Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Za EGR zabiore sie jutro, ale podpowiedz mi jak sprawdzic podcisnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam prośbę.

Samochód do obejrzenie w Preston, koło Weymouth. Czy ktoś mógłby pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moj passacik idzie na sprzedaż i dlatego zwracam sie do was z prożbą jak byscie słyszeli z ktos szuka passata sedana diesla to dajcie znac wecej info moge podac na PW.

 

Mam też do oddania obudowe na wofer zrobiona z MDFu był tam głosnik 15 calowy wiec obudowa jest duza MDF mozna wykozystac po rozebraniu np. pod zabudowe car audio jak ktos był by chetny to zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile wołasz i jaki przebieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma przejechane 128tys mil chciał bym ok 2900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto nie widział , polecam niezły ubaw :bleble

a moze ktos z was tam wystepuje gadac szybko :haha

 

nasi w angielskiej tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za EGR zabiore sie jutro, ale podpowiedz mi jak sprawdzic podcisnienie?
kolego sprawdz najpierw vagiem jakie masz bledy,bo to podstawa,potem sprawdz czy przeplywka N75 jest dobra jesli masz mozliwosc zamienic od kogos na chwil pare ,po tym juz bedziesz mial roznice jak jest? o ile wiem i jesli to nie prawwda to niech ktos mnie poprawi moga byc tez kierownice od sprezarki problemem

 

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

 

kto nie widział , polecam niezły ubaw :bleble

a moze ktos z was tam wystepuje gadac szybko :haha

 

nasi w angielskiej tv

ty sie nie smiej bo sma podobnie w londynie zaczynalem i wcale z tego powodu sie nie wstydze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeplywka N75

N75 to zaworek sterujący ułożeniem łopatek turbiny, a nie przepływka-pewnie to tylko literówka, ale zachowajmy prawidłowe nazewnictwo, co by nie porozumień nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bledow nie wywala mi zadnych. Wydaje mi sie, ze to jednak bedzie wina egr-u. Cieknie mi z niego i pewnie caly zasyfiony jest w srodku, przez co klapa nie dobija do konca. W sumie, to okaze sie jak go wyczyszcze, ale to dopiero w piatek niestety. Pytalem w sklepach motoryzacyjnych, koszt nowego to 160 poundow, oczywiscie zamiennik. W ASO nawet nie pytam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bledow nie wywala mi zadnych. Wydaje mi sie, ze to jednak bedzie wina egr-u. Cieknie mi z niego i pewnie caly zasyfiony jest w srodku, przez co klapa nie dobija do konca. W sumie, to okaze sie jak go wyczyszcze, ale to dopiero w piatek niestety. Pytalem w sklepach motoryzacyjnych, koszt nowego to 160 poundow, oczywiscie zamiennik. W ASO nawet nie pytam :P

popatrz na polskich stronach allegro ja wymienialem ale zamawialem z polski,bo mialem ta gruszeczke czarna walnieta chyba? co sie okazalo ze nie, ale pomijajac kosztowal mnie 450zl. co do przeplywki powietrza u mnie wygladalo to tak ze poprawilo mu sie jak to wymienilem bledu nie mialem ale kupilem zamiennik na yebaju ok 75f co sie okazalo roznica byla taka ze w orginalnej jak zajrzalem do srodka brakowalo takiego malego(ja to nazwe bezpiecznika) bo sa tez tam male cienkie druciki.po wymianie jak reka odjol.

 

---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

 

tu znalazlem taki ze sklepu PH KOLMOT http://www.kolmot.com.pl/index.php?cat_id=31

ja od nichh kupowalem egr-a i pompe vacum daj rok gwarancji a przesylka za pompe do uk kosztowala mnie niecale 100zl a tu http://shop.ebay.co.uk/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=egr+cleaner&_sacat=See-All-Categoriestu masz preparaty do czyszczenia egr-a

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy,gdyby ktoś wiedział o ciekawych felgach do passka 96 rok (4x100),najlepiej w stylu peugeota 205 gti,to proszę o cynk ;)

 

gumtree i ebay mam na bieżąco,chodzi mi bardziej o to,gdybyście wiedzieli coś lokalnie ;)

 

rozmiar 15 lub 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy,gdyby ktoś wiedział o ciekawych felgach do passka 96 rok (4x100),najlepiej w stylu peugeota 205 gti,to proszę o cynk ;)

 

gumtree i ebay mam na bieżąco,chodzi mi bardziej o to,gdybyście wiedzieli coś lokalnie ;)

 

rozmiar 15 lub 16.

 

aha to znaczy ze dokładne namiary a rano bedzie wygladało to tak

images?q=tbn:ANd9GcRg-1GX1Gtmyz-C3_rWH4AI248SISlxWRz8aOtFvFHCesXTV_ra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha to znaczy ze dokładne namiary a rano bedzie wygladało to tak

a ten jak zwykle szydzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu 5x100?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu 5x100?!?

 

4x100 ;) passat b4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mej-u. co z tym samolotem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popatrz na polskich stronach allegro ja wymienialem ale zamawialem z polski,bo mialem ta gruszeczke czarna walnieta chyba? co sie okazalo ze nie, ale pomijajac kosztowal mnie 450zl. co do przeplywki powietrza u mnie wygladalo to tak ze poprawilo mu sie jak to wymienilem bledu nie mialem ale kupilem zamiennik na yebaju ok 75f co sie okazalo roznica byla taka ze w orginalnej jak zajrzalem do srodka brakowalo takiego malego(ja to nazwe bezpiecznika) bo sa tez tam male cienkie druciki.po wymianie jak reka odjol.

 

---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

 

tu znalazlem taki ze sklepu PH KOLMOT http://www.kolmot.com.pl/index.php?cat_id=31

ja od nichh kupowalem egr-a i pompe vacum daj rok gwarancji a przesylka za pompe do uk kosztowala mnie niecale 100zl a tu http://shop.ebay.co.uk/i.html?_from=...l-Categoriestu masz preparaty do czyszczenia egr-a

Dzieki za porade. Czyli mam rozumiec, ze u Ciebie pomogla wymiana N75? Jesli tak, to nawet dobrz sie sklada, bo mam na zbyciu taki od ASV (mam nadzieje ze podejdzie). Bede probowaw z tym walczyc, ale dopiero w piatek, jak zejde z nocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka podłokietnika

 

to tutaj tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za porade. Czyli mam rozumiec, ze u Ciebie pomogla wymiana N75? Jesli tak, to nawet dobrz sie sklada, bo mam na zbyciu taki od ASV (mam nadzieje ze podejdzie). Bede probowaw z tym walczyc, ale dopiero w piatek, jak zejde z nocek.

u mnie kolego pomoglo wymiana przeplywki powietrza to jest N70 to chyba dobre oznaczenie. a to czytaj napisal PATRICK : N75 to zaworek sterujący ułożeniem łopatek turbiny, a nie przepływka-pewnie to tylko literówka, ale zachowajmy prawidłowe nazewnictwo, co by nie porozumień nie było

 

---------- Post added at 17:22 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

 

lukasz nie wiem czy ci to podejdzie? cyt. " bo mam na zbyciu taki od ASV (mam nadzieje ze podejdzie)." bo kazdy passek ma przypisane swoje oznaczenie twoje jest AWX ja to nazywam metoda prob i bledow

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności