Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Luke juz w polandzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke, szerokiej drogi

podziekowal bo dojechal :)

 

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

 

Luke juz w polandzie

zgadza sie :) teraz sie bede smazyl, w nocy w niemcowni bylo od 22-26 stopni

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

 

Jaki zlot w w Sierpniu o co kaman ?? Nic ne wim.

zaden zlot, tylko spotkanie przy piwku ;)

oczywiscie jezeli bedzie wiecej osob tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam luke krecisz juz swoje na boku??? Przestawiasz tu nam znajomych na swoja strone. Albo wszyscy jedziemy na jednym wozku albo robisz propagange. Jak robisz Zlota to wrzucaj temat na ogolny i wszyscy sie chetnie spotkamy na piwie i pogadamy.

 

Tomaszek a ty sie ustawiaj na Edycje he he, probuje juz Luka namowic na ta Edycje od samego poczatku ale cos sie nie daje nagiac he he.

 

A propo panowie jezeli chodzi o nastepny zorganizowany zlot i chec zobaczenia cos naprawde fajnego to jest narzucony temat na Zlot + Edycja i mysle ze warto tam przyjechac co nie Toamszku.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Luke jak organizujesz co kolwiek to nie zapominaj o znajomych.

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tam luke krecisz juz swoje na boku??? Przestawiasz tu nam znajomych na swoja strone. Albo wszyscy jedziemy na jednym wozku albo robisz propagange. Jak robisz Zlota to wrzucaj temat na ogolny i wszyscy sie chetnie spotkamy na piwie i pogadamy.

sluchaj zibi, nie pograzaj sie prosze. dobry chlopak z ciebie, ale powoli przesadzasz.

zaden zlocik nie jest organizowany, udagalem sie z robertem na piwko, pózniej rozmawialem z patrykiem i tez wyrazil chec, a ze kubik cos kiedys napaknal ze ma blizko do devon, tosz to mu zaproponowalem.

mam nadzieje ze wszystko ci sie wyjasnilo, i nastepnym razem pomysliz x2 zqanim napiszesz jakies bzdury!

co do edycji, to nie musisz mnie namawiac, jak i nikt inny. jak to ktos wczesniej powiedzial, a nawet to byles ty: kto ma przyjechac ten bedzie, i to chyba jasne jest?!

Ps. Luke jak organizujesz co kolwiek to nie zapominaj o znajomych.

jak juz wczesniej wspomnialem nic konkretnego nie organizuje!

ale jak zawsze wszystcy sa mile widziani!

jak cos jeszcze nie jest jasne zibi to daj znac, to ci wyjasnie na pw, zeby tu nie zasmiecac.

 

pozdro

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki musicie :piwko sobie strzelic i bedzie dobrze

 

byłem wczoraj namillennium-stadium-8.jpg

 

millennium stadium cardiff na BRITISH GP na żużlu

 

miasto opanowali nasi

P1010032.JPG

 

w srodku zatyka dech

P1010056.JPG

 

atmosfera swietna

samo grand prix również szkoda tylko ze nie moglismy mazurka zaspiewac dla tomka bo defekt wykluczył go z walki o pewne zwyciestwo - jezdził jak profesor z uczniami

P1010080.JPG

 

ps. myslałem ze to milowicz

P1010070.JPG

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pany! planowany jest spocik w devonie, z kolegami co to albo zeniaczke mieli, albo nie mogli dojechac na ostatniego zlota etc.

termin padl na sierpien zeby jeszcze cieplo bylo. a do konkretnej daty to sie szybko dogadamy.

 

i tyle na temat, na ta chwile, teraz do wyra lece. odezwe sie jak do pl dojade :)

planujemy malego spocika w sierpniu

 

Jak dla mnie to spocik czy zlocik to jedno i to samo , spotkanie towarzyskie!

A jak czytam posty to mylsle nawet 6 x 10, malo wazne. To wkoncu spot czy spotkanie prywatne ???

 

Dobra jak dla mnie temat zamkniety (jak cos to na pw), kazdy sie spotyka z kim chce, wiecej na www. alejaja.pl :lol:lol:lol

 

EDITION 38 SOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNN !!!!

 

Widze kris ze mogliscie sie swietnie pobawic i mieliscie fajna atosfere, oby takich imprez wiecej, pozdrwiam !!

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki musicie sobie strzelic i bedzie dobrze

oj bedzie i to nie jedno ;)

Dobra jak dla mnie temat zamkniety

ze mna to jak z dzieckiem :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheBrave,szkoda,że się nie dogadaliśmy bo też byłem :P U33 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u19:zeco

 

a i ze mna w były 3 0soby z torunia :lol2

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to byłeś Ty ale po imprezie,w centrum miasta dwukrotnie machałem szalikiem "Polska" do Passka 55 reg, na fotelu pasażera siedziała ok 10 letnia dziewczynka.

 

 

Generalnie cały wyjazd to jedna wielka masakra.......

Wyjechałem od siebie o 9:30 i po kilku kilometrach silnik zaczął dziwnie pracować,tak jakby na 3 cylindry chodził,zamiast zawrócić i pojechać innym autem postanowiłem spróbować......Niestety w okolicach Birmingham Passek stanął :doh . Wezwałem RAC i po podpięciu do kompa pokazało,że padł pompowtrysk na 3cim cylindrze. Auto na lawetę a ja do wypożyczalni po inne auto. Po 2 h czekania na pracownika odebrałem Kia Ceed 1.6 L diesel w automacie :) O 17tej,czyli o porze rozpoczęcia GP ruszyłem z Hamilton Park Services na M6 w stronę Cardiff. Na stadionie byłem na 17 biegu :hyhy: . Istne szaleństwo po drodze, katalogowa prędkość max + kilka z górki :D . Generalnie ciekawe autko,dużo miejsca w środku,troszkę tanie materiały na desce i poziom hałasu w czasie jazdy dużo wyższy niż w passku,ale ogólnie jestem pod wrażeniem "koreańca".

Podziękowania dla Zibiego aka "bialek" za pomoc duchową i za zainteresowanie moim problemem :ok: Odwdzięczę się 24.07 :hyhy:

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy to czasem nie wina wtyczki od pompowtrysku-przypadłość opisywana na forum. A jeśli to faktycznie pompowtrysk to jakiś czas temu widziałem nowe na ebayu za dobre pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to byłeś Ty ale po imprezie,w centrum miasta dwukrotnie machałem szalikiem "Polska" do Passka 55 reg, na fotelu pasażera siedziała ok 10 letnia dziewczynka.

 

 

:

 

nie to nie ja , znajomy wzioł swojego pasiora 56reg - świeżo kupiony i chciał go przetestować - dobrze ze nie skończyło sie kłopotami

 

mam nadzieje ze duzo nie wybulisz za naprawe a co do kijanki to kumpel w pl ma taka służbówkę i tez jestem pod wrażeniem ze skosni robia tak dobre samochody

 

---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:16 ----------

 

W tragicznym wypadku drogowym w Co Donegal zginęło osiem osób. Wczoraj późnym wieczorem doszło tam do zderzenia czarnego Volkswagena Passata i Toyoty Corroli - donosi "The Irish Times".

Passatem podróżowało ośmiu mężczyzn. Mieli od kilkunastu do niewiele ponad 20 lat. Siedmiu z nich zginęło na miejscu. Ósmy znajduje się w stanie ciężkim w szpitalu. Zginął też ok. 60-letni kierowca Toyoty.

 

Prawdopodobnie chwilę przed uderzeniem w Corrollę, kierowca Volswagena zahaczył także o srebrne Renault Scenic. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku i prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakieś informacje o kontakt z posterunkiem Garda w Buncrany (tel: 074 9320540).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona glowna :

http://www.mivw.nl/

 

i filmik:

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie panowie :(

wszytko mi się dziś posrało :(

 

Wracałem od znajomych i przejeżdżając przez olbrzymia kałuże Kermit opił się wody i umarł :(

 

Jutro się wszytko okaże czy da się go odratować :(

pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kto by pomyślał że Kermit wody nie lubi :doh

Mam nadzieję że wszystko będzie OK :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro się wszytko okaże czy da się go odratować

Jak nie to koła i zawias zamawiam :D (żarcik)

Daj znać jak Ci poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na xenony się piszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wy wredne sępy :) całe szczęście znajomy w garażu osuszył dolot powietrza wypłukał wodę i silnik odpalił tylko trochę hałasuje, no ale jutro wymienia cały olej na nowy i wszystkie filtry i powiedzą mi czy jest poprawa :) trzymajcie kciuki :P

pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mamy,3mamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: jak zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności