Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

No to pierwsza część układanki zamontowana. Oczywiście musiało padać-co 15-20 minut chowanie wszystkiego i odczekanie 5-10 minut aż przestanie i tak w kółko, ehh...

DSC06237.jpg

DSC06238.jpg

DSC06239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to gazowik w tym bolidzie koreanskim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki panowie prace zaczynam za dwa tygodnie firma produkuje ramy do obrazow i trzeba je rozwozic do galerii 90% w londynie 10% europa berlin paryz geneva ,do dyspozycji dwa sprintery i nowy Man ktory bedzie dostarczony w przyszlym tygodniu ,w razie noclegu hotel i wyzywienie pokrywa pracodawca :) 45 godzin tygodniowo od poniedzialku do piatku :-)

To takie zapotrzebowanie na ramy jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Po 2 tygodniach i 3000 kilometrow wczoraj wrocilismy z wypadu po Alpach Szwajcarskich i Francuskich ,udalo nam sie wjechac passkiem na 2400mnpm.:) i troche przypalic hamulce podczas malych szalenstw po przeleczach i sepertynach.Teraz jestm pewien ze W8 zostanie z nami do konca i sie go nie pozbede,frajda z jazdy niesamowita i widoki piekne ale zdjecia tego nie oddadza dwa ostatnie zdjecia temp. powietrza i ostatnie dowod ze spalanie w W8 nie jest takie zle na trasie na pelnym zbiorniku 80L-595 mil co daje 952 kilometry :serducho

DSC_0466.jpg

DSC_1265.jpg

DSC_1471.jpg

DSC_1474.jpg

DSC_1547.jpg

DSC_1558.jpg

DSC_1575.jpg

DSC_1882.jpg

DSC_2019.jpg

DSC_2492.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to to gazowik w tym bolidzie koreanskim??

A no-potrzymam ją pewnie trochę, a że pali sporo na krótkich odcinkach, a tylko takie robię to postanowiłem skompletować sobie w PL instalkę. Muszę podliczyć, ale dałem za wszystko mniej niż 200funtów, więc nie jest źle, a zawsze mogę przełożyć to do innego auta.

Ale dopiero zacząłem instalować-dziś założyłem butlę, jutro mam nadzieje zrobię wlew i może pociągnę przewody pod maskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pare poza tematem jak by ktos chcial sie wybrac, zadne zdjecie nie bylo przerabiane..

DSC_0525.jpg

DSC_0600.jpg

DSC_0856.jpg

DSC_0921.jpg

DSC_0943.jpg

DSC_1363.jpg

DSC_1663.jpg

DSC_2130.jpg

DSC_2216.jpg

DSC_2239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie

Po 2 tygodniach i 3000 kilometrow wczoraj wrocilismy z wypadu po Alpach Szwajcarskich i Francuskich ,udalo nam sie wjechac passkiem na 2400mnpm.:) i troche przypalic hamulce podczas malych szalenstw po przeleczach i sepertynach.Teraz jestm pewien ze W8 zostanie z nami do konca i sie go nie pozbede,frajda z jazdy niesamowita i widoki piekne ale zdjecia tego nie oddadza dwa ostatnie zdjecia temp. powietrza i ostatnie dowod ze spalanie w W8 nie jest takie zle na trasie na pelnym zbiorniku 80L-595 mil co daje 952 kilometry :serducho

No wyprawa super. A co do temperatury to słabo ;)

Zobacz z mojej wakacyjnej wyprawy:

DSC00919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I pare poza tematem jak by ktos chcial sie wybrac, zadne zdjecie nie bylo przerabiane..

 

:zeco:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I pare poza tematem jak by ktos chcial sie wybrac, zadne zdjecie nie bylo przerabiane..

 

wow super fotki ale na te wakacje to chyba bym sam musiał jechać bo moja to zawału by dostała w tych górach :) ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie przyszedł czas na pożegnanie się z passkie :(

Auto do sprzedania

VW passat Sport Line 2.0 140KM 2005r. YG55XJM

121.000 mil.

skrzynia manualna 6 biegowa

drugi właściciel

serwisowany w VW polska

w lipcu ostatni serwis - wymiana oleju i filtrów , czyszczenie klimatyzacji , wymiana klocków z przodu , wymiana tulei wahaczy przód komplet , dwie opony tylne Pirelii P zero rosso , wentylatory komplet ( klima i wody)

przy 104.484 mil wymieniony został rozrząd w ASO VW polska

we wrześniu 2010r. zostało wymienione koło dwu masowe , tracza , docisk i łożysko sprzęgła na

Wyposażenie :

Tempomat

Auto Hold

Nawigacja MFD 2 DX

Aux In

10 jaśków :)

ABS , ESP

Roof bars

Koła 17

klimatyzacja dwu strefowa

oświetlenia wewnętrzna auta zmieniona na białe ledowe :)

itp.

wiecej info na pw lub gg

 

Cena 4200 funtow :)

 

zdjecie z roof bars ( cena nie obejmuje roof boxa)

roof1.jpg

 

roof.jpg

Edytowane przez gsmlondon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wypadu, no i super foczki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na trasie na pelnym zbiorniku 80L-595 mil co daje 952 kilometry

To dobry wynik Kuba :ok:

Tylko,że mój (na gnojówkę) przy 70mph pokaże 750mil+ na zbiorniku :P

600 zrobię przy prędkościach 90-100 mph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy z wypadu po Alpach Szwajcarskich i Francuskich ,udalo nam sie wjechac passkiem na 2400mnpm.

wrzuć mapkę trasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że mój (na gnojówkę) przy 70mph pokaże 750mil+ na zbiorniku

600 zrobię przy prędkościach 90-100 mph

 

dobrze ze jeszcze nie na wstecznym hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To takie zapotrzebowanie na ramy jest?

 

No jest Patryk artystów malarzy w tym kraju nie brakuje ale produkują jeszcze inne rzeczy

w większości z drzewa ostatnio na przykład zrobili wielbłąda :) dla urzędu miasta w Genevie

camelvantogeneva004.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Kuba super zdjęcia :dobrze :dobrze :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Po 2 tygodniach i 3000 kilometrow wczoraj wrocilismy z wypadu po Alpach Szwajcarskich i Francuskich ,udalo nam sie wjechac passkiem na 2400mnpm. i troche przypalic hamulce podczas malych szalenstw po przeleczach i sepertynach.Teraz jestm pewien ze W8 zostanie z nami do konca i sie go nie pozbede,frajda z jazdy niesamowita i widoki piekne ale zdjecia tego nie oddadza dwa ostatnie zdjecia temp. powietrza i ostatnie dowod ze spalanie w W8 nie jest takie zle na trasie na pelnym zbiorniku 80L-595 mil co daje 952 kilometry

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Click image for larger version Name: DSC_0466.jpg Views: 20 Size: 99.2 KB ID: 59628 Click image for larger version Name: DSC_1265.jpg Views: 20 Size: 62.2 KB ID: 59629 Click image for larger version Name: DSC_1471.jpg Views: 18 Size: 65.2 KB ID: 59630 Click image for larger version Name: DSC_1474.jpg Views: 19 Size: 71.2 KB ID: 59631 Click image for larger version Name: DSC_1547.jpg Views: 21 Size: 68.7 KB ID: 59632 Click image for larger version Name: DSC_1558.jpg Views: 22 Size: 66.8 KB ID: 59633

 

Click image for larger version Name: DSC_1575.jpg Views: 22 Size: 57.8 KB ID: 59634 Click image for larger version Name: DSC_1882.jpg Views: 23 Size: 84.8 KB ID: 59635 Click image for larger version Name: DSC_2019.jpg Views: 22 Size: 59.0 KB ID: 59636 Click image for larger version Name: DSC_2492.jpg Views: 23 Size: 38.4 KB ID: 59637

piekne... zazdroszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest Patryk artystów malarzy w tym kraju nie brakuje ale produkują jeszcze inne rzeczy

w większości z drzewa ostatnio na przykład zrobili wielbłąda :) dla urzędu miasta w Genevie

camelvantogeneva004.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Kuba super zdjęcia :dobrze :dobrze :dobrze

 

No nie źle ;)

Mam nadzieje, że ten Sprinter ze zdjęcia to nie 313, bo jak tak to przy przebiegu ok 250tyś mil korba na drugim cylindrze wyjdzie bokiem ;) Powtarzalne jak w szwajcarskim zegarku ponoć...

Już tu kiedyś pisałem, że u nas dwa już poszły, został jeszcze trzeci, któremu jeszcze trochę brakuje do tego przebiegu. W każdym razie dwa nowe zakupili 311, bo ponoć mniej wyżyłowane i z jedną turbiną są wolne od tej wady-zobaczymy.

 

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

 

A i sam widziałem na M1 takiego w kłębach białego dymu, który przysłonił całą autostradę-kierowca wyglądał na zdezorientowanego, w sumie mu się nie dziwię-ja dobrze wiedziałem co się stało bez zaglądania...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie

Po 2 tygodniach i 3000 kilometrow wczoraj wrocilismy z wypadu po Alpach Szwajcarskich i Francuskich ,udalo nam sie wjechac passkiem na 2400mnpm.:) i troche przypalic hamulce podczas malych szalenstw po przeleczach i sepertynach.Teraz jestm pewien ze W8 zostanie z nami do konca i sie go nie pozbede,frajda z jazdy niesamowita i widoki piekne ale zdjecia tego nie oddadza dwa ostatnie zdjecia temp. powietrza i ostatnie dowod ze spalanie w W8 nie jest takie zle na trasie na pelnym zbiorniku 80L-595 mil co daje 952 kilometry :serducho

 

kubus musze naprawde powiedziec ze podoba mi sie twój paszczur :mlask

 

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:04 ----------

 

Panowie i panie przyszedł czas na pożegnanie się z passkie :(

Auto do sprzedania

VW passat Sport Line 2.0 140KM 2005r. YG55XJM

121.000 mil.

drugi właściciel

serwisowany w VW polska

w lipcu ostatni serwis - wymiana oleju i filtrów , czyszczenie klimatyzacji , wymiana klocków z przodu , wymiana tulei wahaczy przód komplet , dwie opony tylne Pirelii P zero rosso , wentylatory komplet ( klima i wody)

przy 104.484 mil wymieniony został rozrząd w ASO VW polska

we wrześniu 2010r. zostało wymienione koło dwu masowe , tracza , docisk i łożysko sprzęgła na

Wyposażenie :

Tempomat

Auto Hold

Nawigacja MFD 2 DX

Aux In

10 jaśków :)

ABS , ESP

Roof bars

Koła 17

klimatyzacja dwu strefowa

itp.

wiecej info na pw lub gg

 

Cena 4200 funtow :)

 

zdjecie z roof bars ( cena nie obejmuje roof boxa)

roof1.jpg

 

roof.jpg

 

piotrek jakie plany co do nowego bolidu?

 

a i czy tego boxa chcesz sprzedac a jak tak to jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie 313

 

311 choć powiem że miałem okazje jezdzić 313 i bardzo fajnie się tym jezdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i panie przyszedł czas na pożegnanie się z passkie

Auto do sprzedania

daj więcej zdjęć auta + środek ;)

ile z tego mozna urwac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności