Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

 

chyba tak,chociaż nie jestem pewien bo tam wszystko w dziwnym języku jest ;)

 

koledzy jeszcze takie pytanko: czy do passata b5 przed liftem w wersji sport zakładali oryginalnie niższe zawieszenie/sprężyny jak w wersji po lifcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was już używa Google+ ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jeszcze takie pytanko: czy do passata b5 przed liftem w wersji sport zakładali oryginalnie niższe zawieszenie/sprężyny jak w wersji po lifcie?

 

tak zkladali, ja bynajmiej w swoim pierwszym pasku 1,8T 20V sport mialem, pasek byl z 98roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał g_b Zobacz post

miales na mysli to ---->http://www.passatplus.de/umbauten/in...ehschalter.htm ????

chyba tak,chociaż nie jestem pewien bo tam wszystko w dziwnym języku jest

jezyk ok ale zdjecia??

Wiec Patryk ma racje- nie dziwne przeciez- w lampkach od w8 lub ze skody bylo podwietlenie pokretla od szyberdachu. ja w swoim z 98r nie mialem podswietlonego pokretla, w tym z 2003 z reszta tez;). ale mozna to samemu zrobic- bardzo latwo, wyglada to swietnie... ja u siebie zrobilem na niebiesko a ze zakupilem lampke juz z podswietleniem pokretlo poszlo do kolegi. mam pokretlo zbedne, jak chesz to zrobie Ci i podesle- bedziesz musial tylko podciagnac + z podswietlenia nawiewow albo po stacyjce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jeszcze takie pytanko: czy do passata b5 przed liftem w wersji sport zakładali oryginalnie niższe zawieszenie/sprężyny jak w wersji po lifcie?

To masz moja stara maszyne ;D

Najpierw bylo ori zawieszenie, potem poszedl FK Highsport a na koniec przeszczepilem mu zawieche z mojego Sporta B5.5 ;) widac na koncu filmiku kiedy juz autko szykowane bylo "dla zyda".

Pozdro.

 

[ame]

[/ame] Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny był :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z was już używa Google+ ???
ja nie uzywam:p

uzywasz przegrywasz:lol

sorki Adam niemoglem sie powstrzymac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie uzywam

uzywasz przegrywasz

Chyba dużo już przegrałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba dużo już przegrałeś
nie ma to jak mistrz ciętej riposty:lol

 

miłego dnia wszystkim:)

a ja:spie

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danke

نيه أماه زا المشترك

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie dostanę sprężyny do sporta tdi 98 rok ? bo szukam,szukam i znalezć nie mogę :P chodzi o ori :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie dostanę sprężyny do sporta tdi 98 rok

orispringidopasskasport.com.uk :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy ktos moze mnie oswiecic gdzie tutaj na forum jest galeria?

 

Chcialem zamiescic kilka fotek swojego passata i nagle watek zostal przeniesiony na smietnik przez moderatora "lysy".

 

Nie wiem czy wszystkich sie tutaj tak traktuje czy tylko "zagraniczniakow"..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zamieścić fotki swojego auta to robisz wątek w dziale Mój Passat http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=15

U góry na pasku zadań masz też galeria i upload zdjęć, ale to chyba zostało wyłączone i nie można dodawać już nowych zdjęć.

A traktuje się tu każdego równo-jeśli działasz zgodnie z regulaminem tego forum to nikt Ci "krzywdy" nie wyrządzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz zamieścić fotki swojego auta to robisz wątek w dziale Mój Passat http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=15

U góry na pasku zadań masz też galeria i upload zdjęć, ale to chyba zostało wyłączone i nie można dodawać już nowych zdjęć.

A traktuje się tu każdego równo-jeśli działasz zgodnie z regulaminem tego forum to nikt Ci "krzywdy" nie wyrządzi

 

 

Wlasnie tutaj zamiescilem fotki swojego passata!! Powod "wywalenia" na smietnik jest taki, ze autko juz nie jest moje..., bo zamienilem na inne...

Jakie to ma znaczenie, jesli zamiarem bylo pokazanie mojego "bylego" passata? -przeciez polowa "galerii" jest juz nieaktualna. Wywalmy wiec wszystko jesli juz ma byc "rowne traktowanie"..

 

Smieszne jak dla mnie.. - Rozczarowany..:(

Edytowane przez oxygene113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiarem bylo pokazanie mojego "bylego" passata?

w dziale:

Mój Passat

;)

 

wiec już nie twój, tylko były :P

 

tak to już jest, jak ktoś sprzeda autko, to tematy z reguły są zamykane, w twoim przypadku, jest trochę inaczej, i nie ma sensu otwierać nowego tematu.

 

 

jeżeli chcesz pokazać nam swojego byłego ;) to możesz wrzucić fotki to galerii.

od góry na pasku: PANEL - zdjęcia i albumy. tworzysz nowy album i wrzucasz foto ;) podajesz linka w stopce, czy wrzucasz tutaj i wszystko jest na miejscu ;)

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke..

 

Sa tacy co chcieliby zamiescic cudze passaty a nie swoje. Gdzie maja to zrobic jak nie na forum passata? Tu sie okazuje , ze nie ma takiej mozliwosci.. hmm.. Otwieram wiec swoje forum z galeriami :bleble

 

A tak na powaznie.., to brak mozliwosci galerii na takim forum zahacza o gruba przesade. Prosze popatrzec na inne fora (zarowno polskie jak i zagraniczne). Galeria to podstawa. Teraz wyszedl nowy passat B7, a jeszcze przed oficjalna premiera mozna juz bylo ogladac jego fotki na innych forach, bo tutaj "nie wolno"..

Zawsze mamy byc za murzynami?

Pomyslcie troszke o tym panowie..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak mozliwosci galerii
o galerii napisalem w moim poprzednim poście, jak możesz wrzucić foto.

 

galeria, a temat o passacie to dwie rożne "watki".

Teraz wyszedl nowy passat B7, a jeszcze przed oficjalna premiera mozna juz bylo ogladac jego fotki na innych forach, bo tutaj "nie wolno"..
z tym się trochę nie zgodzę, bo jest dział z nowinkami motoryzacyjnymi gdzie możesz wrzucić takowa nowość ;)

po za tym jeżeli masz jakieś pomysły, przemyślenia, sugestie, na ulepszenie forum to tutaj luknij: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności