Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie i panie

brat w niedziele mi przywiozl takie cos

klz1311002825g.jpg

zamowilem przez firme

http://www.cubeelectronics.com/komfort.php

polecam

potrzebna mi tylko pomoc

jak podpiac mgielne

i potem do tego modulu musze znalezc impuls od centralnego zamka tylko gdzie to znalezc ???

pomozecie ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk jak chcesz to Ci podesle dzialajaca Autodate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem-dzięki. Ale dalej nie mogę rozszyfrować na którym pinie podłączony w moim komforcie jest przycisk otwarcia klapy znajdujący się na drzwiach kierowcy, a na którym pinie jest przycisk znajdujący się w klapie. Ze schematu widać, że w sedanie obydwa są złączone i wchodzą na pin 2. I na taki właśnie pomysł wpadłem u siebie, żeby klamkę po prostu połączyć z przyciskiem z drzwi kierowcy ( bo po przekodowaniu na odskakiwanie klapy, klamka jest nie aktywna przy otwartym aucie, a ja chcę mieć jak w sedanie: i odskakiwanie i aktywną klapę zarazem). I najlepiej zrobić to przy komforcie, tylko które to piny u mnie? Podejrzewam, że pin 2 to włącznik z drzwi kierowcy, to który pin to klamka w takim razie? Chyba się wkurzę i przeciągnę nowy kabel do klapy i już Ale to nie profesjonalne i wymagające więcej roboty rozwiązanie

powiem tylko tyle ze w borze nie mam przycisku otwarcia klapy z kabiny. tylko od zewnatrz uzywajac klamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :) leży mi w garażu rozpórka po moim passacie ori z serwisu :) na koniec sierpnia bede w uk jeśli ktoś będzie zainteresowany :)

 

ps. to nie jest ogłoszenie tylko informacja ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie leży mi w garażu rozpórka po moim passacie ori z serwisu na koniec sierpnia bede w uk jeśli ktoś będzie zainteresowany

 

ps. to nie jest ogłoszenie tylko informacja

 

pozdrawiam

proponuje sie zdecydowac w ktorym temacie ma zostac post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie leży mi w garażu rozpórka po moim passacie ori z serwisu na koniec sierpnia bede w uk jeśli ktoś będzie zainteresowany

 

ps. to nie jest ogłoszenie tylko informacja

 

pozdrawiam

poszla wiad na pw

 

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

 

No jasne

+ DHL = i wszyscy szczęśliwi.

GURAL - u Ciebie wszstko OK? w dziale VIN czeka dluuuuga litania na Ciebie.

wszsytko po staremu w temacie VINow czy jakies drastyczne zmiany ze Cie nie widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje sie zdecydowac w ktorym temacie ma zostac post.

tu jest dla wszystkich z grupy uk a tam dla tych co wpadają na ake a tu nie zaglądają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk jak chcesz to Ci podesle dzialajaca Autodate

No to właśnie tą z Twojego linka próbowałem uruchomić i cos mi witaminizowanie nie wychodzi.

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

 

powiem tylko tyle ze w borze nie mam przycisku otwarcia klapy z kabiny. tylko od zewnatrz uzywajac klamki.

 

W paskach jest i o ile według schematu w sedanie jest dość prosto, bo obydwa są połączone, o tyle w kombi jest jakieś czary mary-jakoś inaczej to podłączyli i nie czaje tego. I przez to właśnie po przekodowaniu na odskakiwanie klamka jest nie aktywna-to chyba zrobili ze względu bezpieczeństwa, by klapa nikogo nie uderzyła przy otwieraniu z klamki-ale to tylko mój domysł. W każdym razie mnie to nie obchodzi i chcę mieć jak dawniej, a nie za każdym razem dymać do auta i guzik naciskać. Nawet w poldku kiedyś sobie mikrostyk i siłownik w klapie zamontowałem, bo mnie irytowało każdorazowa wycieczka do wajchy przy fotelu kierowcy, więc tym bardziej tutaj mnie to irytuje, gdzie przez 4 lata było normalnie. A z odskakiwania klapy tez niechcę rezygnować bo to za fajny bajer jest :serducho

Prędzej czy później to rozwiążę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy,kto się może orientuje,czy w passacie 98 rok w wersji z otwieranym dachem powinny się świecić lampki przy sterowaniu dachem? w vento 96 rok się świeciły,a tu nie chcą ..

spalona żarówka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwykłej lampce nie ma podświetlenia-jedynie w W8/superb lampce chyba się świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zwykłej lampce nie ma podświetlenia-jedynie w W8/superb lampce chyba się świeci.

 

tak tak,ale bardziej miałem na myśli sterowanie otwieraniem dachu niż same lampki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc w zwykłej lampce miałem na mysli lampkę ze sterowniem szyberdachem, no bo o taką pytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem inaczej : w skodzie octavii w wersji z otwieranym dachem (takie samo rozmieszczenie lampek,ten sam rok produkcji),świeciło się sterowanie dachem i tylko ono,tutaj nie świeci nic,czy tak ma być ?

 

najwyżej jutro rozbiorę i sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas Ci odpisuje na to o co pytasz: w zwykłej lampce, nie W8, sterowanie szyberdachu jest nie podświetlone. Możesz to zmienić, dodając tam samemu diodę lub zmienić na w8/superb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie tą z Twojego linka próbowałem uruchomić i cos mi witaminizowanie nie wychodzi.
jak chcesz to Ci manuala po polsku wysle jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj powinna być w naszym zagranicznym wątku opcja pomógł,mógłbym wtedy przyznać punkcik Patrickowi za cierpliwość ;)

W końcu często się zdarza że pomagamy sobie pomiędzy sobą,w tym ogólnym wątku,i nie ma możliwości (poza zlotami) żeby się zrewanżować pomocnym kolegom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to Ci manuala po polsku wysle jak to zrobic?

Po tylu latach w UK to mi już bez różnicy jest czy to angielski czy polski. Napiszę Ci na pw gdzie mam problem.

 

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:34 ----------

 

Oj powinna być w naszym zagranicznym wątku opcja pomógł,mógłbym wtedy przyznać punkcik Patrickowi za cierpliwość ;)

W końcu często się zdarza że pomagamy sobie pomiędzy sobą,w tym ogólnym wątku,i nie ma możliwości (poza zlotami) żeby się zrewanżować pomocnym kolegom :)

Tomek, nie ma problemu-ja nie odpowiadam dla zbierania punkcików-jak mogę to pomogę, jak wiem to powiem i już :dobrze

Swoją drogą rozumiem Twoje zaskoczenie i brak wiary, że to jest nie podświetlone w pasku-niestety koncern vw jakoś musiał odróżnic paska od audi, między innymi zabierając takie pierdółki. Bo oszczędności na tym raczej nikłe. to samo stało się z podświetleniem nawiewów-od ok 2003 już tego nie było seryjnie, w A6 nawet wyłącznik poduchy w schowku jest podświetlony-u mnie oczywiście nie. Mało tego, nawet w zwykłej lampce sufitowej, klawisze mają fabrycznie miejsca na diody/żaróweczki-brakuje tylko piktogramu i instalacji...

A co powiesz na brak podświetlenia pod drzwiami w wielu wersjach passata B6? Lampki wciąż tam są, tyle tylko, że to wersje bez żarówkowe, to dopiero się w głowie nie mieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na wczoraj końcówkę drążka 4F0498811 najlepiej Lemforder, ma ktoś sztukę na zbyciu?

 

PS.

Patrick, te schematy to z ELSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci na pw gdzie mam problem.

ok
A co powiesz na brak podświetlenia pod drzwiami w wielu wersjach passata B6?
w a4 też niema.mam tu na myśli modele z 2005 roku.są tylko plastiki lampek a w środku tylko dziura w całym:p

 

---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

 

Potrzebuję na wczoraj końcówkę drążka 4F0498811 najlepiej Lemforder, ma ktoś sztukę na zbyciu?
Eurocarparts najszybciej będzie miał na zbyciu

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Audi_A4_1.9_2005/p/car-parts/suspension-and-steering/steering/track-rod-and-track-rod-end/?606440165&1&07f8008d9f014eebd25f63b49e77017f7be702b7&TROD

 

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Audi_A4_1.9_2005/p/car-parts/suspension-and-steering/steering/track-rod-and-track-rod-end/?606440160&1&07f8008d9f014eebd25f63b49e77017f7be702b7&TROD

 

pozdrawiam

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy,kto się może orientuje,czy w passacie 98 rok w wersji z otwieranym dachem powinny się świecić lampki przy sterowaniu dachem? w vento 96 rok się świeciły,a tu nie chcą ..

spalona żarówka ?

 

miales na mysli to ---->http://www.passatplus.de/umbauten/innenleuchte/drehschalter.htm ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności