Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

no obys nie stanoł jak ja na 113km a2 na hanover,

 

ale fajnie 3 nocki w hotelu, łoże małóżenskie bo jedynek nie mieli, jedzenie super, najlepsze w restauracji bo na koszt ubezpieczalni

a do tego jeszcze 2 ostatnie dni i .... spedziłem z kolezanka - polka co pracuje w niderlandach bo w jej golfie pasek rozrzadu poszedł, zeby nie robota to chyba bym został do poniedzałku a tak musiałem jechac

 

Kris ale masz ubezpieczenie breakdown cover tak? Bo piszesz że ubezpieczenie pokrywa hotel ale naprawę rozumiem że też. Tak z czystej ciekawości pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ miałeś racje co do tych czujników wyglądają dobrze, działają dobrze ogólnie jest ok.i nawet niezle się prezentują na tle mojej wymalowanej listwy, choć docelowo będzie chrom z obrysami.śmiech na sali 14 funtów. ach te żółte rączki:)

picture.php?albumid=1231&pictureid=7392

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grześ miałeś racje co do tych czujników wyglądają dobrze, działają dobrze ogólnie jest ok.i nawet niezle się prezentują na tle mojej wymalowanej listwy, choć docelowo będzie chrom z obrysami.śmiech na sali 14 funtów. ach te żółte rączki

:dobrze:dobrze i gitarka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic Panowie-idę pakować auto i w drogę-za godzine ruszam. Ciekaw tylko jestem ile rzeczy nie zmieszczę....małe to kombi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.małe to kombi

kup se LT35 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no obys nie stanoł jak ja na 113km a2 na hanover, :dobrze

 

ale fajnie 3 nocki w hotelu, łoże małóżenskie bo jedynek nie mieli, jedzenie super, najlepsze w restauracji bo na koszt ubezpieczalni :haha

a do tego jeszcze 2 ostatnie dni i .... spedziłem z kolezanka - polka co pracuje w niderlandach bo w jej golfie pasek rozrzadu poszedł, zeby nie robota to chyba bym został do poniedzałku a tak musiałem jechac

SZczesciaz tez bym tak chciał z koleżanka co pracuje z NL

 

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

 

No to nic Panowie-idę pakować auto i w drogę-za godzine ruszam. Ciekaw tylko jestem ile rzeczy nie zmieszczę....małe to kombi ;)

 

Ja jak wjerzdzałem na prom to myslałem ze chlapacze tam zostawie taki zaladowany byłem wiec mysle ze nie bedzie zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kris ale masz ubezpieczenie breakdown cover tak? Bo piszesz że ubezpieczenie pokrywa hotel ale naprawę rozumiem że też. Tak z czystej ciekawości pytam.

 

hotel, taxówki, jedzenie, rozmowy telefoniczne ale naprawy niestety nie!

 

wiec ta kasa z mojego portfela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie jaką trzeba mieć nasadkę żeby odkręcić sróbę piasty bo wiem że ta śróba jest żeńska?dajcie jakiegoś linka

 

picture.php?albumid=1231&pictureid=7393

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imbus 17 http://cgi.ebay.co.uk/Newsome-1-2-Drive-17mm-Hex-key-Socket-Allen-HXB17-/260772543660?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item3cb7413cac

 

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

 

kup se LT35 ;)

Mało ucywilizowany jak dla mnie ;)

 

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

 

Ja jak wjerzdzałem na prom to myslałem ze chlapacze tam zostawie taki zaladowany byłem wiec mysle ze nie bedzie zle

 

Tylne sprężyny, którymi zastąpiłem moje kompletnie ubite oryginalne sprężyny dają radę i mimo, żę załadowany był pod sam dach to podwoziem nie szurałem ;)

 

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

 

Na norku spędziłem dziś 3 godziny-a tak kołysało, że ustać się nie dało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja jak jade to niedosyć że mam załadowany pod dach to jeszcze mam załadowany dach ;) od kumpla zawsze biore bagaznik dachowy 435 litrów :) super sprawa wózek i inne pierdoły dla dzieciaka mozna zapakować :)

Tylko dlatego że tak się ładuje na wyjazdy do polski nie założyłem jeszcze gwintu i chyba jednak nie założe :( bo na prom nie wjade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo na prom nie wjade
wpuszcza cie na specjalne miejsce - dla tirow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpuszcza cie na specjalne miejsce - dla tirow ;)

 

tak też myślałem ale czy jak ja auto na gwincie załaduje pod dach i bagażnik na dachu to czy ja wogóle do tego promu dojade nie urywając nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak też myślałem ale czy jak ja auto na gwincie załaduje pod dach i bagażnik na dachu to czy ja wogóle do tego promu dojade nie urywając nic ;)

 

zawsze możesz na lawecie :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracałem z Mc donalda i widziałem w mojej okolicy Szampańskiego fl-a senana z wlepą na tylnej klapie rejestracja zaczynająca się od "Y". starałem się go dogonić ale jechałem w innym kierunku więc zanim zawróciłem on znikł mi z oczu. no i mam teraz fotel do prania bo cola się rozlała:( kto to mógł być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem roman że z takimi ciężkimi pytaniami do powinieneś do pana S.... walić:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STAVROSA? chciales powiedziec

 

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

 

mysle ze to nie ciezkie pytanie tylko nie wiem jak sie moze nazywac urzadzenie na yebayu ktorego szukam wiem o co mi chodzi ale nie wiem jak szukac?

 

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

 

panowie chodzi mi dokladnie o te czarne podeleczko na zdjeciu http://cgi.ebay.co.uk/2-22-44-LED-STROBE-FLASHING-BULB-LIGHT-Amber-WATERPROOF-/270734720472?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f090bfdd8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy,zna ktoś z Was może jakąś dobrą firme gdzie można ubezpieczyć autko na miesiąc,tzw. short term car insurance?

zacząłem przeglądać oferty i wychodzi od 30F za dzień,250F za 3 tygodnie :]

Edytowane przez Mej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności