Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a ile taka padaka sie ceni jak dla ciebie? bo cos widze ale nie wiem czy nie za tania? ;)

kombi 05, 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile taka padaka sie ceni jak dla ciebie? bo cos widze ale nie wiem czy nie za tania?

kombi 05, 130

raczej za dużo :)

Szukam poniżej klocka i to co mi pasuje to coś takiego:

http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/bmw-325-tds-se-for-sale/78399610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie stanie z elektroniką-śmiało odpinaj. Co do radia-teoretycznie po odłączeniu zasilania i ponownym podpięciu trzeba włączyć stacyjke i radio i poczekac chwilę-na wyświetlaczu pojawi się learn-nie wyłączać wtedy! radio komunikuje się z licznikiem i porównują kody. Jak już się wzajemnie rozpoznają radio się odkodowuje samo. Jesli po włączeniu zapłonu wyskoczy safe, a learn nie chce, to wyłączyć zapłon, lub radio i włączyć ponownie i poczekać-powinno zaskoczyć.

Aczkolwiek, passat moich rodziców, według vinu model 2005, rocznikowo jeszcze 2004-za cholere sam się nie odkoduje i zawsze trzeba wpisać ręcznie kod-nie wiem czemu tak jest.

Dzieki jutro dzialam jak zejde z nocki - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lo matkie swiecone

[/quotte]

RWD, 6 cyl, TDS i narzędzia będzie wozić :P

Po co coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoja droga chyba jakies prochy zaczeles brac bo juz po nocach nie siedzisz. a mowilem ze mozna:fajny

 

bo albo u kolezanki albo zaległosci filmowe nadrabiam jak dis

 

a jak potrzeba to łykam czasami ale ta niebieska pigułke :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak potrzeba to łykam czasami ale ta niebieska pigułke
juz w tym wieku, kiepsko sie dzieje - musisz przyznac ;)

 

RWD, 6 cyl, TDS i narzędzia będzie wozić

Po co coś lepszego?

prawde mowisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz w tym wieku, kiepsko sie dzieje - musisz przyznac ;)

 

 

kiepsko to było kilka miechów temu bo susza a teraz jak jednej nocy trza w dwóch różnych miejscach byc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz jak jednej nocy trza w dwóch różnych miejscach byc !

to se machaj w jedny pokoju i na pigułach zaoszczędzisz :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos zauwazyl atrakcyjna cene na prom w sierpniu, to dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz jak jednej nocy trza w dwóch różnych miejscach byc !
patrzcie jaki casanova:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby ktos zauwazyl atrakcyjna cene na prom w sierpniu, to dajcie znac

I ja przyłączam się do prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja przyłączam się do prośby.
a moze by sie zorganizowac, i wykupic ten bilet co Kris kiedys wspominal, na kilka kursow bodajze 10 chyba,

kris podpowiedz jak to sie nazywalo, masz na to jakies konkrety? bo przeciez okres urlopowy dopiero przed nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wiem na pewno że będę jechał koniec sierpnia. ale bardzo możliwe, że będę ciągnął przyczepkę, więc nie wiem jak to sie ma do tego, bo bilet droższy.

Byc może jeszcze w nocy 23/24 Grudnia, ale to jeszcze nie wiem na 100%, bo nie wiem czy dostanę urlop na styczeń.

Dobra ide spac, bo za niedługo mi się dziecko obudzi i będzie po spaniu-zasiedziałem sie w pasku, próbowałem połączyc się komfortem vds-pro, kupiłem starego lapka z rs232, ale ni hu...nie chce się połączyc i jestem bardzo wkurzony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja bym z checia sie do tego polaczyl ale moja zona nawet nie chce slyszec o promach , nawet kosmicznych:lol

 

---------- Post added at 04:25 ---------- Previous post was at 04:23 ----------

 

zasiedziałem sie w pasku
o 4 nad ranem dzizus:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem:debil, ale już tak mam, że jak się w coś wciągnę to siedzę, aż uda mi się zrobić, albo będzie już tak późno, że będę musiał skapitulować i zły pójść spać. Do południa żona ma auto, a po południu ja jestem w pracy, więc zostaje albo weekend, albo jak się już doczekać nie umiem to właśnie po pacy siedze do białego rana...

 

---------- Post added at 10:04 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

 

Nie dla mnie ta oferta-niby pojadę 3 razy w sumie w tym roku, ale za każdym razem w okresie, gdzie obowiązuje dopłata (czytaj gwiazdkę), dwa to trzeba rezerwować do końca kwietnia, a ja wciąż nie wiem kiedy wrócę w styczniu. Do tego podane jest: "I podróżuj do 15.12 grudnia" . a ja pojadę 24.12. No i standard samochód, a za przyczepę słona dopłata-jak sprawdziłem na szybko to w Sefrance i norku to gdy zwykły bilet w obie strony wyszedł 40f, to juz na auto z przyczepką 60f więcej:dolamam I na seafrance nie ma różnicy, czy ktos ciągnie kemping 5xwiększy od mojego auta, czy małą przyczepkę na dwa motorki....Na norku niby jest to oddzielone, ale na małą przyczepkę to i tak 60 dych więcej. Ciekawi mnie jeszcze, czy to zawsze jest tyle więcej, czy zalezy od ceny wyjściowej biletu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie :Patrick i The Brawe , dzieki za info. Aku wyjety wszystko wyczyszczone (sadzawka taka ze tylko karpi brakowalo) , macie po punkcie w waszych innych postach. Radio sie samo rozkodowalo i wszystko dziala .Dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi u was bardzo śniegiem sypać :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności