Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z Londka Zdroj czy ma ktos z was pozyczyc na 2-3 tygodnie przedni grill do 3BG?? Chce sie zabrac za malowanie mojego a nie chce wydawac 30 funtow za nowy.

Z gory dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeździj bez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z Londka Zdroj czy ma ktos z was pozyczyc na 2-3 tygodnie przedni grill do 3BG?? Chce sie zabrac za malowanie mojego a nie chce wydawac 30 funtow za nowy.

Z gory dziex

 

łukasz to co ty bedziesz robił z nim ze 2-3 tygodnie, :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam za duzo na glowie w tygodniu bo non stopa siedze w robocie ale w weekend cos tam szkrobne wiec mam nadzieje ze w te 3 tydnie sie wyrobie ;D

A ze maluje teraz lampki to i przy okazji bym prysnal grilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma pytanie z innej beczki: miał spotkał się ktoś z Was z czymś takim http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220689396235&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_1814wt_1139

i czy pasuje bez problemu w miejsce zaślepki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucas g60 ma takie bo widzialem ze kupil, ale niech sie sam wypowie jak one wyglądają i czy dobrze pasują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ma pytanie z innej beczki: miał spotkał się ktoś z Was z czymś takim http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...ht_1814wt_1139

i czy pasuje bez problemu w miejsce zaślepki???

 

no mam,jak chcesz to za 30 oddam z wysyła,mniej wiecej pasuje bo przymierzałem ale trza podciać jedną store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no mam,jak chcesz to za 30 oddam z wysyła,mniej wiecej pasuje bo przymierzałem ale trza podciać jedną store.

No to spoko przypomnę Ci się jak z Polski wrócę tzn po 16tym lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/Alpine-type-R-SWR-1222D-Subwoofers-x-2-/110640864044?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_Car_Speakers_PP&hash=item19c2b59b2c

dla chlopakow ze Szkocji. Naprawde jesli cena mialaby byc 150£ to jest okazjaaaaaa, normalnie po takiej cenie chodza za sztuke. Niestety ze dla mnie ciut za daleko :D:D:D

Do tego potrzebujecie dobry wzmak monoblocka zeby chodzil na 1 ohm lub na 4ohm ale to raczej rzadko spotykanie zeby wzmak mial 500W RMS przy 4ohmach. No chyba ze 2-u kanalowy po 500W na kazdy kanal (koszta kosmiczne).

Pozdrowki.

 

oooo i wzmak sie znalazl od tego samego kolesia ;)

http://cgi.ebay.co.uk/Alpine-MRD-M1005-Car-Amplifier-/110640904218?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_Car_Amplifiers_PP&hash=item19c2b6381a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie , znalazlem fajnego paska w IRL Polnocnej , ale nie ma dowodu rej. sprawdzilem po vin , tablicach i nie jest kradziony MOTOR CHECK LOGO . NR silnika moze sie roznic inne nr na tabliczce po prawej str a inne na pokrywie rozrzadu , pod alto nie wchodzilem , gosciu twierdzi ze jest ok a ze byl naprawiany to czeci sa inne . Auto ma klase C czyli po wypadku - wyrejestrowane przez firme ubezp . Naprawiony jest bardzo dobrze , nie jestem mechanikiem ale laikiem tez nie jestem , cena jest dobra , kilka zeczy sam zrobilem , czujnik G 180 (poduchy) , ogrzewanie foteli i troche innych ******* , blendy pokasowane jeszcze troche zostalo ale dlatego szukalem nie ideala zeby zrobic dobrze po swojemu. Gosciu gada ze jak sie umowie na test VIC to przejdzie bez problemu i dalej to juz z gorki . Jechalem tym paskim i czy 100 czy 180 km/h to jest ok nie lata po pasie itd , ale ten test podobno nie jest tak rygorystyczny jak MOT - czytalem w necie o tym , prosze co o tym sadzicie ? nie chce sie wp,,,,, na mine ale z drogiej strony jest naprawde ladny i troche pociesza mnie ten raport z MOTOR CHECK LOGO

autko 04 1.9 tdi AWX 131 koni , higline

 

ps Na focie jeszcze poprzednik 1.8 20v 125 konikow

Co do nowego... dalem zadatek i mam go u siebie ale mam kilka dni

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ceni takie powypadkowe cudo ?

 

Co do testu to kumpel robił bo w niego wjechało auto , zaliczony bez problemu ,naprawiony na sztuke ale duzych obrażeń nie było.

 

Po teście aplikacja z poczty o wydanie v5 i można jezdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcial 4400 euro , ale stanelo na 4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcial 4400 euro , ale stanelo na 4200

 

Krzysiek to cena bez rewelacji jak na auto powypadkowe

 

 

koledzy warto? za 350?

jeżeli naprawde są nowe to cena atrakcyjna bo najtańsze gumy to koszt około 200+

 

ale znowu w takiej cenie mozna trafić coś lepszego

te mi sie za bardzo nie podobają

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te mi sie za bardzo nie podobają
to tak jak kazdemu sie rude nie podobaja ;) a i tak wziecie maja :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze cena ok, na takie kolo z opona ;)

brac i zakladac ;)

 

no wysłałem mu ofere 325 i napisałem ze płace od reki , a mój kurier przyjedzie po felgi

 

ktoś tutaj dawał tego linka

http://www.paisleyfreight.com/alloy-wheel-courier.php

 

a pytanie takie praktyczne, jak te felgi musza być zapakowane , czy nie?

owiniete streczem czy w kartony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności