Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Maciej. bede wracal z pracy to wstapie do dvla bo mam po drodze i wezme ta d2 forme, przy okazji wypelnie i zapytam czy wszystko dobrze wypelnilem. Wlasnie myslalem czy to d1 czy d2 bo u gory formularza pisze ze lory drivers i autobusy potrzebuja inma forme

a krowa na poczcie tez kompetentna... powinna zapytac ktora forme potrzebuje....

 

---------- Dodano o 10:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:21 ----------

 

Adam nie kupuj cytryny, wysmieja Cie ze tatusiowoz kupiles;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ właśnie zaszła potrzeba na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grześ właśnie zaszła potrzeba na to
no to gratulejszyn :zdrowko

 

btw

cytryne jak pisze Grześ też bym sobie odpuścił. miałem ja kiedyś citroena.... przez 2 miesiące;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to jezdzilem taka cytryna kolegi, fajna rzecz, mial navi, drzwi elektryczne... ciekawa rodzinna kabaryna.... mi sie podoba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie radyjko do sprzedania jakby ktos byl zainteresowany CLARION DXZ8686RMPclar3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak: bylem w biurze dvla, oplacilo sie ;) poniewaz nie musze wysylac wszsytkiego- oni to zrobia:) wiec przynajmniej 6f na przesylce do przodu. dolaczylem im jak sugerowaliscie special delivery koperte na powrot mojego ID. no i Maciej mial racje, ja potrzebowalem formy D2. wypelnilem na miejscu i od razu rowniez forme na digi kard. nie musialem tez kupoac postal order- zaplacilem od razu karta za wszystko. i obslugiwal mnie bardzo uprzejmy mlody czlowiek tak ze teraz czekam na moje UK drajwing licens:)

Jezeli ktos bedzie wymienial prawko to polecam sie wybrac do dvla jesli macie w okolicy, ja milem moze z 500m od pracy.

szkoda ze ich zamykaja, chyba z koncem listopada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i obslugiwal mnie bardzo uprzejmy mlody czlowiek tak ze teraz czekam na moje UK drajwing licens:)
no i ja sie musze zebrac wkoncu i wymienic na UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak nie dwumasa padła mi w spinterze

wałak rozrządu złamał się na pół :przestraszony

nowy silnik chyba będzie 4500+vat + robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanko moze jak pogoda pozwoli to w sobote uda mi sie zamienic katalizator na downpipe czy musze wymienic nakretki przy turbinie i flanszy na dole na nowe czy moge skrecic na tych co juz sa uszczelki beda nowe ale nie wiem jak to jest z nakretkami

Patrick podpatrzylem twoj OCT w tym temacie dzieki

http://forum.vw-passat.pl/threads/15570-Odma-separator-oleju-pocenie-sie-oleju/page5

tyle czasu separator lezal ale czas sie zabrac za to aaa jeszcze wam powiem ze kupilem zawias TA-technix -40 i tez bedzie trzeba to ogarnac do niedzieli napewno nie zdaze pozdrawiam20130302_123614_resized.jpg

20130223_090350_resized.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne za odpowiedz, teraz pytania pomocnicze: jak sie nazywa przekaz pocztowy bo jeszcze nigdy z tego tutaj nie korzystalem... i co sie stanie z moim prawkiem jak im wysle??

jak masz ksizaeczke czekowa to wystaw czek - bedzie free a za postal order bedziesz musial zaplacic extra

prawko ori jest odsylane do urzedu w pl ktore je wydal. jak wrocisz do pl na stale to idziesz i odbierasz ten sam dokument

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercik doczytaj 4 posty wyzej;) dzieki;)

 

---------- Dodano o 22:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:47 ----------

 

torta juz przystroiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamienic katalizator na downpipe
downpipe kupowales w PL czy UK??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek a zrobiles juz to co twoja kobitka zarysowala? jakie koszt poszly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
downpipe kupowales w PL czy UK??

Ja, ja, ja wiem: na Allegro kupował ;)

 

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:34 ----------

 

Witam mam do was pytanko moze jak pogoda pozwoli to w sobote uda mi sie zamienic katalizator na downpipe czy musze wymienic nakretki przy turbinie i flanszy na dole na nowe czy moge skrecic na tych co juz sa uszczelki beda nowe ale nie wiem jak to jest z nakretkami

Patrick podpatrzylem twoj OCT w tym temacie dzieki

http://forum.vw-passat.pl/threads/15570-Odma-separator-oleju-pocenie-sie-oleju/page5

tyle czasu separator lezal ale czas sie zabrac za to aaa jeszcze wam powiem ze kupilem zawias TA-technix -40 i tez bedzie trzeba to ogarnac do niedzieli napewno nie zdaze pozdrawiam[ATTACH=CONFIG]98413[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]98414[/ATTACH]

Widać komuś się w domu nudzi ;)

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że po wywaleniu egr będziesz miał kompa w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że po wywaleniu egr będziesz miał kompa w trybie awaryjnym?

 

W jego roczniku wywali błąd albo nie...

jaki tryb awaryjny Patryk ?

mi po założeniu flanszy wyskoczyły check engine jeździłem tak kilka miesięcy

zanim została zamknięta mapa egr-a żadnych skutków ubocznych nie było oprócz świecącego się checka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już sie do niego przyzwyczaiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bartek a zrobiles juz to co twoja kobitka zarysowala? jakie koszt poszly?

 

Nie jeszcze nie czekam az kogos na to zlapie

 

---------- Dodano o 23:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:51 ----------

 

Patrick ma racje z Alledrogo

A z bledem to zobaczy sie jak to bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jego roczniku wywali błąd albo nie...

jaki tryb awaryjny Patryk ?

mi po założeniu flanszy wyskoczyły check engine jeździłem tak kilka miesięcy

zanim została zamknięta mapa egr-a żadnych skutków ubocznych nie było oprócz świecącego się checka

 

Wywalenie kontrolki silnika i pojawienie się komunikatu na wyświetlaczu oznacza pracę silnika w trybie awaryjnym. Bynajmniej tak zawsze sądziłem.

Po 2002 roku wywala już błąd. Bartek ma 2003 więc raczej mała szansa, że nie wywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wywalenie kontrolki silnika i pojawienie się komunikatu na wyświetlaczu oznacza pracę silnika w trybie awaryjnym. Bynajmniej tak zawsze sądziłem.

Po 2002 roku wywala już błąd. Bartek ma 2003 więc raczej mała szansa, że nie wywali.

 

A ja myślałem że po 2003 .

Ale mi żadnego komunikatu nie wywaliło tylko kontrolkę silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat wywala: Emission! workshop! czy jakoś tak. Bynajmniej u mnie był jak odłączyłem sterowanie egra.

A co do tego pękniętego wałka, to normalnie nie mam pytań...

 

---------- Dodano o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:20 ----------

 

Zima się skończyła, więc czas pomyśleć o zmianie na letnie. Niestety letnie koła dokończyły już żywota i musiałem kupić cztery nowe, a finansowo przez chorobę żony jest u nas co raz gorzej. W każdym bądź razie poszukałem, poczytałem i takie cóś znalazłem:

http://www.valuetyres.co.uk/tyre/brand/sailun/code/1722545WSAZSXL/id/1875

Kupiłem te drugie - asymetryczne. Podobno opony dorównujące jakością dużo droższym markowym odpowiednikom. W każdym bądź razie za tą cenę nic lepszego nie kupię, a dwa razy B i 72 db na euroetykiecie sugerują, że powinno być całkiem dobrze. No zobaczymy wkrótce ;)

Póki co wydaję mi się, że to dobry wybór za te pieniądze.

 

Gorzej, bo zimówki już też dobiegają końca życia i za parę miesięcy trzeba będzie zimówek poszukać, ehh...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności