Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

To w koncu pakuje i wysyla ? czy mam ewentualnie jechac sam :-) , daleko nie mam ... a moze cos wiecie o tych felgach , warto ?, chyba beda pasowac ,rozstaw srub ale moze ktos widzial podobne na aucie ? - pozdrawiam

 

a ja mam tu orginalne 17" od audi z mojego auta na sprzedanie oddam je w dobre ręce za 200 funciaków + ewentualna wysyłka coś koło 28 funtów , lub odbiór osobisty...

OPONKI 235/45/17" wszystkie Futura Sport , 2 tylne jak nówki w super stanie , 2 przednie bardziej starte ale jeszcze trochę życia mają :) co do alusów to wszystkie bez zadrapań porysowań itp itd w super stanie ... jak ktoś chętny to pisać na PM pozdro

 

STA73057.jpg

STA72838.jpg

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W opisie pisze że odbiór osobisty.

Tak na marginesie to to są felgi z mazdy i mają rozstaw 5x114 a nie 5x112 więc będziesz potrzebował pływających śrub do przykręcenia

Faktycznie , dopiero teraz sprawdzilem , nie wiem co to sa plywajace sruby ale sobie daruje . Dzieki za info i pozdrawiam

 

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

 

a ja mam tu orginalne 17" od audi z mojego auta na sprzedanie oddam je w dobre ręce za 200 funciaków + ewentualna wysyłka coś koło 28 funtów , lub odbiór osobisty...

OPONKI 235/45/17" wszystkie Futura Sport , 2 tylne jak nówki w super stanie , 2 przednie bardziej starte ale jeszcze trochę życia mają :) co do alusów to wszystkie bez zadrapań porysowań itp itd w super stanie ... jak ktoś chętny to pisać na PM pozdro

 

STA73057.jpg

STA72838.jpg

Arek

Czesc , wiesz ja mieszkam w Republice i ten kurier to chyba za duzo by mnie kosztowal a kolka masz ladne ,nie szukam czegos krzykliwego ....

Pozdro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tu orginalne 17" od audi z mojego auta na sprzedanie oddam je w dobre ręce za 200 funciaków + ewentualna wysyłka coś koło 28 funtów , lub odbiór osobisty...

OPONKI 235/45/17" wszystkie Futura Sport , 2 tylne jak nówki w super stanie , 2 przednie bardziej starte ale jeszcze trochę życia mają co do alusów to wszystkie bez zadrapań porysowań itp itd w super stanie ... jak ktoś chętny to pisać na PM pozdro

 

a ja bym chetnie nabyl ten bardziej niebieski samochod co stoij za twoim paskiem , calkiem fajan furka! nie wiesz czy jest na sprzedaz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chetnie nabyl ten bardziej niebieski samochod co stoij za twoim paskiem , calkiem fajan furka! nie wiesz czy jest na sprzedaz??

 

nie sadze Zibi :) za dobra fura by sprzedawać :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziesz z ta BRD czy masz zamiar ja zepsuc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedziesz z ta BRD czy masz zamiar ja zepsuc ???

 

czekam na FMIC i dzwonie do Ciebie :) myślałem o tym by wpaść do Ciebie na koniec miesiąca , oczywiście jeśli jesteś wolny i będzie Ci się chciało :):)

 

napisz mi na PM co tam będę potrzebował i czy mogę coś przygotować by sprawnie poszła wymiana turba i montaż intercoolera ;) ..

 

dodam tylko że z lewej strony mam chłodniczkę paliwa która będzie przeszkadzać w zamontowaniu rur do icka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam plan za tydzień dokładnie auto po przeglądać w sobotę bo jedziemy do kraju 21.04 a tak się składa ze podczas urlopu kończy mi się Mot i muszę jeszcze przed wyjazdem zrobić. No i olej muszę wymienić jeszcze bo od wczoraj komunikat mi się wyświetla ale olej już leży tak że jeszcze tylko filtr i auto powinno być gotowe. Moje CB chyba umarło bo po ostatnim powrocie z kraju cisz w nim żadnych szmerów ani nic na trasie jeszcze słyszałem ludzi ale później już nic. Swoją drogą miało prawo w Polsce mi służyło prawie trzy lata a kupiłem je używane.Tak że może coś kupie nowego zobaczymy.

 

Mi to się po zimie tyle rzeczy nazbierało, że dobrze, że zacząłem wcześniej, bo niestety tylko w weekendy mogę działać. I też zacząłem od oleju ;) A mot ma do 1.5 a 2.5 wracam, więc też muszę robić przed urlopem.

CB kiedyś miałem, ale jak wyjeżdżałem to sprzedałem, a teraz mnie naszło, żeby kupić. Kupiłem tti770, niby ma dużo dobrych opinii, a tanie było i ma multi band, czyli działa nie tylko na polskich częstotliwościach. Do tego Lemm agnum at72 i powinno być dobrze ;) Dziś się rozpadało więc mam nadzieje, że za tydzień założę, a mam zamiar zrobić mocowanie do relingu pomysłu kolegi z forum:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80564

 

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:06 ----------

 

 

Co do śrubki to bardzo podobna służy do przykrecenia osłony pod silnikiem i zderzaka do silnika. Ja mam podobną na środku zderzaka

W FLu na śodku jest szpilka i nakręca się nakrętkę z łebkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zdarzyła się mi dziś taka sytuacja. Wystawiłem na ebayu pewien przedmiot i dałem buy it now 49 funtów, przesyłka free lub make offer-ustawiłem automata, żeby automatycznie akceptował wszystkie oferty powyżej 47funtów, a odrzucał poniżej 45. Aukcja wisiała tydzień (wystawiona na 30 dni) i dziś patrze sprzedane za 69:zeco Z tego co widzę to koleś wysłał taką ofertę do mnie, a automat od razu zaakceptował i zakończył aukcje, czyli sprzedałem rzecz za 69 funtów:zeco Gościu albo się walnął, albo na złość zrobił, bo ma tylko jeden komentarz i zarejestrowany jest od marca. Póki co żadnej wiadomości od niego nie mam, płatność tylko paypal, ale też jeszcze nie zapłacone. Co mam zrobić teraz?

 

---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

 

http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBidsLogin&item=170618654892

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki zdarzyła się mi dziś taka sytuacja. Wystawiłem na ebayu pewien przedmiot i dałem buy it now 49 funtów, przesyłka free lub make offer-ustawiłem automata, żeby automatycznie akceptował wszystkie oferty powyżej 47funtów, a odrzucał poniżej 45. Aukcja wisiała tydzień (wystawiona na 30 dni) i dziś patrze sprzedane za 69:zeco Z tego co widzę to koleś wysłał taką ofertę do mnie, a automat od razu zaakceptował i zakończył aukcje, czyli sprzedałem rzecz za 69 funtów:zeco Gościu albo się walnął, albo na złość zrobił, bo ma tylko jeden komentarz i zarejestrowany jest od marca. Póki co żadnej wiadomości od niego nie mam, płatność tylko paypal, ale też jeszcze nie zapłacone. Co mam zrobić teraz?

 

---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

 

http://offer.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewBidsLogin&item=170618654892

 

czekac , ewentułalnie jutro wysłac wiadomosc

hej , kupiłeś bla bla bla

chciałbym zapytac kiedy uiscisz opłate za przedmiot, lub elegancko - mam nadzieje ze zapłata systemem paypal nie jest dla ciebie problemem , w razie czego mozesz liczyc na moja pomoc

 

pozdrawiam i czekam na info

 

 

kiedys sprzedawałem lagune2 przez ebay i był deposit , gosc nie wiedział jak go uiscic i wysłałem mu takie cos przez paypal jak żadanie zapłaty czy cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, jak się ze mną nie skontaktuje to będę próbował egzekwować tyle ile mi zaoferował.Jeśli napisze dziś, że się pomylił ble, ble to mu wyślę payment request na tyle ile miałem buy it now. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktoś potrzebuje kupić koziołki to w lidlu są od dzisiaj. 2 szt. za 7.99.cena całkiem spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jeśli ktoś potrzebuje kupić koziołki to w lidlu są od dzisiaj. 2 szt. za 7.99.cena całkiem spoko

 

koziołki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koziołki?

 

pewnie chodzi o kobyłki pod auto ;)

 

 

Patryk na 99% nie otrzymasz zapłaty

niestety ale za dużo dzieciaków ma dostęp do ebaya

i traktują to jako zabawe.

Ja ostatnio sprzedawałem troche rzeczy których już nie potrzebuje

i kilka aukcji też bez zapłaty miałem.

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koziołki?
u nas nazywają się koziołki ale mogą byc kobyłki.ja kupiłem jeszcze lampke led na aku za 9.99

 

picture.php?albumid=1231&pictureid=7177

picture.php?albumid=1231&pictureid=7178

 

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:20 ----------

 

Patryk na 99% nie otrzymasz zapłaty
jak wejdziesz w resolution cetre i zrobisz cancel to po 10 dniach dostaniesz zwrot prowizji, o ile gość wcześniej nie zapłaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te koziołki z Lidla mam już parę lat i używam-kiedyś były po 5. Polecam.

Dobrze świeci ta led? Bo kiedyś były tylko na jarzeniówkę na 220v i takową mam, ale może i led bym sobie sprawił. Ma ona aku?

Co do aukcji to pewnie nic nie poradzę. A resolution muszę czekać do 8.04 żeby cokolwiek zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko że z lewej strony mam chłodniczkę paliwa która będzie przeszkadzać w zamontowaniu rur do icka

 

wszystko da sie zrobic he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ed5ea58bf3751aa7aeed3749a2a0fbfa.png

 

ta nokia tutaj

 

Get the Nokia 1800 on vodafone from OneStopPhoneShop for only £10.01 including the airtime. Buy through TCB and receive £7.57 back (or £7.50 through Quidco). Making the cost £2.44 then.......

 

Keep your sim with the credit (£10) and sell the phone to TopDollarMobile for £6.50 (or phonebank £6.00) and they can pay direct in your bank or by cheque if you dont like putting bank details in.

 

Therefore making you a profit of £4.06 and a free vodafone sim with £10 credit.

 

Hope you find this useful.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

chciałbym usłyszeć Wasze opinie o moim pasku.

to VW Passat B5 fl 2001r 1.8T 110kW 150KM. variant wersja comfortline.

podaję link do strony:

www.mobilmaniak.com.pl

Będę wdzięczny za opinie i pomysły co można jeszcze zrobić.

Pozdrawiam

kafar74

ps. na stałe jestem w Nl służe pomocą i radą. posiadam interfejs i programy na laptopie. mam takze do dyspozycji program ETKA 7.2 z najnowszymi aktualizacjami.

Wszystko podane jest na podanym przeze mnie linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ona aku?
ma
Dobrze świeci ta led?
dobrze.moze swiatlo troszke za niebieskie ale jest git.

 

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

 

sluchajcie mam pytanie.jak sie okazuje ta srobka co to sie o nia wczesniej pytalem najprawdopodobniej pochodzi od poduszki silnika.czyli najprawdopodobniej to nie zawieszenie mi tyka a brak tej srobki.pwiedzcie mi czy to bardzo niebezpieczne?jak ja spowrotem wkrecic i czy jak ja wkrecie to bedzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi to się po zimie tyle rzeczy nazbierało, że dobrze, że zacząłem wcześniej, bo niestety tylko w weekendy mogę działać. I też zacząłem od oleju A mot ma do 1.5 a 2.5 wracam, więc też muszę robić przed urlopem.

CB kiedyś miałem, ale jak wyjeżdżałem to sprzedałem, a teraz mnie naszło, żeby kupić. Kupiłem tti770, niby ma dużo dobrych opinii, a tanie było i ma multi band, czyli działa nie tylko na polskich częstotliwościach. Do tego Lemm agnum at72 i powinno być dobrze Dziś się rozpadało więc mam nadzieje, że za tydzień założę, a mam zamiar zrobić mocowanie do relingu pomysłu kolegi z forum:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80564

 

No hej! U mnie wygląda to troszeczkę inaczej bo ja często gęsto w czasie przerwy godzinnej która mam w pracy grzebie przy aucie sprzątam, czasami myje auto no i przede wszystkim jak potrzebuje coś tam zrobić czy wymienić bo w weekend to różnie przeważnie mi się nie chcę. A co do CB radia to jeszcze w kraju używałem CB radia Midland nie pamiętam jaki modeli i anteny President ML-145 na magnesie a teraz jest dalej to samo radio tylko mam malutką antenę President Georgia tez na magnesie co by się z tłumu nie wyróżniać :fajny. A pomysł mocowania anteny bardzo fajny lubię takie dyskretne projekty w aucie że to tak nazwę.:dobrze Pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności