Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ale i tak sie zastanawiam czy nie pujsc na latwizne i zrobic patent ze sroba od drugiej strony.na moje to nie ma zadnego znaczenia a wymiana zajmie 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że bierze za silne "działki" albo się zalewa (o co mnie i jeszcze kilka innych osób oskarżał, na forum i na PW) i wtedy pisze takie dyrdymały, bo na trzeźwo to chyba nie walił by takich literówek i byków ortograficznych.

 

ja tez czasami cos tam wypijam ale zyje w realnym swiecie he , Gural powiem ci ze dobrze medzie spolecznej, jak dla mnie to powinni mu calkowicie usunac konto i wogule juz go tu nie wpuszczac i jego ledow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasami cos tam wypijam ale zyje w realnym swiecie he , Gural powiem ci ze dobrze medzie spolecznej, jak dla mnie to powinni mu calkowicie usunac konto i wogule juz go tu nie wpuszczac i jego ledow

No niestety ale mamy tylko 3 miesiące "wolności" bo jak wróci to nam pokaże kto tu rządzi. ;)

 

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

 

A tak BTW, gdzie jest goldpedro, on chyba powinien wiedzieć coś wiecej o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehhe wszystkie są inne :P na komórce miałem taką animacje jeszcze z ruskimi napisami i taka muzyczka z x-files hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehhe wszystkie są inne :P na komórce miałem taką animacje jeszcze z ruskimi napisami i taka muzyczka z x-files hehe

 

gdzie michał w uk jesteś, jakiś pierwszy człon post code?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka ściema, żadna z kart na dole nie jest taka sama jak karty u góry, więc którą byś nie wybrał to zawsze nie ma wszystkich a w ich miejsce są inne karty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna wielka ściema, żadna z kart na dole nie jest taka sama jak karty u góry, więc którą byś nie wybrał to zawsze nie ma wszystkich a w ich miejsce są inne karty. ;)

 

:nono nie medrkuj bo jednego kolege "s" juz od tego mamy :haha

 

no teraz to ja wiem, ale za pierwszym razem sie złapałem :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:nono nie medrkuj bo jednego kolege "s" juz od tego mamy :haha

 

no teraz to ja wiem, ale za pierwszym razem sie złapałem :debil

:hym tylko bez takich porównań, tu cytat "bo cię znajdę i wtedy będziesz cienko piszczał" :514::rotfl:;) Niestety ktoś musi przejąć jego miejsce. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy , mi pomogliście podjać decyzje i doradziliście co do felg bardzo dobrze to moze teraz to camo zrobicie dla kolegi

 

http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=83707

 

szuka orginalnych 17" moga być od merola, audi, vw

 

jak bedziecie przegladać i traficie na coś podeślijci mu linka i napiszcie ze np. warto bo chłopaczyna nam sie błaka i te magie jak rozstawy, et, offset sa mu obce troche tak jak mi były

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić nasadkę do filtra oleju ale już niewiem jaką jedni piszą 74mm inni 76mm.którą mam kupić?może lepiej(taniej kupić)taki otwieracz do butelek z gumką, jest tam sporo miejsca.czy do wymiany oleju potrzebuję jakąś uszczelkę pod sróbę z miski olejowej?stosujecie jakieś płukanki przed wymianą?

linki mile widziane:mlask

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Zibiemu się chwaliłem to i Wam powiem :hyhy: ......widziałem na własne oczy Stavrosa :P Mimo,że było to w dzień i nie miałem okazji ocenić ledo-logo to na 100% był on :D Szkoda,że jechałem ciężarówką i nie miałem się gdzie zatrzymać bo bym z chęcią pogadał z nim na "tematy różne" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę kupić nasadkę do filtra oleju ale już niewiem jaką jedni piszą 74mm inni 76mm.którą mam kupić?może lepiej(taniej kupić)taki otwieracz do butelek z gumką, jest tam sporo miejsca.czy do wymiany oleju potrzebuję jakąś uszczelkę pod sróbę z miski olejowej?stosujecie jakieś płukanki przed wymianą?

linki mile widziane:mlask

Ja używam tego do filtra:

http://cgi.ebay.co.uk/DRAPER-77592-OIL-FILTER-REMOVAL-TOOL-CHAIN-WRENCH-/310281943076?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item483e3eb824

Podkładam szmatkę pod i ani ryski nie zostawia na plastiku. Więc po co przepłacać ;)

Pod korek potrzebna jest miedziana bądź aluminiowa podkładka-czasem jest razem z filtrem oleju. Jak nie to w aso grosze. Tylko, że oryginalna na korku nie zejdzie bez rozcięcia. U mnie na razie jeszcze jest ori i też daje radę-może następnym razem zmienię bo już się trochę odcisnęła.

Żadnych płukanek nie stosuje-wystarczy dobry olej + sumienna wymiana i żadnych płukanek nie ma potrzeby stosować ;)

Jacek, olej zmieniałeś juz samodzielnie? Jeśli nie to wyślę Ci co Arkowi pisałem, jak ja wymieniam krok po kroku.

A ja dziś gumę na przegubie zmieniłem:dobrzei już wiem, że żadnego elementu zawieszenia wcale nie trzeba rozpinać jak mi na mocie mówili...Jedyne co odkręciłem to śrubę piasty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej panowie potrzebuję wysłać pieniądze Lukowi na polski konto , a że w tym jestem jeszcze dziewicą , więc proszę was o pomoc ???? mam numer konta imię i nazwisko, co jeszcze będę potrzebował ? jakiego banku/firmy lepiej użyć ??? pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej panowie potrzebuję wysłać pieniądze Lukowi na polski konto , a że w tym jestem jeszcze dziewicą , więc proszę was o pomoc ???? mam numer konta imię i nazwisko, co jeszcze będę potrzebował ? jakiego banku/firmy lepiej użyć ??? pozdro Arek

ja używam first contact, oni mają najlepsze kursy w uk.ale procedura założenia u nich konta jest dość zawiła bo to firma która pracuje dla inland revenue.jak coś to pisz na pw to Ci powiem co musisz zrobić.jeśli zależy Ci na czasie to wejdź na stronę londynek.net i poszukaj ogłoszeń firm które to robią.odradzam wester union bo są zajeb... drodzy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem na własne oczy Stavrosa

a po czym go poznałeś? miał bana czy co?!? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po czym go poznałeś? miał bana czy co?!? :P

 

kibel za 700 funi na plecach targał :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kibel za 700 funi na plecach targał
nie!3 tysia tygodniowki w lapie mial.

 

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

Panowie jak potrzeba wam jakichs czesci, bo na przyklad Zibi zalewa robaka i nie ma czasu:fajny albo tak jak ja nie chcecie mu dupy zawracac to polecam ta stronke. ciekawe ceny i markowe produkty glownie febi

 

http://www.germanautopartsdirect.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie!3 tysia tygodniowki w lapie mial.

 

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

Panowie jak potrzeba wam jakichs czesci, bo na przyklad Zibi zalewa robaka i nie ma czasu:fajny albo tak jak ja nie chcecie mu dupy zawracac to polecam ta stronke. ciekawe ceny i markowe produkty glownie febi

 

http://www.germanautopartsdirect.co.uk

 

kolege zbanowali a tak to byśmy sie pewnie dowiedzieli ze to jego sklep :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie!3 tysia tygodniowki w lapie mial.

 

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

Panowie jak potrzeba wam jakichs czesci, bo na przyklad Zibi zalewa robaka i nie ma czasu:fajny albo tak jak ja nie chcecie mu dupy zawracac to polecam ta stronke. ciekawe ceny i markowe produkty glownie febi

 

http://www.germanautopartsdirect.co.uk

jacenty, a jak z czasem i dostawą? Brałeś coś tam od nich ?

 

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

 

kolege zbanowali a tak to byśmy sie pewnie dowiedzieli ze to jego sklep

eee.... to ja już nie zamawiam, bo mi przyjdzie paczka w 2035roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności