Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

nikt tutaj nic takiego Ci nie powie.wręcz przeciwnie,każdy Ci powie nic sie martw, będzie dobrze.czasem tak bywa.a mit o tym że w anglii łatwo jest kupić dobre auto bez specjalnego "polskiego"przeswietlania po raz kolejny zostaje obalony. ja sam szukałem kombi przez dobre 3 miechy, obejrzałem ze 20-30 passatów. żaden nie wzbódził we mnie zaufania.i całkiem przez przypadek obejrzałem sedana i kupiłem, bo niewiem ile jeszcze bym kasy wtopił na jeżdzenie i oglądanie pakistańskich pieców.
tych uji w turbanach za takie przekrety powinni brac deportowac dozywotnie do hindusowa! strasznym rasista sie zaczynam robic

 

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

 

znalazlem znow dzis 2 takie jeden z nich jest wlasciciel anglik starszy gosc mam zadzw jutro o wiecej szczegolow bo pytalem o doc.ref.nr. ma dac jutro zobaczymy http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201106379540779/sort/priceasc/usedcars/price-to/7000/fuel-type/diesel/transmission/manual/price-from/4000/engine-size-cars/2l_to_2-5l/maximum-age/up_to_5_years_old/model/passat/make/volkswagen/page/1/radius/60/postcode/ct13sd?logcode=p a drugi taki http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201106379437329/sort/priceasc/usedcars/price-to/7000/fuel-type/diesel/transmission/manual/price-from/4000/engine-size-cars/2l_to_2-5l/maximum-age/up_to_5_years_old/model/passat/make/volkswagen/page/2/postcode/ct13sd/radius/60?logcode=p nie sa daleko odemnie mam juz dosc jazdy po 2godz i zeby ze mnie palanta robili

 

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

 

jakos ten ciemny przypadl mi do gustu ale nie wiem jaki jest w srodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strasznym rasista sie zaczynam robic

ja już od dawna jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zalozymy jakis kuklux klan?:wstyd :jupi

 

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

 

klub vw passat klan:kijemgo

 

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

 

to jest oczywiscie joke

 

---------- Post added at 00:58 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

 

jacenty a ty na bezssennosc cierpisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jacenty a ty na bezssennosc cierpisz?

 

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to rozumie ze nie spie bo same nocki robie od 20 do 6 rano

 

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:04 ----------

 

:haha
widze ze jest i nastepny nocny marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to rozumie ze nie spie bo same nocki robie od 20 do 6 rano

 

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:04 ----------

 

widze ze jest i nastepny nocny marek

 

:haha

 

a ty roman idz spac bo jutro sie obudzisz z reka w nocniku jak ci passata z przed nosa sprzątną :fajny

 

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

 

roman bierz tego

zajefajny wóz :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, to ile tak naprawdę ma mil Twój passat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ty roman idz spac bo jutro sie obudzisz z reka w nocniku jak ci passata z przed nosa sprzątną

przeciez w pracy jest to jak ma sie spac polozyc :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez w pracy jest to jak ma sie spac polozyc :lol2

 

no normalnie, ja zawsze ruszam z kopyta szybciutko obskakuje moich klientów robie sobie zapasik ok. 1,5 do 2h i w kimke we vanie na ten czas :bleble

 

dobra ide oblukac Spartacus.gods.of.the.arena E6

 

Spartacus-Gods-of-the-Arena-promo-art-key-art.jpg

 

 

 

fajny serial przesycony krwia przemoca i seksem :dobrze

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt tutaj nic takiego Ci nie powie.wręcz przeciwnie,każdy Ci powie nic sie martw, będzie dobrze.czasem tak bywa.a mit o tym że w anglii łatwo jest kupić dobre auto bez specjalnego "polskiego"przeswietlania po raz kolejny zostaje obalony. ja sam szukałem kombi przez dobre 3 miechy, obejrzałem ze 20-30 passatów. żaden nie wzbódził we mnie zaufania.i całkiem przez przypadek obejrzałem sedana i kupiłem, bo niewiem ile jeszcze bym kasy wtopił na jeżdzenie i oglądanie pakistańskich pieców.

 

To ja nie wiem jak Wy kupujecie te auta. Ja co pojadę zobaczyć, to przywiozę i zawsze okazał się udany zakup. Tylko pierwsza podstawa to wyciągnąć jak najwięcej wniosków z ogłoszenia-i na chłodno rozważyć, czy warto jechać zobaczyć. A kupiłem już parę Swoich samochodów, siostrze i znajomym ;)

A kombi to podstawa przy rodzinie panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw dzwonie a jak słysze w słuchawce ze chyba połaczyłem sie z bangladeszem lub tamtymi rejonam to odpuszczam sobie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman, to ile tak naprawdę ma mil Twój passat ??
ile ma naprawde to nie wiem bo to ciezko teraz dojsc wiem ze na chwile obecna ma 101..... cos tam nie chce sie juz zaglebiac w ten temat bo sie tylko pograzam. jak kolega mi go sprawdzil w vw bo mial taki dostep to myslalem ze na zawal walne.mial jeszcze kilka usterek ale nie groznych.a jak go bralem nic nie bylo w MOCIE wpisane tzn.na stronie motgov. bo jak by mial jakies nawet usterki to bym go nie bral.

 

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

 

to samo pisalem ostatnio ze moj kolega ma taki sam problem ze ma cofniete o jakies 45mil i mial to samo co u mnie zero wiadomosci dot.poprzedniego stanu licznika

 

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

 

dlatego sie tez was pytalem wczesniej czy jest jaks mozliwosc zeby sprzedajacy mial jakies dojscie do zablokowania poprzednich danych?z MOTu

 

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:47 ----------

 

tych uji w turbanach za takie przekrety powinni brac deportowac dozywotnie do hindusowa! strasznym rasista sie zaczynam robic

 

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

 

znalazlem znow dzis 2 takie jeden z nich jest wlasciciel anglik starszy gosc mam zadzw jutro o wiecej szczegolow bo pytalem o doc.ref.nr. ma dac jutro zobaczymy http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201106379540779/sort/priceasc/usedcars/price-to/7000/fuel-type/diesel/transmission/manual/price-from/4000/engine-size-cars/2l_to_2-5l/maximum-age/up_to_5_years_old/model/passat/make/volkswagen/page/1/radius/60/postcode/ct13sd?logcode=p a drugi taki http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201106379437329/sort/priceasc/usedcars/price-to/7000/fuel-type/diesel/transmission/manual/price-from/4000/engine-size-cars/2l_to_2-5l/maximum-age/up_to_5_years_old/model/passat/make/volkswagen/page/2/postcode/ct13sd/radius/60?logcode=p nie sa daleko odemnie mam juz dosc jazdy po 2godz i zeby ze mnie palanta robili

 

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

 

jakos ten ciemny przypadl mi do gustu ale nie wiem jaki jest w srodku?

noi tak panowie dzis zadzwonilem o tego jasnego odebrala jakas stara baba angielka poprosilem grzecznie o doc.ref.nr i uslyszalem chamskie NO! i sie rozlaczyla pozostaje mi jeszcze tego czarnego sprawdzic ale o tego bede dzwonil po 1 bo tak gosc mi powiedzial zeby dzwonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie juz zaglebiac w ten temat bo sie tylko pograzam
czasami lepiej nie wiedzieć.to jak z rakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ostatecznosci zastanawiam sie juz nad tym http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201050375454179/sort/priceasc/usedcars/transmission/manual/price-to/7000/fuel-type/diesel/price-from/5000/model/passat/make/volkswagen/page/5/postcode/ct13sd/radius/60?logcode=p

 

---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

 

znalesc dzisiaj dobre auto za rozsadna cene ,to jak znalesc kobiete dziewice.tyle ze dziewice mozna bardzo latwo sprawdzic czy jest dziewica. podstawiamy zapalona swieczke w kroku na wysokosc kolan i dmuchamy w usta jak zgasnie plomien,to wiadomo nie dziewica. sorki dla tutejszych kobiet:bry2

 

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

 

panowie powiedzcie mi czu to jest jakas gruba robota przy tym? i jakie koszta tego moga byc? Front both bushis cracking Front suspension has slight movement at a wishbone pin or bush

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić same tuleje i wciska się je bajecznie prosto. Wyciągnąć stare też nie problem. Jedna bodajże ok 15 funtów kosztuje. Akurat gadałem w tygodniu z firmowym mechanikiem jak wymieniał je w b6 firmowym u mnie w robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można kupić same tuleje i wciska się je bajecznie prosto. Wyciągnąć stare też nie problem. Jedna bodajże ok 15 funtów kosztuje. Akurat gadałem w tygodniu z firmowym mechanikiem jak wymieniał je w b6 firmowym u mnie w robocie.
pytam o to bo znalazlem auto i ma to do zrobienia w b6 kombi od naszego rodaka http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201108380606145/sort/priceasc/usedcars/transmission/manual/price-to/7000/fuel-type/diesel/price-from/5000/model/passat/make/volkswagen/page/1/radius/60/postcode/ct13sd?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, a myslales na A4? moze i przebieg troche wiekszy, ale za to wyglada lepiej, niz te golasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze luk ladne sa audi i ladnie sie w srodku prezentuja tez b.ladnie,i raczej odpada jestem jakis wierny VW

 

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

 

luk ten nie jest golas tylko troche sie ceni ale w ostatecznosci moge dac tyle http://www.autotrader.co.uk/classifi...s/60?logcode=p

 

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:20 ----------

 

dobra pany jade obejrzec go bo sie z chlopem umowilem bede pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze luk ladne sa audi i ladnie sie w srodku prezentuja tez b.ladnie,i raczej odpada jestem jakis wierny VW

 

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

 

luk ten nie jest golas tylko troche sie ceni ale w ostatecznosci moge dac tyle http://www.autotrader.co.uk/classifi...s/60?logcode=p

 

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:20 ----------

 

dobra pany jade obejrzec go bo sie z chlopem umowilem bede pozniej

panowie wlasnie wrocilem z ogledzin,autko prezentuje sie b.ladnie tylne szyby przyciemiane i co najwazniejsze stan licznika sie zgadza!!!!serwisowany, a tylko 2 prew.owner czy to zle na takie auto ?

 

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

a w cenie daja 12mc gwarancji ,tylko to nie obejmuje opon,tarcz hamulcowych i paru drobiazgow.i co tez istotne tylko ok.30mil odemnie

 

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

 

napiszcie czy warto go brac,nie jest golas ma tempomat nie ma pokretel w climie ma podlokietnik

 

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

 

Ja dzisiaj miałem MOT i wszystko było by ok gdyby nie to ze diagnosta sprawdzajac auto odkrył ze nie otwiera sie klapka od wlewu paliwa kiedys miałem problem z modułem komfortu i chyba znowu cos jest nie tak najgorsze jest to ze paliwo sie konczy i przydało by sie zatankowac sprawdziłem bezpieczniki odłaczyłem akumulator ja jakis czas i nic czy jest mozliwosc owtarcia tej klapki od środka bagażnika no i chyba bede szukał nowy moduł komfortu jak by ktos z was miał cos takiego to prosze o info nr. podam jak wyciagne stary pozdrawiam
halo bedford i jak tam dostales sie do klapki wlewu? otwarles se?

 

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

 

panowie powiedzcie mi co to znaczy?Both Offside & Nearside Rear Tyres have slightly raised tread blocks on the inner portions of these tyre REPLACEMENT ADVISED NOW dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jeszcze bym wziął VAGA i sprawdził sobie autko ,zwłaszcza pompki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności