Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki gdzie bookować chanel tunel pociąg żeby było najtaniej.osobiscie wolałbym norfolka ale żona:mur

a kiedy jedziesz?

 

---------- Post added at 08:14 ---------- Previous post was at 08:06 ----------

 

naczytal sie wikipedii :lol3

 

jak juz pisałem kolego 2 lata pracowałem dla tej firmy , a takie informacje to podstawy , takie kompendium wiedzy kazdego Przedstawiciela Handlowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jechać 2 lub 3 września.i to będzie już ONE WAY TICKET :jupijak ktoś jedzie w tym terminie to warto było by to zgrać.nie kupiłem jeszcze bo chcą 63 funty w jedną stronę.

 

63 funty to normalna cena za tunel nie licz że kupisz za 20 ;) jak prom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jechać 2 lub 3 września.i to będzie już ONE WAY TICKET :jupijak ktoś jedzie w tym terminie to warto było by to zgrać.nie kupiłem jeszcze bo chcą 63 funty w jedną stronę.

 

jacek zarejestruj sobie email na ich stronie i jak bedzie tylko jakas promocja to dostaniesz info na email z kodem promocyjnym :glaszcze

 

no i jacek jak tunel to najlepiej wtorek-czwartek a ty widze ze w piatek lub sobote chcesz leciec wiec wtedy zawsze jest najdrożej

 

---------- Post added at 10:09 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

 

[/color]

63 funty to normalna cena za tunel nie licz że kupisz za 20 ;) jak prom

 

za 20 to nie ale za 40 tak, bo czesto maja promocje

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki chłopaki.pierd..le to kupuje za 63 i żebym nigdy nie musiał tu wracać.przynajmniej do pracy.bo walię i szkocję z chęcią zobaczyłbym jeszcze raz.

 

ale własnie nie nie kupuj masz jeszcze sporo czasu chłopaku wrzuc na luz:bleble

 

ja bym poczekał z miesiac lub 2 bo nie wiadomo co sie stanie:dobrze

 

ale decyzja nalezy do ciebie:glaszcze

 

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 10:40 ----------

 

nawiazujac do tematu farmacji

 

to w biegu 2x 7,5 km - kowalczyk 2 a 1 miejsce zajął PUDZIAN :haha z norwegi

 

MARIAN BJOERGEN

Marit Sterid

MARIT STERID BJOERGEN

steridova panenka

szprycobieg norweski

marit cyborg

marit vonbiere

kazdy niech sobie dobierze wedle uznania :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 miejsce zajął PUDZIAN z norwegi

ja myślałem że on pochodzi z Pakistanu:fajny

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem MOT i wszystko było by ok gdyby nie to ze diagnosta sprawdzajac auto odkrył ze nie otwiera sie klapka od wlewu paliwa kiedys miałem problem z modułem komfortu i chyba znowu cos jest nie tak najgorsze jest to ze paliwo sie konczy i przydało by sie zatankowac sprawdziłem bezpieczniki odłaczyłem akumulator ja jakis czas i nic czy jest mozliwosc owtarcia tej klapki od środka bagażnika no i chyba bede szukał nowy moduł komfortu jak by ktos z was miał cos takiego to prosze o info nr. podam jak wyciagne stary pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałem MOT i wszystko było by ok gdyby nie to ze diagnosta sprawdzajac auto odkrył ze nie otwiera sie klapka od wlewu paliwa kiedys miałem problem z modułem komfortu i chyba znowu cos jest nie tak najgorsze jest to ze paliwo sie konczy i przydało by sie zatankowac sprawdziłem bezpieczniki odłaczyłem akumulator ja jakis czas i nic czy jest mozliwosc owtarcia tej klapki od środka bagażnika no i chyba bede szukał nowy moduł komfortu jak by ktos z was miał cos takiego to prosze o info nr. podam jak wyciagne stary pozdrawiam
http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=passat+comfort+module&_sacat=0&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_odkw=passat+comfort&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

może coś Ci podpasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego bedford mialem 2 lata temu tez taki problem,od srodka mozna otworzyc ,zdejmujac tapicerke albo ja odginajac masz tam bolec, palcem musisz to wyczuc bo troche sie napocisz ale otworzysz tak jak z kobieta dasz rade.pewnie troche luji narzucasz ale tak jak napisalem dasz rade

 

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

 

tak tylko skad nabrac tej kasy? znalazlem takiego nawet ubezp.z tesco nie jest tragiczne http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201107379929861/sort/priceasc/usedcars/transmission/manual/engine-size-cars/2l_to_2-5l/price-to/7000/maximum-age/up_to_5_years_old/price-from/4000/fuel-type/diesel/model/passat/make/volkswagen/postcode/ct13sd/page/3/radius/100?logcode=p

 

---------- Post added at 00:31 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

 

tamtych nie jade ogladac,troche przekonalem zonke na 2.0 wiec:gwizdze

noi tak panowie ten niestety byl ladny nie mial tempomatu mial sat.nav troche siedzenia brudne ale to nie problem, stracilem kur....a!! 2godz.zeby dojechac bo tak mnie poprowadzilo i co? i sie okazalo ze ten padalec przekrecil licznik!!! bo go sprawdzilem przy nim na motgov koles sie bardzo zdziwil ze jest krecony albo jana walil, a raczej tak mi sie wydaje ze wiedzial co ma i co jeszcze 4 poprzednich wlascicieli myslalem ze mnie cos ku........a trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego bedford mialem 2 lata temu tez taki problem,od srodka mozna otworzyc ,zdejmujac tapicerke albo ja odginajac masz tam bolec, palcem musisz to wyczuc bo troche sie napocisz ale otworzysz tak jak z kobieta dasz rade.pewnie troche luji narzucasz ale tak jak napisalem dasz rade

 

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

 

noi tak panowie ten niestety byl ladny nie mial tempomatu mial sat.nav troche siedzenia brudne ale to nie problem, stracilem kur....a!! 2godz.zeby dojechac bo tak mnie poprowadzilo i co? i sie okazalo ze ten padalec przekrecil licznik!!! bo go sprawdzilem przy nim na motgov koles sie bardzo zdziwil ze jest krecony albo jana walil, a raczej tak mi sie wydaje ze wiedzial co ma i co jeszcze 4 poprzednich wlascicieli myslalem ze mnie cos ku........a trafi.

jutro bede robił tak jak pisałes i chyba odkrece tez cała klapke jak tego nie naprawie zeby było jak paliwo nalewac narazie spróbuje tez mój stary moduł podpiac zeby sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robert mam przeznaczone na nowe auto tzn na uzywke max6500 ale to za tyle musi miec min dlugi mot i nie dawno zmieniony rozrzad ,noi nie durzo najechane. a co do mojego nadal aktualnego auta musze go sprzedac wystapil problem z nim:dolamam wiec z wielkim bolem serca musze go sprzedac.a tak sie cieszylem jak go bralem tyle mu serca oddalem .:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, albo kupić coś tańszego, albo kupić coś droższego i nowszego, a kasę jak to z skąd z banku, ja kupiłem swojego passka hmm z 3 lata temu i ile dzisiaj za niego dostanę? Wielkie g... a jak bym kupił takiego za 2.5k to może bym stracił może nie

Z resztą nie wiem dlaczego zmieniasz swojego.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24612

Transport PL - UK - PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sedana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robert mam przeznaczone na nowe auto tzn na uzywke max6500 ale to za tyle musi miec min dlugi mot i nie dawno zmieniony rozrzad ,noi nie durzo najechane. a co do mojego nadal aktualnego auta musze go sprzedac wystapil problem z nim:dolamam wiec z wielkim bolem serca musze go sprzedac.a tak sie cieszylem jak go bralem tyle mu serca oddalem .:dolamam

 

a co to za problem ,może uda nam się pomóc w naprawie :>?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzalem kolegi auto ,okazalo sie ze z moim autem tez jest nie chalo :zeconie zgadzaja sie mile.pojechalem ostatnio zeby potwierdzic to do vw i to samo mi powiedzieli:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sedana

 

ja powoli bede sie rozgladał za combi rodzina mi sie we wrześniu powiekszy wiec combi bedzie niezbedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak jak widzicie tego sie nie da naprawic, a juz mnie to wk....a ze takie cos jest i nie moge tego zmienic wiec zostaje mi go sprzedac jak sie uda,jesli nie to bede mylal cos inaczej wiem panowie ze to nie fer wobec innej osoby.

 

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

ja powoli bede sie rozgladał za combi rodzina mi sie we wrześniu powiekszy wiec combi bedzie niezbedne
kilka kombi ostatnio ogladalem w cargiant.co.uk bardzo czyste i sprawdzone za nie wielkie pieniadze,i jeszcze autoquake.com

 

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

 

tak panowie pewnie powiecie ale cymbal dal sie wrobic ,cwanika jak sie da sprawdzil i ma teraz. trudno czlowiek uczy sie na bledach:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec tak jak widzicie tego sie nie da naprawic, a juz mnie to wk....a ze takie cos jest i nie moge tego zmienic wiec zostaje mi go sprzedac jak sie uda,jesli nie to bede mylal cos inaczej wiem panowie ze to nie fer wobec innej osoby.

 

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

kilka kombi ostatnio ogladalem w cargiant.co.uk bardzo czyste i sprawdzone za nie wielkie pieniadze,i jeszcze autoquake.com

 

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

 

tak panowie pewnie powiecie ale cymbal dal sie wrobic ,cwanika jak sie da sprawdzil i ma teraz. trudno czlowiek uczy sie na bledach:dolamam

z cargiant.co.uk uważaj ktoś kiedyś gdzieś pisał że mieszka niedaleko i w nocy podjeżdżają pełne naczepy rozbitych samochodów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności