Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam takie male pytanko rozgladam sie za paskiem takim 2006-07 1.9tdi na co zwrocic uwage przy takim zakupie?

 

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

 

a mowilem ze zibi bedzie robilza wodziryja! tera to u niego zloty beda organizowane ha

siemka! zibi pytanie do ciebie

 

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

 

bo wszyscy sie walneli do odpowiedzi ze szok! dzieki

 

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

 

proszę napiszcie jakie mam kupić klocki i tarcze do tyłu do mojego passata no i gdzie?

 

---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:16 ----------

 

 

 

Fajnie.pozdro dla Waszej całej rodzinki

kolego jacenty najprosciej eurocarparts tam kolesie ci dobiara jakie potrzebujesz,chyba ze szukasz czegos specjalnego to po yebayu szukaj lub tiuningowe sklepy ci zostaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to tez moge wpasc ??

 

jak masz ochote to zapraszam

 

spadam dalej do roboty he

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam takie male pytanko rozgladam sie za paskiem takim 2006-07 1.9tdi na co zwrocic uwage przy takim zakupie?

Kupujemy B6 - na co zwrócić uwagę

Tam na pewno znajdziesz odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę napiszcie jakie mam kupić klocki i tarcze do tyłu do mojego passata no i gdzie?

 

Możesz kupić ori w serwisie, albo cos innego na ebayu.

Ja szwagrowi do A6 w zeszłym roku ten zestaw kupiłem i jest ok, a cena nie wygórowana:

http://cgi.ebay.co.uk/Volkswagon-Passat-96-05-Mintex-Rear-Brake-Pads-Discs-/120627758251?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c15f984ab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić ori w serwisie, albo cos innego na ebayu.

Ja szwagrowi do A6 w zeszłym roku ten zestaw kupiłem i jest ok, a cena nie wygórowana:

http://cgi.ebay.co.uk/Volkswagon-Passat-96-05-Mintex-Rear-Brake-Pads-Discs-/120627758251?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c15f984ab

uważasz że są warte kupna?bo trochę tanie?choć wiem że nie zawsze droższe znaczy lepsze.ja znalazłem brembo:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390099122720&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330522079112&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

co myślisz?bo słyszałem że te mintexy też są spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupujemy B6 - na co zwrócić uwagę

Tam na pewno znajdziesz odpowiedzi :)

dzieki za polecenie tego linka ale mam pytanie rafal czy w nowej budzie 2006-2007 auta z silnikiem 1.9tdi 105bhp sa lepsze od 2.0 tdi? zauwazylem ze wiele osob ma takie auta 2.0 tdi znajomi znow mowia ze 1.9tdi 06-07 maja lepsze silniki? a i moje jeszcze jedno pytanie posiadam ten magiczny kabel vag i czy przez niego moge sprawdzic po podlaczeniu stan licznika? czy jest jakas szansa na sprawdzenie ze byl cofniety? czy tylko zostaje opcja wejscia na strone http://www.motinfo.gov.uk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za polecenie tego linka ale mam pytanie rafal czy w nowej budzie 2006-2007 auta z silnikiem 1.9tdi 105bhp sa lepsze od 2.0 tdi? zauwazylem ze wiele osob ma takie auta 2.0 tdi znajomi znow mowia ze 1.9tdi 06-07 maja lepsze silniki? a i moje jeszcze jedno pytanie posiadam ten magiczny kabel vag i czy przez niego moge sprawdzic po podlaczeniu stan licznika? czy jest jakas szansa na sprawdzenie ze byl cofniety? czy tylko zostaje opcja wejscia na strone http://www.motinfo.gov.uk ?

 

romek teraz myslisz o 1,9 a moze trafi ci sie 2.0

w kazdym razie przestrzegam cie nie kupuj passata z filtrem czastek stałych!

 

czego szukasz sedana czy kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i moje jeszcze jedno pytanie posiadam ten magiczny kabel vag

 

:nie

 

nie podejdzie do B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa jasna ! ze nie podejdzie ! szukam i kombi i saloooooona zalezy co sie trafi

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

 

najlepiej to chyba od jakiegos komisu ba znalazlem pare takich co daj anawet 12mc gwarancji

 

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

 

gadalem ze szfagrem ostatnio i tez mi doradzal tego 1.9 a i podobno tansze ubezpieczenie moja kobialka nie jest jakas przekonana do 2.0 nie wiem czemu zaraz ktos napisze a kto z was nosi spodnie a kto kiecke? ha ha no bo wkoncu ona ma tez wieksze slowo bo na nia bedzie ubezpieczenie jako 1 wlasciciel a ja jako drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 jest oki jezeli bedziesz uwazal na sworzen ktorego trzeba wymienic przy wymianie rozrzadu. zazwyczaj to olewaja i ajk on walnie to wtedy lipa i silnik do wymiany. To byl mankament silnilkow 2.0 TDI , po przeprowadzonej exsploatacji i czestymi usterkami tego silnika poprzez ten sworzen , VW porawil blad i po 2007 roku silniczki zoastaly poprawiaone i sa ok.

 

jest gdzies forum duzo wiadomosci o tym, poszukaj w dziale B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kufa jasna ! ze nie podejdzie ! szukam i kombi i saloooooona zalezy co sie trafi

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

 

najlepiej to chyba od jakiegos komisu ba znalazlem pare takich co daj anawet 12mc gwarancji

 

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

 

gadalem ze szfagrem ostatnio i tez mi doradzal tego 1.9 a i podobno tansze ubezpieczenie moja kobialka nie jest jakas przekonana do 2.0 nie wiem czemu zaraz ktos napisze a kto z was nosi spodnie a kto kiecke? ha ha no bo wkoncu ona ma tez wieksze slowo bo na nia bedzie ubezpieczenie jako 1 wlasciciel a ja jako drugi

 

roman z ta gwarancja to nie tak do konca jak myslisz, bo nie jest to gwarancja na wszystko, zawsze tez szukaja czegos aby wymigac sie

 

szukaj od prywatnego sprzedawcy z pełna ksiazka servisowa z ( vw servis ) jak masz taki to zawsze mozesz zadzwonic do servisu lub podjechac i za free zweryfikuja ci te dane

 

ja mam 2.0 - zrobiłem ponad 30k mil i nic mu nie dolega,( no chyba teraz dopiero zaczyna delikatnie dwumas pukac rano - i to pierwsza wymiana bedzie jak na 5 lat eksploatacji i łożysko w tylnim kole zaczyna wyć - ale w kwietniu wszystko w pl wymienie - no i chyba do żyda pójdzie) miał pełen servis , sprawdzilismy to w vw i wszystko sie zgadzało i jestem zadowolony z wybory którego dokonałem

 

unikaj ciapatych bo duze prawdopodobienstwo ze auto jezdziło na taxi, a w komisach tez kreca liczniki ( gdzies czytałem ze jest taka maszyna - koszt około 20k funtów ze podłaczasz ja na 12h pod maska gdzie powietrze idzie do kabiny ipo 12 h auto pachnie jak nowe ze nawet nie czuc zapachu papierosów które jarali w srodku, porzadne pranie i polerka, wymycie silnika) i kiedy ogladasz to myslisz ze to prawda ze auto ma 60k bo pachnie, i swieci sie jak nowe, zero wycieków...

 

do jakiej kasy szukasz? bo mieszkasz nie daleko mnie wiec jak cos w mojej okolicy bede widział ciekawego to moge dac ci znać

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.0 jest oki jezeli bedziesz uwazal na sworzen ktorego trzeba wymienic przy wymianie rozrzadu. zazwyczaj to olewaja i ajk on walnie to wtedy lipa i silnik do wymiany. To byl mankament silnilkow 2.0 TDI , po przeprowadzonej exsploatacji i czestymi usterkami tego silnika poprzez ten sworzen , VW porawil blad i po 2007 roku silniczki zoastaly poprawiaone i sa ok.

 

jest gdzies forum duzo wiadomosci o tym, poszukaj w dziale B6

zibi a jak ten sworzen sie nazywa po anglicku? co bym wiedzial wrazie "w" czego szukac i o co pytac? sam nie wiem juz na co sie nastawiac przy poszukiwaniach? 1.9tdi? czy 2.0tdi:hmm

 

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

 

roman z ta gwarancja to nie tak do konca jak myslisz, bo nie jest to gwarancja na wszystko, zawsze tez szukaja czegos aby wymigac sie

 

szukaj od prywatnego sprzedawcy z pełna ksiazka servisowa z ( vw servis ) jak masz taki to zawsze mozesz zadzwonic do servisu lub podjechac i za free zweryfikuja ci te dane

 

ja mam 2.0 - zrobiłem ponad 30k mil i nic mu nie dolega,( no chyba teraz dopiero zaczyna delikatnie dwumas pukac rano - i to pierwsza wymiana bedzie jak na 5 lat eksploatacji i łożysko w tylnim kole zaczyna wyć - ale w kwietniu wszystko w pl wymienie - no i chyba do żyda pójdzie) miał pełen servis , sprawdzilismy to w vw i wszystko sie zgadzało i jestem zadowolony z wybory którego dokonałem

 

unikaj ciapatych bo duze prawdopodobienstwo ze auto jezdziło na taxi, a w komisach tez kreca liczniki ( gdzies czytałem ze jest taka maszyna - koszt około 20k funtów ze podłaczasz ja na 12h pod maska gdzie powietrze idzie do kabiny ipo 12 h auto pachnie jak nowe ze nawet nie czuc zapachu papierosów które jarali w srodku, porzadne pranie i polerka, wymycie silnika) i kiedy ogladasz to myslisz ze to prawda ze auto ma 60k bo pachnie, i swieci sie jak nowe, zero wycieków...

 

do jakiej kasy szukasz? bo mieszkasz nie daleko mnie wiec jak cos w mojej okolicy bede widział ciekawego to moge dac ci znać

narazie sie wstepnie tylko rozgladam bo czekam na jutrzejsza decyzje/ a szukam wrazie co do 6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie sie wstepnie tylko rozgladam bo czekam na jutrzejsza decyzje/ a szukam wrazie co do 6000

 

a co to za decyzja - jesli mozna wiedzieć?

 

a roman z skad ty w polsce jestes?

a i jade do pl na swieta wielkanocne to jak znowu jakis dekoder masz do przywiezienia lub cos innego to moge ci zabrac :haha zebys nie szukał na ostatnia chwile

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to za decyzja - jesli mozna wiedzieć?

 

a roman z skad ty w polsce jestes?

a i jade do pl na swieta wielkanocne to jak znowu jakis dekoder masz do przywiezienia lub cos innego to moge ci zabrac :haha zebysz nie szukał na ostatnia chwile

ja jestem chlopak z czerwonego zaglebia , a dokladnie sosnowiec dzieki kriso za info ze lecisz dobrze wiedziec!

 

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

 

ja jestem chlopak z czerwonego zaglebia , a dokladnie sosnowiec dzieki kriso za info ze lecisz dobrze wiedziec!
tam z kad Jan Kiepura brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki calowac chce............ takie tam hity wtedy spiewal dobre

 

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

dobra dzieki za pare wstepnych info pany ja znow do roboty pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chlopak z czerwonego zaglebia , a dokladnie sosnowiec dzieki kriso za info ze lecisz dobrze wiedziec!

 

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

 

tam z kad Jan Kiepura brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki calowac chce............ takie tam hity wtedy spiewal dobre

 

a ja chłopak z kujaw ide ogladac arsenal - barcelona

trzymam kciuki za szczesnego aby nic nie wpuscił :dobrze

 

roman a ty czasami nie pracujesz w sittingbourne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja chłopak z kujaw ide ogladac arsenal - barcelona

trzymam kciuki za szczesnego aby nic nie wpuscił :dobrze

 

 

no to chyba za słabo trzymałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to chyba za słabo trzymałeś :D

 

to sie jeszcze okaże , piłka jest okragła a braki dwie :bleble

 

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

a nie mówiłem :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem ...

za to kase zlozysz FMIC tutaj...

mi sie nie podoba :)

 

Łukasz a ty masz światła przeciwmgielne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności