Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam metrowego bata na dachu i mozesz wierzyc lub nie ale angole to chyba mysla ze policja jedzie bo nie raz na autostradzie widziałem jak gnali jak szaleni a kiedy zbliżyli sie do mojego autka to spokojnie, 70mph, kazdy grzecznie:doh a ja sobie tylko z kierowcami tir gadam , a najlepsze jest jak w miescie w dzien chce wjechac z zamknietego pasa na ten co jest otwarty i wezme papuge i udaje ze gadam to zaraz miejsce sie dla mnie znajduje :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam metrowego bata na dachu i mozesz wierzyc lub nie ale angole to chyba mysla ze policja jedzie bo nie raz na autostradzie widziałem jak gnali jak szaleni a kiedy zbliżyli sie do mojego autka to spokojnie, 70mph, kazdy grzecznie a ja sobie tylko z kierowcami tir gadam , a najlepsze jest jak w miescie w dzien chce wjechac z zamknietego pasa na ten co jest otwarty i wezme papuge i udaje ze gadam to zaraz miejsce sie dla mnie znajduje

 

Dobre naprawdę dobre:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre naprawdę dobre:dobrze

 

a jeszcze lepszy motyw był jak kiedys zjerzdzałem za autostrady i gadałem z gosciem z tira , a tam stadion i meczyk , 2 policiantki i 2 policjanów sobie stoi a ja prawie koło nich tak z 5-10 metrów sie zatrzymałem , jena mnie przykukała a ja ruszyłem, i patrze wszyscy obrót na piecie w moja strone i reka w góre coś w rodzaju hi :dobrze a ja myslałem ze ze smiech padne tam za kierakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reka w góre coś w rodzaju hi

zakladam bata jutro.gdzie masz swojego Kris na dachu czy na bagazniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre Kris ;)

Moja antenka ma jakieś 1.6 co by dobrze ściągała to dopiero respect będę miał na drodze:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos na zbyciu jakies CB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi interfejs w dobrej cenie: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=101217

 

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

 

Tu trochę drożej:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=99127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakladam bata jutro.gdzie masz swojego Kris na dachu czy na bagazniku?

 

to rożnie , zazwyczaj na dachu ale jak wjeżdżam do garaży piętrowych to haczy i ja na bagażnik , potem tak latam do póki czegoś z bagaznika nie potrzebuje to ja na dach - i tak w kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi interfejs w dobrej cenie: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=101217

 

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

 

Tu trochę drożej:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=99127

 

Dziekuje Bardzo Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co.

 

---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:21 ----------

 

Gdybyś się zdecydował wziąść, a były by problemy z wysyłką do UK to daj znać, podam Ci mój polski adres i Ci przywiozę.

Tylko dopytaj czy na pewno dobrze działa, bo słyszałem, że te wersje często nie działają jak powinny, ale wielu ma i im działa, więc chyba zależy jak się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś się zdecydował wziąść, a były by problemy z wysyłką do UK to daj znać, podam Ci mój polski adres i Ci przywiozę.

Tylko dopytaj czy na pewno dobrze działa, bo słyszałem, że te wersje często nie działają jak powinny, ale wielu ma i im działa, więc chyba zależy jak się trafi.

Czesc Patricku.

Kiedy jedziesz do PL??

Czy moglbys mi cosik przywiesc z PL?? Bylby to problemik? Poslalbym siorke do cia ze malym spojlerkiem ;) daleko nie ma...

Pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka panowie. :)

Kto wie co się stało z kontem marewel-a?? Bo jakoś mnie to ominęło. :hmm :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc Patricku.

Kiedy jedziesz do PL??

Czy moglbys mi cosik przywiesc z PL?? Bylby to problemik? Poslalbym siorke do cia ze malym spojlerkiem ;) daleko nie ma...

Pozdrowki

Postaram się pomóc-aczkolwiek mam nadzieje, że faktycznie jest mały bo jak wracam do UK to jestem zawsze załadowany po samiutki dach-oryginalne sprężyny tylne już się poddały od tego :fajny

Ale postaram się upchać ;)

Jade 15.04 wracam 2.05.

 

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

 

Witka panowie. :)

Kto wie co się stało z kontem marewel-a?? Bo jakoś mnie to ominęło. :hmm :ocochodzi

A co się stało? Zostało usunięte, czy bana dostał? Jeszcze dziś do południa było normalnie, bo czytałem wątki z jego wpisami, po za tym, ale widziałem, że kombinował z avatarami: wcześniej miał laseczkę z kusymi stringami, wczoraj miał laseczkę z cycochami na wierzchu, potem przez chwilę nie miał żadnego avatara i znów zagościła laseczka w stringach, ale inne zdjęcie. Widziałem tez, że pojawiło mu się ostrzeżenie.

 

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

 

Już widzę-konto usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co się stało? Zostało usunięte, czy bana dostał?

Najpierw chyba dostał bana (bynajmniej tak wywnioskowałem z wypowiedzi stavrosa :) aczkolwiek mogło to być tylko strzeżenie, wiecie jak nasz kolega potrafi barwić wypowiedzi ;), a teraz (po powrocie z pracy) konta już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GURAL,pomogłeś już tysiąc razy?? lol

 

to do miliona jeszcze daleko co nie :bleble

 

 

 

tu jest http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=99019 :P

 

The last 3 visitor(s) to this page were:

Łysy Mej TheBrave+

 

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 01:53 ----------

 

Czesc Patricku.

Kiedy jedziesz do PL??

Czy moglbys mi cosik przywiesc z PL?? Bylby to problemik? Poslalbym siorke do cia ze malym spojlerkiem ;) daleko nie ma...

Pozdrowki

 

łukasz ja ci moge to zabrac tylko problem z dostarczeniem tego do mnie byś miał i tu lezy pies....

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem, że kombinował z avatarami: wcześniej miał laseczkę z kusymi stringami, wczoraj miał laseczkę z cycochami na wierzchu, potem przez chwilę nie miał żadnego avatara i znów zagościła laseczka w stringach, ale inne zdjęcie

kufa Patryk ty sie u Rutkowskiego zatrudnij.bo nam sie tu marnujesz.Swoja droga kto to ten marewel ze o nim az chuczy?

---------- Post added at 03:08 ---------- Previous post was at 03:07 ----------

 

GURAL,pomogłeś już tysiąc razy?? lol
graty Gural:dobrzeco bysmy bez Ciebie zrobili:fajnytaka okragla sumke pasilo by:piwko:zdrowko.

Twoje zdrowie

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowany 05-04-11

 

---------- Post added at 07:50 ---------- Previous post was at 07:43 ----------

 

kufa Patryk ty sie u Rutkowskiego zatrudnij.bo nam sie tu marnujesz

Akuratnie czytałem wątki gdzie się udzielał, a że avatary jego przykuwały uwagę to zaważyłem, że je zmieniał i tak się zastanawiałem kiedy dostanie za te cycochy jakieś ostrzeżenie. Widzisz ja tam lubię wiedzieć co mnie może jeszcze czekać w pasku, więc czytam sporo wątków, a zwracam uwagę na to co kto pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graty Gural:dobrzeco bysmy bez Ciebie zrobili:fajnytaka okragla sumke pasilo by:piwko:zdrowko.

Twoje zdrowie

Zawsze zostaje wam as w rękawie, :-D wszechwiedzący, wszechmogący z kontem na Niemieckim E-bay kolega "S". :lol

Opić na razie nie mogę bo nie mam czym, czekam na dostawę z Polski :-D

Ten użytkownik przyznał punkt pomógł dla użytkownika GURAL za powyższą wiadomość: dommel (Dzisiaj 06.04.2011)
GURAL :super:

 

Jak "dobije" do 1000 pkt, to mu kupię :piwo:

No to czekam na browara od Damiana. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość heiland
Najpierw chyba dostał bana (bynajmniej tak wywnioskowałem z wypowiedzi stavrosa aczkolwiek mogło to być tylko strzeżenie, wiecie jak nasz kolega potrafi barwić wypowiedzi , a teraz (po powrocie z pracy) konta już nie ma.

 

Jako ze znamy sie z marwelem upowaznilem sie zeby przedstawic jego wersje wydarzen.

 

Najpierw byl awatar z golal piersia,co nie spodobalo sie jakiemus userowi poszla jakas wymiana zdan podlapal temat admin za co poszlo pierwsze ostrzezenie.Pozniej posiadacz bmw(na tym forum) obrazil sie ze tylko dresy tym jezdza,admin kolejny raz nie spal poszedl ban na miesiac.

Marwel stwierdzil ze nie chce byc na forum gdzie prym wiedzie stavros i wikipedia mielke a wiekowi userzy sa traktowani jak pomiotla i wiec o usuniecie konta.

Tyle wiem wiecej grzechow nie pamietam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności