Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Patryku problemy ze spaniem?

Przeważnie siedzę tak do 2.00, a zdarza się, że i do 3.00, ale ostatnio staram się wcześniej chodzić spać, bo po powrocie z PL Alicja zaczyna przedszkole i nie będzie wyproś-rano będę musiał wstawac dzień w dzień i zasuwać do przedszkola, więc staram się przyzwyczaić. A więc juz idę spać, zwłaszcza, że w piątek kierunek Dover:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza, że w piątek kierunek Dover
szerokosci zatem:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napewno nie europejskie?bo jak tak to rzuc jakas cene

To sa moje, więc angliki, a te które włożyłem teraz do paska to rodziców bo u nich po przekładce załozyłem Europy. Miałem się bawić w przeróbkę przesłony, ale nie miałem czasu i kupiliśmy komplet EU, a angliki przywiozłem z myslą o sprzedaży tu i tak leżały dwa lata, aż do teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szerokosci zatem:dobrze

Dzięki ;)

Dziś odebrałem i założyłem oryginalną vw kratkę-a Grześ G_B śmieje się, że kratka jak w Nysce 25 lat temu:taksobie, ale ja wiem, że poprostu zazdrości przestrzeni ładunkowej biedny posiadacz sedana:bleble:

DSC00665.jpg

DSC00666.jpg

DSC00667.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to bardziej wyglada jak poskie auto biznesmena z kratka.przyznaj sie ze se podatek odliczyles:bleble.

a co do tej zazdrosci czytlaem cos ostatnio na forum na ten teman.byl taki jeden co to mu wszyscy wszystkieo zazdroscili a teraz ma bana:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O drugi z sedana zazdrośnik się odezwał:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O drugi z sedana zazdrośnik się odezwał
o znowu Stavrosa cytujesz:lolidz spac bo zaraz bana dostaniesz :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk gdzie taką kratke można wyrawać ?

i ile takie cudo kosztuje ?

ja mam takiego parcha uniwersalnego z argosa i kiepskie to troche jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One były tutaj w aso sprzedawane, ale swoje kosztowały. Teraz pozostaje szukać na ebayu, średnio chodzą po ok 60f, ale cierpliwość opłaca i można wyrwać taniej. Ja wygrałem za 35 plus ok 12f na paliwo, żeby odebrać więc nie jest źle. Chodziło mi po głowie żeby założyć tę ori siatkę rozkładaną, ale przez to, że mam kurtyny, to za dużo zachodu z tym jest-bo na rynku wtórnym przeważnie siatki są do wersji bez airbag i nie mogłem sobie tanio trafić takiej jak mi potrzeba. A i uchwyty też są inne do wersji z kurtynami. Może kiedyś mi się uda to zrobić.

Na chwilę teraźniejszą to jest na ebayu:

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=passat+dog+guard

Wpisuj passat dog guard i pomiędzy tymi uniwersalnymi zawsze znajdzie się jakaś ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie lampy mam zaje, ale w weekend ze szwagrem bedziemy jego superba polerowac.powiedzcie czy jest sens wyciagac lampy? no i jakiej pasty najlepiej uzyc?
Ja używałem TEMPO jest bardzo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie siedzę tak do 2.00, a zdarza się, że i do 3.00, ale ostatnio staram się wcześniej chodzić spać, bo po powrocie z PL Alicja zaczyna przedszkole i nie będzie wyproś-rano będę musiał wstawac dzień w dzień i zasuwać do przedszkola, więc staram się przyzwyczaić. A więc juz idę spać, zwłaszcza, że w piątek kierunek Dover:mlask
wyjde ci pomachac jak bedziesz jechal:czapa ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
One były tutaj w aso sprzedawane, ale swoje kosztowały. Teraz pozostaje szukać na ebayu, średnio chodzą po ok 60f, ale cierpliwość opłaca i można wyrwać taniej. Ja wygrałem za 35 plus ok 12f na paliwo, żeby odebrać więc nie jest źle. Chodziło mi po głowie żeby założyć tę ori siatkę rozkładaną, ale przez to, że mam kurtyny, to za dużo zachodu z tym jest-bo na rynku wtórnym przeważnie siatki są do wersji bez airbag i nie mogłem sobie tanio trafić takiej jak mi potrzeba. A i uchwyty też są inne do wersji z kurtynami. Może kiedyś mi się uda to zrobić.

Na chwilę teraźniejszą to jest na ebayu:

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=passat+dog+guard

Wpisuj passat dog guard i pomiędzy tymi uniwersalnymi zawsze znajdzie się jakaś ori.

 

Dzieki wielkie jak bedzie siano to bede sie rozgladal narazie musze kupic opony na 18'' :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos z was Sam Naprawiam w postaci worda albo jpg? nie chce mi sie edytowac tych pdf. powiem o co chodzi.mam zamiar sobie ja wydrukowac w robocie ale niestety komputery tutaj sa tak zabezpieczone ze serwisy typu rapid czy chomikuj sie tu nie otwieraja. plik pdf zajmuje ponad 140 mb wiec w postaci jedego pliku mi na skrzynke nie wejdzie.wiec jak ktos z Was mialby go podzielonego na jpg czy word. to napewno by mi sie na skrzynke upchalo i bym sobie mogl wydrukowac.aha opcja podlaczenia pendriva czy karty pamieci tez odpada

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jpg, tylko nie wiem czy będę miał czas Ci to wysłać przed wyjazdem. Wyślij mi meila na pw, jak znajdę 5 minut to wyślę, a jak nie to w sobotę po dotarciu do Ojczyzny.

 

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

 

Dzieki wielkie jak bedzie siano to bede sie rozgladal narazie musze kupic opony na 18'' :(

Ja dotychczas używałem zaadoptowanej siatki z vectry, ale to taka prowizorka była-a teraz postanowiłem poszukać znów w nadziei, że taniej znajdę i po tygodniu szukania i dwóch aukcjach przegranych o funta udało się na ostatnią chwilę tą wziąść i teraz już spokojna głowa, wiem że to solidne jest.

To jest moja wygrana aukcja:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220764794615&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Zauważyłem, że są dwa rodzaje tych kratek-taka jak moja z długimi nogami i taka bez nóg, ale to chyba nie ma większego znaczenia.

 

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

 

wyjde ci pomachac jak bedziesz jechal:czapa ha ha

W Dover mieszkasz? Fajnie-tez bym chciał, myk i na promie. A tak to jak dobrze pójdzie to 3 godzinki jazdy i zawsze niewiadoma w postaci parkingu co sie M25 zwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyślij mi meila na pw, jak znajdę 5 minut to wyślę, a jak nie to w sobotę po dotarciu do Ojczyzny.
poszlo na pw.dzieki :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc juz idę spać, zwłaszcza, że w piątek kierunek Dover:mlask

 

ja miałem prom na 4am ale zaryzykowałem i pojechałem na tego na 12 i wjechałem bez problemu :dobrze a co lepsze osobówek było moze ze 20 na promie :haha

 

drogi dobre dopóki do swiecka nie wjechałem i 2h w korku bo jakiemus kretynowi na rondzie paliwa zabrakło a kretyn zdarzył minac 100 metrów wczesniej stacje benzynowa:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki spidi biorę je też pod uwage ale bardziej nastawiam się na maxxis

http://www.allnewtyres.co.uk/tyre-details.asp?id=2169

 

polecane przez tutejszych tunerów i drifterów mają dosyć dobre opinie ale sam jeszcze nie wiem czekam na wypłate

i musze coś kupić bo ciągle na zimówkach jeżdże :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja miałem prom na 4am ale zaryzykowałem i pojechałem na tego na 12 i wjechałem bez problemu a co lepsze osobówek było moze ze 20 na promie

 

drogi dobre dopóki do swiecka nie wjechałem i 2h w korku bo jakiemus kretynowi na rondzie paliwa zabrakło a kretyn zdarzył minac 100 metrów wczesniej stacje benzynowa

kris jak we wloclawku ? cos sie zmienilo ? :) z drogami ?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos sie zmienilo ? z drogami ?
na pewno sie zmienilo.wiecej dziur przybylo :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności