Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, dokładnie Maciek. Ale chciałem pokazać wszystko jak najlepiej. Śladów bicia nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy te sensory z linku podejda do Passata i radia rns310 bo nie wiem czy mam szukać bezpośrednio do mojego modelu czy z golfa tez będą ok? I czy są jakieś konkretne rzeczy które mój passat musi mieć typu gataway albo coś :) wybaczcie za masę pytań z mojej strony :)

http://m.ebay.co.uk/itm/161165288018?nav=SEARCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, dokładnie Maciek. Ale chciałem pokazać wszystko jak najlepiej. Śladów bicia nie zauważyłem.

 

:dobrze :dobrze fajnie że są tacy ludzie na forum jak Ty na których mozna liczyć szacun !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, drobnostka Maciek, mogłem pomóc to czemu nie. Jak pewnie większość tutaj chłopaków. A w sumie to przy okazji wyszło, bo znajomemu coś się zaczęło dziać z okiem i poprosił mnie żeby zawieźć go do szpitala do Yeovil, bo to najbliższy jest. W drodze powrotnej przypomniałem sobie o prośbie Scracka i zajechałem do komisu. Tylko chyba na nic bo widzę, że Scrack tu nie zaglądnął od tego czasu, a ja nie mam do niego numeru, żeby mu dać znać :confused:

A ogłoszenia jeszcze są aktywne więc być może auto wciąż jest dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, złoty człowiek z Ciebie :hug

 

Takiej relacji się nie spodziewałem, zrobiłeś dla mnie kawał dobrej roboty. Jestem Ci bardzo wdzięczny, i mam nadzieję że kiedyś będę mógł się zrewanżować w jakiś sposób.

W poniedziałek zadzwonię do tego komisu, zapytam się o to auto jeszcze. Nie jest idealny, widać doskonale. Ale wydaje mi się że lakier można przepolerować, a gałkę wymienić. Wiem, że w nowszych C4 i C5 takie elementy jak gałka czy mieszek są bardzo słabej jakości.

Szukam konkretnie C5 w wersji exclusive z 2.0 HDI 163KM w kombi. Niestety na rynku brytyjskim tylko wersja exclusive ma hydroaktywne zawieszenie. Ta sztuka zainteresowała mnie głównie ze względu na wyposażenie i niewielki przebieg.

Oglądałem białą z '11 roku z przebiegiem coś ok 40k mil, to była w stanie niemal idealnym, ale cena prawie 14k to za dużo. Tutaj niecałe 10k za 4-letnie auto z przebiegiem 50k mil i świetnym wyposażeniem wydaje się ciekawą propozycją.

Oglądałem też 60-reg, szary z przebiegiem 125k mil, poszedł za 4,5k. Na styranego nie wyglądał.

 

A jak Wy chłopaki zapatrujecie się na to?

 

Pozdrawiam, i jeszcze raz dzięki Patryk! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felgi ma fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba to auto. I jakkolwiek do Francuzów nigdy mnie nie ciągnęło tak te c5tki w kombi zawsze mi się podobały. Jeśli auta są w miarę mało awaryjne i nie mają jakihś poważnych znanych problemów, to myślę, że ten egzemplarz jest warty zakupu. Szkoda, że nie udało mi się zajrzeć pod maskę i do wnętrza osobiście oraz posłuchać silnika. Aczkolwiek auto wygląda na zadbane, więc pewnie i tam było by ok.

Zajrzałem pod spód i faktycznie gruszki od zawieszenia dumnie sobie tam siedziały:) I było sucho obok nich;) w każdym razie jazda z takim zawieszeniem to musi być bajka.

 

Te plastiki i gałka to tak mi się wydawało, że muszą być takiej jakości.

Choć zdarzają się talenty

Moja Alhambra to miała tak zjechaną skórę kierownicy, gałki i ręcznego, że poprzedni właściciel to na pewno miał papier ścierny na rękach. Bo przy tym przebiegu to na tych elementach nie powinno być nawet śladów takiego zużycia.

 

Ja się przebiegów nie boję jeśli widzę, że auto jest zadbane, więc pewnie bardziej bym się skłonił ku temu 60reg za ponad połowę mniej.

 

W każdym razie cieszę się, że mogłem pomóc choć trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tych autach tylko bym się obawiał utraty wartości bo za trzy lata on będzie warty 3-4 tys max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadomy utraty wartości. Jednak dlatego chcę kupić w miarę młode auto z niewielkim przebiegiem, bo chcę nim jeździć minumum 5 lat. Nie lubię zmian. Za Superba (który też wchodził w zakres poszukiwań) z dobrym wyposażeniem i silnikiem 170KM (jak u Maćka) trzeba dać sporo więcej. Superb za to nie ma hydractiv ;) Ale ma ogrom miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos jest chetny na Bugatti day na 24 maja to macie stronke do biletow na razie po 10Ł ,potem na bramce po 20Ł http://www.prescott-hillclimb.com/events/la_vie_en_bleu.aspx

[ATTACH=CONFIG]131236[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]131237[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]131238[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]131239[/ATTACH]

To kto jeszcze sie wybiera ? ja juz zakupilem bilety na 24.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kto jeszcze sie wybiera ? ja juz zakupilem bilety na 24.05

Piotrze a gdzie to sie odbywa ?

Gotherington GL52 9RD, UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrze a gdzie to sie odbywa ?

Gotherington GL52 9RD, UK

 

Spotykamy sie w Cheltenham a potem jedziemy wszyscy razem jakies 15-20min.Zobaczymy ilu nas bedzie to podam namiary na miejsce spotkania.Oby pogoda dopisala to bedzie super.

 

Bugatti Owners Club

Prescott Hill

Gotherington

Cheltenham, Gloucestershire

GL52 9RD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Kuba to dzisiaj spróbuje urlopik wykombinowac na ten dzien i dam znac co i jak jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tą sobotę jak co roku jadę na to :)

 

http://www.japfest.co.uk

 

jak co roku będzie sporo driftingu przy prędkościach 100+ mph :D

 

duża impreza około 20 tys ludzi i kilka tys samochodów na standach

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

za tą kasę wolałbym chyba coś innego... nie wiem czym się sugerujesz przy wyborze aut ale 4.0l to chyba dość kosztowne przedsięwzięcie...

Edytowane przez Lesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za tą kasę wolałbym chyba coś innego... nie wiem czym się sugerujesz przy wyborze aut ale 4.0l to chyba dość kosztowne przedsięwzięcie...

Cos za cos, to nie jest zwykly samochod, wilk w owczej skorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos za cos, to nie jest zwykly samochod, wilk w owczej skorze

 

Potwierdzam......:paker

A Passek calkiem ok , szkoda ze nie w orginalnym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieś tuning według mnie

i ten znaczek z tyłu 4.0 L przypomina mi fordy ze znaczkiem TDI z passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wieś tuning według mnie
chyba nawet gorzej niz wies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności