Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Patryku próbuję się do Ciebie dodzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adas poradziles se z tym kabelkiem do francuza?

popatrzyłem - chodzą po 130 z oprogramowaniem jakimś. Ale jeszcze poszukam co i do czego i wtedy pomyślę. Nie jest to rzecz niezbędna do jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popatrzyłem - chodzą po 130 z oprogramowaniem jakimś. Ale jeszcze poszukam co i do czego i wtedy pomyślę. Nie jest to rzecz niezbędna do jazdy
ja bym kupił kabelek za 20 z jebaya i pewnie dostaniesz jakiegoś triala a dalej to sobie już cos pociagniesz, mam na myśli legal oczywiście;)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/ELM-327-CAR-DIAGNOSTIC-FAULT-CODE-READER-SCAN-TOOL-1-3A-/170459150887?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item27b0283a27

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Jacek

Tyle że auto jest z 2001, kabelek od 2004 i tym kabelkiem nic poza silnikiem nie odczytasz ani nie zmienisz. A ja bym bardziej był zainteresowany jakie tam dodatkowe funkcje są w modułach :)

Narazie sobie odpuszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adas nie dygaj z tego co wiem to oni niezle placa tutaj za auta.

powinienes dostac srednia rynkowa. zawsze mozesz sie dogadywac zeby zatrzymac auto i napraiwac samemu ale pamietaj ze w papierach bedziesz juz mial kategorie i przy sprzedazy moze byc problem.

adam tak jak slim pisze nie cykaj bedzie dobrze! a co do zatrzymania go i robienia naprawy to bedziesz miec juz kategorie,i bedzie problem ze sprzedaza no chyba ze znajdziesz jakiegos frajera co sie nie zna, a tacy sie zdazaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza??

 

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

 

meldowac sie pokolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecny:czapa

ale puki co mam bizi wiec do pozniej.jak ktos moze to niech wychyli za mnie jedna szklane co bym sie lepiej poczul.bo ja oliwic sie bede dopiero jutro

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja se dzis cosik tyz zapodam:browar:wesolyromek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę oliwil w pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dzis fajne przygody w drodze do pracy.jak obroty wskocza powyzej 2000 to rura od icka wylazi i ludzie jadacy za mna w czarnej dupie sa. 3 razy ja dzis poprawialem.jutro musz sie za to wziac, a we wrzesniu biore sie za fmic i oct.dosyc mam juz tej szwabskiej tandety z klamrami ktore ni jucha nie trzymaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek ten szampon do nagrywania plyt to jest za free czy trza jakie dziengi placic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefonu z direct line d

dziś nie dostałem więc wszystko będę wiedział w poniedziałek pewnie

jedną dobra rzecz która mnie dziś spotkala to to że od poniedziałku mam fulla u mnie w pracy więc już koniec z agencja Heh

apropo macie dla mnie jakiś samochod już znaleziony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś, mikra u mnie stoi 02 Za 950 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie dzięki luke

coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apropo macie dla mnie jakiś samochod już znaleziony ?

napisz ile $$$$ i jaie auto - dlaej passat? dalej grzechotnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mojego oddam w dobre ręce ale dopiero za 2 miesiące albo wogóle nie sprzedam

sam juz nie wiem mam tysiąc myśli na minute

chcę jeszcze remap zrobić pod brd i fmic ale jak widze firmy tuningowe które samym programem na orginalnych gratach potafią zrobić 190 koni :zeco to się boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To radzę od razu kupić sztywny hol-mniej się namęczycie bo o własnych siłach to raczej nie dojedziesz. Aczkolwiek z drugiej strony cuda się zdarzają Płyn wspomagania w tym momencie to najmniejsze zmartwienie...

Dojechalem caly i paszczur tez. Powoli po drogach lokalnych a na trasie po 150 i dojechalem o 2 w nocy. Dzis rano passat poszedl na warsztat. Napinacz 450zl + wymiana no i altek do regeneracji 320zl, przeglub itd itd w sumie 1150zl wyskoczylo z kieszeni. Potem od razu zawiozlem do lakiernika i w srode do odebrania bryczka.

Teraz ciesze sie zimna pogoda w PL - ahhh piekny ten urlop.

Pozdrowki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman to jest platna wersja ale ja Ci podam jutro ktora mas, pociagnac i Ci kody wysle.mam nadzieje ze zdarzysz przeczytac zanim jedai usunie tego posta

wez mi brzydalu tez podeslij takie info jak masz czas szukac

ja wlasnie rozgryzam epc (taka oplowo vauxhalowa etka) i mam jescze cos do renault ala etka ale tego jescze nie instalnalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem dzis fajne przygody w drodze do pracy.jak obroty wskocza powyzej 2000 to rura od icka wylazi i ludzie jadacy za mna w czarnej dupie sa. 3 razy ja dzis poprawialem.jutro musz sie za to wziac, a we wrzesniu biore sie za fmic i oct.dosyc mam juz tej szwabskiej tandety z klamrami ktore ni jucha nie trzymaj;)

 

hej Jacek która rurka Ci wylatuje , ja mam gdzieś ta od turbiny jak byś chciał :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności