Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gutten abend dla wszystkich. Droga spokojna ale nie bez przygod. Wczorej jak zakladali mi kola to tak doje@ali sruby ze musialy wystawac poza tarcze i bily o zwrotnice ? zgaduje. mialem lekkie bicie na kolach wiec spokojnie sie turlalem tak kolo 80mph az do Niemiecow kiedy to nie wytrzymalem i zatrzymalem sie na breaka i zeby sprawdzic co jest nie tak.

Do glowy przychodzilo mi tylko to ze mam dystanse i moze jak ciapak zakrecal sruby to nie wycentrowal dystansow. Probowalem odkrecic kola ale mialem takie problemy ze obawialem sie ze urwe sruby. Jakos sie udalo i bicie ustalo. Niestety po nastepnych 50km zaczal odzywac sie lewy (jednak) przegub. Wiec przy wyprzedzaniu i skrecaniu mam dup dup dup dup. Niestety ja to zawsze musze cosik miec na trasie ;D

Jutro z staruszkiem przykrucimy lekko jeszcze te sruby i zobacze ktory przegub bije czy wew. czy zew. W najgorszym wypadku zamowie na yebayu.de i sam wymienie (nie jest trudne).

 

Dobra ide spac bo dwie doby bez spania to juz max dla mnie. Pozdrowki i szerokosci dla tych co dopiero startuja.

 

Aha.

Jesli ktos kieruje sie na obwodnice Brukseli - trzymac sie zdala bo wszystko rozkopane.

Drogi w Belgi coraz to gorsze - nic nie naprawiaja ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

a umnie nowosci

takie

intercooler kupiony

brd dzis juz tez

teraz tylko sie z zibim umowic

tylko ze telefonu odemnie nieodbiera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos kieruje sie na obwodnice Brukseli - trzymac sie zdala bo wszystko rozkopane.

Dobrze wiedziec za 39 dni lece na objazd Szwajcarii i Francuskiej czesci Alp to mialem wlasnie tamtedy jechac a tak polece dolem,chyba ze nie jest tak zle i zostane przy starej wersji jak radzisz (bede jechal tam w niedziele) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie proszę o nr części - osuszacz klimatyzacji do mojego autka (jest w opisie) , na wczoraj bo wyjeżdżam w sobotę ,
Może być na jutro?? ;)

 

3B0820193 - osuszacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec za 39 dni lece na objazd Szwajcarii i Francuskiej czesci Alp to mialem wlasnie tamtedy jechac a tak polece dolem,chyba ze nie jest tak zle i zostane przy starej wersji jak radzisz (bede jechal tam w niedziele) ???

kieruj się na Luksemburg przez Belgię. Nie jest aż tak źle. W Luksemburgu tanie paliwo a we Francjii drogie autostrady a jak na darmowe śmigniesz to ich jakość nie za dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być na jutro?? ;)

 

3B0820193 - osuszacz.

 

Dzięki :respect już zamawiam ,punkcik Ci zaraz gdzieś wcisnę :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi gumowa rurka

3b0 145 834 p

jakby ktos mial prosze dac znac

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka pany chcialem sie pochwalic ze moje podboje z TESCO zostaly zakonczone.Mianowicie ostatnio przyslali mi czek ze zwrotem mojego excess-u,bylo troche dzwonienia i prostowania wszystkiego bo maja niesamowity bajzel,co inny departament to ma inne dane takie jak moj wiek sie nie zgadzal powiedzieli ze mam 20lat moje prawko sie nie zgadzalo i mojej zony napisali ze mam full uk a ja nie mam ani zonka. Jak zmienili u mojej zony to znowu moje bylo zle, wkoncu wyprostowali cene za ubezp.zredukowali ze 152 na 95z penami po tym dali na 75 z penami,wrocili znizki ale to nie byl koniec.W rubryce "accidents,claim or losses" zostawili ze to udezenie bylo z mojej winy znow trzeba bylo dzwonic 2razy i zmieniac.Dzis przyslali ostatni list gdzie zgadza sie wszystko i zmniejszyli ubez. do 64.90 full compr.+ euro plus breakdown cover. Ogolnie wszystkich listow z poprawkami dostalem( mozna powiedziec ze tych samych )6,7 dopiero byl poprawny tyle samo bookletow-marnowanie kasy:hehe tak wiec jestem juz szczesliwy:marecek

 

---------- Post added at 12:53 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

 

Adam dodzwoniles sie do Zibiego ? Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka pany chcialem sie pochwalic ze moje podboje z TESCO zostaly zakonczone.Mianowicie ostatnio przyslali mi czek ze zwrotem mojego excess-u,bylo troche dzwonienia i prostowania wszystkiego bo maja niesamowity bajzel,co inny departament to ma inne dane takie jak moj wiek sie nie zgadzal powiedzieli ze ma 20lat moje prawko sie nie zgadzalo i mojej zony napisali ze mam full uk a ja nie mam ani zonka. Jak zmienili u mojej zony to znowu moje bylo zle, wkoncu wyprostowali cene za ubezp.zredukowali ze 152 na 95z penami po tym dali na 75 z penami,wrocili znizki ale to nie byl koniec.W rubryce "accidents,claim or losses" zostawili ze to udezenie bylo z mojej winy znow trzeba bylo dzwonic 2razy i zmieniac.Dzis przyslali ostatni list gdzie zgadza sie wszystko i zmiejszyli ubez. do 64.90 full compr.+ euro plus breakdown cover. Ogolnie wszystkich listow z poprawkami dostalem( mozna powiedziec ze tych samych )6,7 dopiero byl poprawny tyle samo bookletow-marnowanie kasy tak wiec jestem juz szczesliwy

tak to jest dogadywac sie z baranami.pod wzgelem ubezpieczen to ten kraj jest milion lat za murzynami. gratulacje Roman ze w koncu udalo Ci sie sprawe naprosotwac.

powinienes dostac jeszcze odszkodowanie za straty moralne :)

 

panowie i panie - moglby ktos polecic jakis antyradar?

na alledrogo sa od 150 zl do 5000 . tak myslalem zeby przeznaczyc na to cos kolo 500pln /100 pandow. nie wiem czy warto, czy za te pieniadze mozna dostac cos co bedzie dzialalo poprawnie i wg oczekiwan.

oczekiwania wiadomo jakie sa - bezmandatowa jazda.

na polske mam antenke ale wiadomo jak to jest - nie zawsze uslyszysz , nie zawsze zrozumiesz albo i nawet nikt nie ostrzeze. w europie to antenka na nic sie zda wiec chce jakies cos so mi pomoze ustrzec sie przed nieplanowanymi przygodami.

ma ktos jakies dosw w tej materii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam male pytanko czy wiecie jak dostac sie do oswietlenia podsofitka tyl +front nad lusterkiem ? nie chce czegos polamac,czy to latwo sie zdejmuje? dzieki za info

 

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

 

tak to jest dogadywac sie z baranami.pod wzgelem ubezpieczen to ten kraj jest milion lat za murzynami. gratulacje Roman ze w koncu udalo Ci sie sprawe naprosotwac.

powinienes dostac jeszcze odszkodowanie za straty moralne :)

 

panowie i panie - moglby ktos polecic jakis antyradar?

na alledrogo sa od 150 zl do 5000 . tak myslalem zeby przeznaczyc na to cos kolo 500pln /100 pandow. nie wiem czy warto, czy za te pieniadze mozna dostac cos co bedzie dzialalo poprawnie i wg oczekiwan.

oczekiwania wiadomo jakie sa - bezmandatowa jazda.

na polske mam antenke ale wiadomo jak to jest - nie zawsze uslyszysz , nie zawsze zrozumiesz albo i nawet nikt nie ostrzeze. w europie to antenka na nic sie zda wiec chce jakies cos so mi pomoze ustrzec sie przed nieplanowanymi przygodami.

ma ktos jakies dosw w tej materii?

siemka slim na polske widzialem ze dobrze sie sprawuje janosik a co do uk to widzialem ze dosc popularne jest cos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/Road-Angel-Compact-/400230108466?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2f92cd32 ale to tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale niestety nieodebral i nieodbiera

niewiem czemu :(

 

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

 

teraz spadam zawiezc malego do niani a potem do pracy

jakby on mogl to niech napisze eska ja oddzwonie :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to sie sprawuje?http://www.ebay.co.uk/itm/Road-Angel-Vantage-GPS-Camera-Detector-NEW-/160617165041?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item25658770f1

 

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:09 ----------

 

tak ale niestety nieodebral i nieodbiera

niewiem czemu :(

 

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

 

teraz spadam zawiezc malego do niani a potem do pracy

jakby on mogl to niech napisze eska ja oddzwonie :D

pozdro

sprobuj zadzwonic po 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam male pytanko czy wiecie jak dostac sie do oswietlenia podsofitka tyl +front nad lusterkiem ? nie chce czegos polamac,czy to latwo sie zdejmuje? dzieki za info

Tył;

=>http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=526047&postcount=23

A przód, musisz podważyć szkło lampki od strony szyby (najlepiej ciągnij palcami) i w środku zobaczysz 2 śrubki, jak je odkręcisz to lampka wyjdzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie sprawuje?http://www.ebay.co.uk/itm/Road-Angel...item25658770f1

to to dziala troche inaczej. to jest taka bidnejsza nawi bez map. po prostu poprzez sygnal gps wie gdzie jestes i pokazuje to co ma zaladowane w pamieci.

do tego pokazuje speed limit na danej drodze. mam obie funkcje w moim garminie.

mi chodzi o antyradar co bedzie wylapywal rzeczywiste fale radarowe w eterze.

do nabycia np TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie proszę o nr części - osuszacz klimatyzacji do mojego autka (jest w opisie) , na wczoraj bo wyjeżdżam w sobotę , z góry dziękuję
jest temat na forum!

nie chce się szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest temat na forum!

nie chce się szukać?

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim bardziej i mniej ważnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim bardziej i mniej ważnym...

to nie upoważnia, do nie używania wyszukiwarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze kolega kristofero1 nie mial czasu, albo korzystla z neta przez kom (a tam malo co widac) albo sto innych powodow dla ktorych nie mogl sam poszukac. zamiast zakladac nowy temat ktory albo poszedl by do kosza albo by dostal za niego ostrzezenie to napisal tutaj - w offie.

Luke - plissss nie czepiaj sie szczegolow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis wymienilem wahacz gorny u paska... Luke mial okazje go uslyszec - o ile byl w stanie... no i nie obylo sie bez przygod- za mocno dokrecilem srubke trzymajaca kielich amortyzatora i gwint poszedl sie ..... i no i byly kombinacje... a powiem Ci Luke ze od niedzieli to juz niezle zaczal sie tluc....

 

klz1311796901g.jpg

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze kolega kristofero1 nie mial czasu, albo korzystla z neta przez kom (a tam malo co widac) albo sto innych powodow dla ktorych nie mogl sam poszukac. zamiast zakladac nowy temat ktory albo poszedl by do kosza albo by dostal za niego ostrzezenie to napisal tutaj - w offie.

Luke - plissss nie czepiaj sie szczegolow

a ty co? obrońca uciśnionych?

nie czepiam się, przynajmniej jeszcze nie zacząłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności