Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

311 choć powiem że miałem okazje jezdzić 313 i bardzo fajnie się tym jezdzi :)

O właśnie u nas też kupili 311, a nie 310 jak napisałem wcześniej

W każdym razem widać, że wiedzą o co chodzi skoro mają 311, a nie 313.

A co do 313, to nie można nic zarzucić co chodzi o jazdę. Tylko trzeba się liczyć, że silnik wypluje wnętrzności wcześniej czy później, ale na pewno to zrobi. O ilę się nie mylę, to tam jest kompressor, żeby doładować z dołu i normalne turbo. A konstrukcja silnika w sumie jest stara i za słaba do tego. Na prawdę szkoda, bo tym sobie mercedes zepsuł opinię porządnie wśród vanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrek jakie plany co do nowego bolidu?

 

a i czy tego boxa chcesz sprzedac a jak tak to jaka cena?

 

roof box zostaje na nastepne auto ktorym bedzie chyba citoren C5 III :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprężyny do b5,wersja sport,tylko przednie : ma ktoś niepotrzebne może ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze wam sie podobalo ale nie moge sie oprzec aby Wam pokazac jeszcze cos pare wybralem z 1800 zdjec...

DSC_1763.jpg

DSC_1810.jpg

DSC_1895.jpg

DSC_1954.jpg

DSC_1964.jpg

DSC_1989.jpg

DSC_2115.jpg

DSC_2312.jpg

DSC_2352.jpg

DSC_2285.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba widac ze wakacje sie udaly, autko dalo rade ;)

fotki pierwsza klasa :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprezyn nie mam ale mam na sprzedanie przednie amortyzatory sport do 3bg kolor czerwony nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dopiero zacząłem instalować-dziś założyłem butlę, jutro mam nadzieje zrobię wlew i może pociągnę przewody pod maskę.

No to plan wykonany-wlew zrobiony, przewód od wlewu podłączony do butli, przewód od butli i przewód plusa elektrozaworu oraz przewody od czujnika poziomu gazu w butli wyprowadzone pod maskę. Trochę się narobiłem muszę przyznać. Szkoda, że deszcz do południa padał, bo może bym więcej zrobił.

Teraz zostało zamontować parownik/reduktor, podłączyć go, podłączyć elektronikę i zamontować mikser. A potem wyregulować to wszystko, w czym na pewno pomoże mi interfejs diagnostyczny :fajny

Kurde może zakład LPG otworzę :bleble

 

Mam nadzieje, że za bardzo was nie zanudzam fotkami mojej twórczości :dolamam

 

Dodam, że zamiast miedzi używam przewód do LPG Faro i powiem Wam, że rewelacja. Nie wiem dlaczego gazownicy uparcie używają jeszcze miedzi zamiast Faro. Kładzenie instalacji na tym to sama przyjemność-elastyczne, układa się jak chcemy bez problemu. Nie to co miedź, która może się załamać w każdej chwili, a giąć ją też trzeba umieć.

 

A przy okazji-Jacek dojechałeś?

DSC06243.jpg

DSC06245.jpg

DSC06247.jpg

DSC06246.jpg

DSC06249.jpg

DSC06252.jpg

DSC06256.jpg

DSC06254.jpg

DSC06261.jpg

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprężyny do b5,wersja sport,tylko przednie : ma ktoś niepotrzebne może ?

Jednak nierówno wyszło :lol

Poka zdjęcia,daj się pośmiać please :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj więcej zdjęć auta + środek

ile z tego mozna urwac?

zdjecia dodam w tygodniu jak znajde czas na zrobienie ich co do ceny to cos tam mozna urwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde może zakład LPG otworzę

no patryk jestem pod wrazeniem.

tak na marginesie - czy jest jakas rzecz na ktorej sie nie znasz? bo mam wrazenie ze lista bedzie o wiele krotsza niz rzeczy na ktorych sie znasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no patryk jestem pod wrazeniem.

tak na marginesie - czy jest jakas rzecz na ktorej sie nie znasz? bo mam wrazenie ze lista bedzie o wiele krotsza niz rzeczy na ktorych sie znasz :)

Hehe, pod wrażeniem to będziemy jak to będzie już jeździć zasilane płynnym gazem ;)

Dzięki za miłe słowo, ale tak szczerze mówiąc to ja się na niczym nie znam-jak trzeba coś zrobic, to po prostu biorę narzędzia i idę robić ;) I wtedy się uczę ;) Wcześniej sobie oczywiście wszystko przemyśle co i jak, a i wszechmocnym internetem pomogę, bo informacji w nim od groma. A do tego lubię majsterkować i kombinować i ogólnie być samowystarczalny :dobrze

To lpg to takie moje małe wyzwanie-przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że dam radę, w końcu to nie jakaś kosmiczna technologia.

A jak skończę z tym to się biorę za rozrząd-trochę dygam bo w 16v jeszcze nie robiłem, ale myślę, że dam radę:fajny

 

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

 

A zobaczcie co udało mi się kupić:

http://www.ebay.co.uk/itm/260851797395?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Wkurzała mnie plastikowa kierownica, bo się człowiek do skóry przyzwyczaił i okazało się, że Tacuma miała taką samą kierownicę, jak Nubira, tyle tylko, że często skórzaną. za te pieniądze nie mogłem sobie odmówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra robota Patryk :ok

co sie nic nie chwalisz jak tam laptop sie sprawuje?

 

 

Jacenty dojechal?? czy jeszcze sie pakuje do tego swojego sedana :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra robota Patryk :ok

co sie nic nie chwalisz jak tam laptop sie sprawuje?

 

 

Jacenty dojechal?? czy jeszcze sie pakuje do tego swojego sedana :lol

 

Dzięki :serducho

A laptop-rewelka mówiąc to za mało ;)

Wszystko śmiga migiem, przy moim użytkowaniu to wogóle wiatrak nie chodzi, a laptop od spodu jest praktycznie chłodny-no ale jak procek przeważnie pracuje na 20%, a ramu przy wielu kartach w przeglądarce nawet połowy nie używa :dobrze

Do tego bateria trzyma ogromnie długo-bez wifi pokazuje ponad 6 godzin:zeco Ekran jest przyjemnie jaśniutki i zupełnie nie tak zły jak się spodziewałem w sensie, że nie lubię błyszczących matryc-tu mi w ogóle nie przeszkadza.

No i W7 to też rewelka jak dla mnie-oj rzadko kiedy teraz starego lapka odpalam-praktycznie tylko jak przy aucie grzebię, bo jednak na XP jest wiele programów.

Także jeszcze raz dzięki za pomoc w wyborze:kumple Wybór jak najbardziej trafny:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze sie dobrze sprawuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za scalenie posta-cały czas zapominam, że nie scala z załącznikami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba - wygląda na to, że mieliście wspaniałe wakacje. Piękna okolica i piękne zdjęcia. Passacik też się ładnie wśród tych górek prezentuje :D

 

Patrick - dobra robota z LPG ;)

 

Luke - jak się ma świeży małżonek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Luke - jak się ma świeży małżonek?

daje rade ;) :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba piękne fotki tylko pozazdrościć takiego wypadu. z dzieciakami na razie można zapomnieć.

 

Patryku dajesz rade widzę. założę się że jak już skończysz z tym podtlenkiem LPG to zadziwisz nas znowu jakimś ciekawym projektem.dobra robota:dobrze

 

 

Luke dojechałem. całkiem za szybko 2 zdjęcia z fotoradarów jeden w pl drugi w germanii.ciekawe czy mi wyślą:wmorde

wkurw....ny jestem na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeden w pl drugi w germanii.
z tego co wiem, a rozmawialem z osoba ktora pracuje na policji w pl, to nie masz sie czym martwic ;) bedzie :ok

w pl takie fotki odrazu do kosza ida, a z de nie dochodza, przynajniej do mnie jeszcze zadna nie doszla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności