki prograator/stacje lutowniczą, powinien dać sobie radę. To się tak łatwo stało, że aż nie wierzyłem, dopchnąłem lekko palcem i trach-karta się zgięła i pękł plastik. Wyprostowałem kartę, ale czytnik jej już nie odczytał. To rozwaliłem obudowę do końca i już wszystko wiadome.

 

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

 

Patryk podeslij dobre zdjecie makro tej karty. postaram sie cos zdzialac:)

 

Dzięki Grześ-podeślę wieczorem, bo nie wiem gdzie żona ją schowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Znalazłem firmę polską, która robi takie rzeczy diagnoza jest free, a za odczytanie danych z karty 4 gb życzą sobie 600zł. W ostateczności 600zł przeboleje, choć nie wiem czy to co tam jest na tej karcie to warte będzie tego zachodu.

Karta to memory stick pro duo, ewidentnie widzę, gdzie ścieżki na folii pękły-kości i ich nóżki są całe, więc ktoś kto ma taki prograator/stacje lutowniczą, powinien dać sobie radę. To się tak łatwo stało, że aż nie wierzyłem, dopchnąłem lekko palcem i trach-karta się zgięła i pękł plastik. Wyprostowałem kartę, ale czytnik jej już nie odczytał. To rozwaliłem obudowę do końca i już wszystko wiadome.

 

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

 

 

Dzięki Grześ-podeślę wieczorem, bo nie wiem gdzie żona ją schowała ;)

Karta to memory stick pro duo
czyli to karta od aparatu a nie od telefonu jak pisales. bo memory stick pro duo zeby wchodzil do jakiegos telefonu to sie niespotkalem moze sie myle.ale dobra dla CXiebie wiadomoscia jest to ze ona jest sporo wieksza od telefonicznej i jest to do zrobienia.w telefonach z reguy masz micro. pro duo to faktycznie mozna golym okiem ocenic i moze dalo by sie to zrobic fakktycznie.tylko trzeba do tego mikroskopijnej lutownicy a takiej nie mam.moze Grzes ma.powodzenia Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli to karta od aparatu a nie od telefonu jak pisales. bo memory stick pro duo zeby wchodzil do jakiegos telefonu to sie niespotkalem moze sie myle.ale dobra dla CXiebie wiadomoscia jest to ze ona jest sporo wieksza od telefonicznej i jest to do zrobienia.w telefonach z reguy masz micro. pro duo to faktycznie mozna golym okiem ocenic i moze dalo by sie to zrobic fakktycznie.tylko trzeba do tego mikroskopijnej lutownicy a takiej nie mam.moze Grzes ma.powodzenia

 

No dzięki Jacku, że pomyślałeś, że mogłem pomylić telefon z aparatem:zeco Choć w sumie po tym w jaki sposób złamałem ta karte to we wszystko jestem w stanie uwierzyć:dolamam A telefon to SE w810i, już nie młody, dlatego taki rozmiar karty jeszcze ma.

Ale właśnie dlatego myślę, że jeszcze nie wszystko stracone-ktoś kto się zajmuje lutowaniem takich układów powinien sobie poradzić z przelutowaniem tego do drugiej karty i powinno byc ok, za mniejszą kasę, aniżeli te firmy od odzyskiwania danych chcą.

A telefon to SE w810i. Jak Grzęś poradzi to będzie super, a jak nie to na Wielkanoc jadę do PL to tam popytam.

Dzięki:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy dzieki za dobre slowo:) melduje ze zadanie wykonane poprawnie, chlopak na swiat przyszedl tamtedy, ktoredy powinien;), kawal chlopa he he, rodzice zmeczeni bo nie przespali cala noc ale banany wkolo ryjkow sa i lezka w oku sie kreci.... z tego miejsca obiecuje od dziececych lat zaszepiac milosc do motoryzacji ze szczegolnym uwzglednieniem :provw:. jak juz wczesniej nabaknalem chrzestny dowiedzial sie pierwszy;);). 3majcie sie chlopcy, ide odpoczywac bo byla to doba na prawde wielkich emocji.....pzdr 4all

 

NO Grzesiu nic tylko pogratulować u żeby CI chłopak zdrowo rósł :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak: wszystkiego najlepszego ze Grzesiowi narodzil sie syn bo to zaszczyt.urodzil ci sie syn to po pierwsze po 2 musisz zasadzic dzrzewo a po3 wybudowac dom takie sa zasady ojca, czy jak zwal. a syn musi : schanbic nazwisko,wyrwac drzewo i zburzyc dom!

 

---------- Post added at 19:17 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

 

Kolego ROMEO80 a gdzie fotki nowego Passata ???????
kolego bedford obiecalem ze beda to beda,nie mam chwilowo czasu zeby cos porobic bo zonka moja jest w szale zakupowym i jest urwanie glowy a do tego dochodzi mi jeszcze kurs na luton w sobote bo leci moja kobialka do polski wiec postaram sie zapodac w tym tyg.cos

 

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

 

podkladam sie pod pytanie.

 

 

 

 

Kris po co ci kupowac mowiles ze sobie od romana wezmiesz ten zderzak.jak cos to pojedziemy razem moze ma jakies fajne 17 to ja sobie wezme:haha

kolego jacenty a dasz rade? mam 17" i dla mnie nawet prezentuja sie b.ladnie.

 

---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

 

A tak teraz panowie na powaznie!!!!! Wszystkiego najlepszego dla naszych pan!!!!:roza :fala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie bylo a tu Takie Zmiany PAWEL i GRZESIEK WIELKIE GRATY oby sie dobrze chowaly i za pare lat jezdzily Passkami B-12 :jupi:jupi:jupi

Edytowane przez kubik fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie bylo a tu Takie Zmiany PAWEL i GRZESIEK WIELKIE GRATY oby sie dobrze chowaly i za pare lat jezdzily Passkami B-12
dzieki:)

zdjecia szpiegowskie:)

P1040201.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakies namiary na firmy ktore mieszaja lakiery do aut.trzeba mi puszke sprayu zeby mi nabili.najlepiej wysylkowa oczywiscie.szukalem na ebayu ale kazdy pisze ze nie moga dobrac srebrnego do passata.masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy macie jakies namiary na firmy ktore mieszaja lakiery do aut.trzeba mi puszke sprayu zeby mi nabili.najlepiej wysylkowa oczywiscie.szukalem na ebayu ale kazdy pisze ze nie moga dobrac srebrnego do passata.masakra

W Wigan jest sklep z farbami nie wiem czy maja sprzedaz wysylkowa ale jak ja zamawialam do swojego to mieszal mi po kodzie koloru. Puszka sprayu kosztuje ok 10 pandow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy macie jakies namiary na firmy ktore mieszaja lakiery do aut.trzeba mi puszke sprayu zeby mi nabili.najlepiej wysylkowa oczywiscie.szukalem na ebayu ale kazdy pisze ze nie moga dobrac srebrnego do passata.masakra

Ja dla siebie kupuje od nich

http://cgi.ebay.co.uk/CUSTOM-CAR-AEROSOL-SPRAY-PAINT-TOUCH-UP-/230535892902?pt=UK_Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item35ad028fa6

kupilem juz z chyba 10-ciu puszek i zawsze kolor dobrany perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności