Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witka panowie.

Planuje sie przeniesc do max lutego w okolice Cardiff/ Swansea/ Bristol.

Jakbyscie slyszeli o jakies robocie jako Pastry Chef/ Baker to dajcie please znac.

Chcemy sie z kobitka przeniesc w spokojniesze czesci kraju a ze do Swansea ostatnimi czasy czesto jezdzimy to tamte tereny wybralismy.

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu bedzie blizej zeby na polerke podjechac :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale z Twojego to sie juz nic nie da wyciagnac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy na to - dzis przechodzilem i zauwazylem. Za 2010 rok i za 6tysiakow by poszedl. Stoi ze 400 metrow ode mnie.

Takiego chcemy kupic ale boje sie ze te 125tys to troche duzo jak na DSG - a tylko ten rodzaj skrzyni chcemy.

Macie jakies doswiadczenia z DSG. Czytalem na necie troche i wszyscy zachwalaja.

 

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201309118740349/sort/default/usedcars/fuel-type/diesel/transmission/automatic/body-type/estate/maximum-age/up_to_4_years_old/model/passat/make/volkswagen/onesearchad/used/onesearchad/nearlynew/onesearchad/new/page/1/radius/1501/postcode/e178ln?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wszyscy zachwalaja

 

zachwalają ci co jeszcze sprzęgła nie musieli wymieniać ;) a tak naprawdę dwóch

co za tym idzie oczywiście podwójny koszt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zachwalają ci co jeszcze sprzęgła nie musieli wymieniać ;) a tak naprawdę dwóch

co za tym idzie oczywiście podwójny koszt

 

ale w naszych AVF-ach z dwumasem tez koszt wysoki wiec ten DSG bedzie jeszcze wiekszy?? Na ile byc przygotowanym 600£?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci to co wyczytałem w auto świat

wymiana oleju 600 zl co 60 tys km

przy około 150-250 tys km pada sprzęgło i dwumasa

są dwa rodzaje suche 3500 zł

mokre 2500 zł

dwumas 2000 zł

mechatronika 7000 zł (nie mam pojęcia co to jest )

te ceny nie są chyba cenami z aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auc ;/ upssss czyli cosik musi byc z ta skrzynia albo z czyms jeszcze jesli chca mi te auto oddac za 6 tysi. Juz mnie zycie (nie na moim aucie) nauczylo ze FSH w opisie to moze byc sciema szczegolnie jak auto od ciapa z komisu.

Dzieki za info.

A czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia bledow m.in. skrzyni poprzez podlaczenie kompa - musialbym bym jeszcze kogos znalesc blisko mnie z kablem bo ja nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radior zawsze mozesz popytac na forum, moze ktos ci to zrobi za pol ceny co by na wache sie zwrocilo - sory za sarkazm, ale nie moglem sie powstrzymac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radior zawsze mozesz popytac na forum, moze ktos ci to zrobi za pol ceny co by na wache sie zwrocilo - sory za sarkazm, ale nie moglem sie powstrzymac!!!

 

:) haha

Powiem szczerze ze moze i glupio zabrzmial moj ostatni post ale z jednej strony sie napalilem na tego paska a drugiej sie go boje.

Bo jak DSG pierdzielnie to amen. A ze moja druga polowka chce tylko i wylacznie zeby kupic automata to wiesz... no other way.

 

Chcialem A6 2.7TDI 2007 lub poczatek 2008 ale tam sa problemy z napinaczami lancucha rozrzadu - wymiana napinaczow ponad 8000zl wiec odpada. w drugiej polowie 2008 byl jakis lifting i to poprawiony ale ceny od razu wyzsze albo wersja uboga.

Potem byl superb ale w kombi to dopiero od niedawna sa wiec ceny wysokie. Insignia tez mi sie podoba ale to OPEL -> nieeeee

 

Wiec padlo na paska. A ze ten w takiej cenie sie pojawil to sie podjaralem - tyle tylko ze im wiecej czytam o DSG tym emocje opadaja.

Wracam do czytania forum.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

na trzy lata to troche przebieg sporawy...?

ja busem robie tyle, a jezdzi na okragla od 9 rano do 11 w nocy 7 dni w tygodniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec padlo na paska. A ze ten w takiej cenie sie pojawil to sie podjaralem - tyle tylko ze im wiecej czytam o DSG tym emocje opadaja.

Wracam do czytania forum.

Pozdro.

 

Jest sporo pasków z DSG na forum z tego co piszą to trzeba tylko uważać z ''ciężką nogą'' zwłaszcza jak 2,0 tdi ma więcej niż 180 ps. Ale chłopaki kupują i można zapytać co sprawdzić żeby się nie ''naciąć''

Sam bym taki kupił ale u mnie tak wyposażonego paska to ze świecą szukać dlatego mam manuala . Pozdro , 125tys mil - sporo

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby dużo ale nie aż tak, do polski sprowadzają większe padaki i cofają liczniki bo przecież z 300 lub więcej na cloku to nikt nie kupi

 

ale co mnie zastanawia to że dość tanio i to jeszcze w skórkach , i gdyby taka okazja była to już dawnoktoś by to połknął , zapytaj czy jak pojedziecie na sprawdzenie do vw i nic nie wykaże to ty bierzesz i płacisz za serwis a jak będzie cos to odstępujesz i oni płacą , ciekawe jaka ich reakcja będzie

 

i jak by był ok to ja bym chyba go na twoim miejscu wziął, 125 ale w większości zapewne autostradowe bo w mieście tyle by chyba nie na stukał, zapewne po taxi a te muszą chyba o ile sie nie mylę co 6 miesięcy mot przechodzić , zapewne serwisowany ( może nie vw - tylko ciapatkowy warsztat ) ale jak taxiaż to wiesz ze samochód to narzędzie jego pracy wiec nie pozwalał sobie na przestoje i awarie, ludzie boją sie takiego przebiegu ale każde auto trzeba sprawdzić bo nie jednokrotnie ( jak dbasz tak masz ) to z dużym przebiegiem dłużnej pojeździ niż to z małym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
125 ale w większości zapewne autostradowe

 

tak tylko że po powiedzmy dwóch latach użytkowania będzie już zapewne 150-160 tys a wtedy już będzie ciężko ze sprzedażą

ja bym odpuścił ze względu na przebieg

 

Radior a nie myślałeś o octavi kombi ? są tańsze niż passaty i lepiej wyposażone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
niby dużo ale nie aż tak, do polski sprowadzają większe padaki i cofają liczniki bo przecież z 300 lub więcej na cloku to nikt nie kupi

 

moze I racja ale on chce auto dla siebie a nie na handel do Polski ??

moj jeszcze nie ma tyle natrzepane a ja juz nim dwa I pol roku jezdze, lacznie z Polska .

jednak uwazam, ze to duzy przebieg na 3 lata I jak Maciek napisal klopot ze sprzedaza bedzie, a moze raczej duzo w plecy bedzie ;)

I mimo wszystko podzespoly sie bardziej zuzywaja po wiekszym przebiegu, nie wazne czy autostrada czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się mi wyperswadować mojej żonie zakup nowego auta w tym roku i kupiłem jej coś takiego20130915_112950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
udało się mi wyperswadować mojej żonie zakup nowego auta w tym roku i kupiłem jej coś takiego[ATTACH=CONFIG]107868[/ATTACH]
:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór Jacku :dobrze

silnik zapewne fajnie wysoko się kręci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręcić się nie musi bo pojazd będzie robił za autobus szkolny. przetestowałem go i wszystko w najlepszy porządku. jestem zadowolony. ale najważniejsze że księgowa też;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to zwykli mowic, milijona Jaceny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności