Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z przygodami ale dotarłem. Piz..em już kilka razy czymś pod autem ale miska na razie cała. Jutro auto w górę i się okaże. Pzdr :tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też chce to kupić do żony afn-a

dłużej jak rok chyba jezdzić nim nie będzie więc nie ma co przepłacać

 

hmmm,ja zamierzam pojezdzić dłużej,więc nie chce kupić byle czego :) chociaż Monroe tez można znalezć w podobnej cenie. więc które wybrać,oto jest pytanie :)

 

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

 

Ja z przygodami ale dotarłem.

 

 

zuch chłopak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek CR i PD to dwa różne wysokociśnieniowe systemy zasilania silników diesla-miłej lektury ;):

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=85

 

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

 

hmmm,ja zamierzam pojezdzić dłużej,więc nie chce kupić byle czego chociaż Monroe tez można znalezć w podobnej cenie. więc które wybrać,oto jest pytanie

Monroe to dobra firma, meyle raczej mniej znana, więc jeśli amorki są w podobnej cenie to wybór byłby prosty dla mnie ;)

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek CR i PD to dwa różne wysokociśnieniowe systemy zasilania silników diesla-miłej lektury :

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=85

juz sie nasililem wiedza w danym temacie i dziekuje za sprostowanie , teraz juz jaze czym sie roznil focus c-max 1,6 tdci od paska he he, a tak sie zastanawialem jak wymianialem rozrzdad o co tam chodzi he he. Dzieki raz jescze i pozdrawiam. Nauka to cenna rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amp, tomtom, condensator i sub w boxie do sprzedania...

Ktoś zainteresowany? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki amp i sub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tom tom i czemu tak drogo??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak miałbyś numer VIN albo oznaczenie silnika to można by na 100% powiedzieć który jest CR, inaczej to można zgadywać. A 2008 rok to jest właśnie przejście z systemu PD na CR.

 

Gural jak bym znał kod silnika to bym nawet pytania nie zadawał trochę coś tam wiem w temacie, a VIN-u też nie mam jeszcze tam nie dzwoniłem bo to ogłoszenie znalazłem dzisiaj a tam tylko oglądanie auta po wcześniejszym umówieniu a poza tym i tak dzisiaj bym tam nie pojechał bo trochę daleko od mnie.

Ale sezon poszukiwania auta i tak rozpocząłem byłem dzisiaj obejrzeć to oto auto:

 

http://www.burnagemotors.co.uk/used-cars/volkswagen-passat-2-0-sel-tdi-170-4dr-stockport-201123390634471

I tylko je obejrzałem i wróciłem.. ale nic może będą następne spełniające moje oczekiwania.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z linkami nie halo...

amp - Directed d2205

sub - kicker L5 w boxie

tomtom - 920

 

wszystko na jebaju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedaz blende na tylna szybe i spoiler jak ktos zainteresowany pasuje 3b/3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku załącznik dla Ciebie

eprom 30-07-2011.zip

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dzis doszlo pare gratow :D:):):))

jdv1312218043a.jpg

klz1312218043h.jpg

klz1312218042c.jpg

viu1312218043v.jpg

tylko powiedzcie jak mam sprawdzic turbo czy wszystko jest ok ?? bo niby ma przejechane tylko 12000mil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie ma luzów wzdłużnych-nie może mieć wogóle. Luz boczny może być-oczywiście w granicach rozsądku-żeby się łopatki o ścianki nie obijały ;)

Jak je masz na stole to jak Ci się chce to możesz też rozkręcić i wyczyścić kierownice-od razu skontrolujesz stan łopatek po gorącej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luzow niema zadnych :) a lopatki nic nietra :D

a jak mam to rozebrac ??? i czym czyscic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie koszty FMIC ? bo mam wrażenie że moje autko chcialoby zaczerpnąć więcej tchu .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eloł owieczki ;) .

Czy sa jakieś plany w temacie Edition38? Czy zbieramy się zgraną ekipą jak w zeszłym roku, i bawimy się razem cały weekend jak przystało na Forumowiczów? Pytam bo w temacie cisza a do E38 niewiele czasu pozostało. Trochę czasu z różnych przyczyn się przecież nie widzieliśmy, ale nie przeszkadza to chyba nam wszystkim by powtórzyć niezapomniany wypad z zeszłego roku.

 

Czekam na sugestie i odpowiedź jak się na to zapatrujecie. Czy w tym roku Zibi będziesz mógł uczestniczyć w organizacji E38? Wiem że gdyby nie Tomaszek, to w zeszłym roku miałbyś wszystko na swojej głowie (i tak większość miałeś). Pytam, bo atmosfere którą udało ci się stworzyć w zeszłym roku, czujemy co poniektórzy do dziś.

 

Ja w tym roku mam zamiar być od Piątku przez cały weekend. 2 Gazeba już są :ok: i je przywiozę. Chciałbym aby większośc osoób zaangażowała się również.

 

Ludziska, przecież wiecie jak było.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska, przecież wiecie jak było.....

 

wiemy wiemy :D i tańce w namiocie pamiętamy ;) przy okazji : może będzie możliwość zrobienia czipa na edition38 ? robili to gdzieś ? Zibi na pewno pamięta .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności