Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

dobra pany matho78 juz pojechal , wszystko zrobione na 102 reszte niech sam juz napisze bo ja jestem wymeczony. Tak po krotce to rozrzad wymieniony, wszystko ustawione i wystrojone , FIC-k wisi i passek jezdzi jak trza, teraz tylko poprawka programu i gitara. Zdjecia niech maciek wstawi . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adas dales rade z win?

Ta, dziękówa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, dziękówa
fajnie, nie ma problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany jak sie zastanawiacie gdzie jechac na wakacje to polecam wam bardzo Gran Canarie z ktorej wlasnie wrocilismy i powiem wam ze jest niesamowicie ci co byli to wiedza ze nie klamie,klimat drogi do jazdy BOSKIE zjezdzlilismy wyspe 520 kilometrow w 3 dni ale takie sepertyny ze 4 nie wrzucisz jak ktos chce wiecej info to pw. i tak na zachete ....

DSC_8070.jpg

DSC_7515.jpg

DSC_7425.jpg

DSC_7656.jpg

DSC_7677.jpg

DSC_7874.jpg

DSC_7930.jpg

DSC_7901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no własnie pany a gdzie najlepiej autko wystawić , bo decyzja zapadła i moja b6 idzie pod młotek - czyli do żyda :dolamam

 

autotrader najlepszy pewnie tylko drogi , a moze gdzies indziej?

kris autotrader jako pierwszy masz tam kilka opcji jak chcesz zeby twoje ogloszenie bylo ja wystawialem tam i na londynku,dodatkowo tu tez za free http://www.justgoodcars.com/english-site/sell-my-car.php z tej strony tez mialem telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra pany matho78 juz pojechal , wszystko zrobione na 102 reszte niech sam juz napisze bo ja jestem wymeczony. Tak po krotce to rozrzad wymieniony, wszystko ustawione i wystrojone , FIC-k wisi i passek jezdzi jak trza, teraz tylko poprawka programu i gitara. Zdjecia niech maciek wstawi . Pozdrawiam

 

Zibi WIELKIE DZIĘKI JESZCZE RAZ !!

 

Całkiem inna jada teraz czuć więcej mocy dzięki fmic i nie przerywa mi silnk dzięki temu

przewodowi od gruszki .

Generalnie ciągnie lepiej z dolnych parti obrotów czuć na 4 i 5 biegu dużą poprawe

LAGA nie wyczułem :)

Dymi troszke mniej ale i tak trzeba zrobić korekte bo jednak kopci jak cholera, zresztą

sam widziałeś ;) ślady sadzy na ulicy u Ciebie pewnie jeszcze zostaną na kilka dni :D .

Generalnie polecam wszystkim Z B MOTORS fachura jak trzeba ma chłopak talent do tej roboty można się od niego uczyć !!

Szkoda tylko że za wiele nie pomogłem bo mam dwie lewe ręce do tej roboty.

 

Zdjęcia niebawem u mnie w temacie

 

PS

Przeproś jeszcze raz Kwiatka za to że Wam zmarnowalem sobote .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ROMEO80 ładne te twoje autko wersja Sport hmm... szerokości i bezawaryjności życzę

a tak na marginesie kupiłeś z rak prywatnych czy od sprzedawcy pytam bo przeglądam ogłoszenia na bieżąco bo o czymś takim myślę w niedalekiej przyszłości

pozdrawiam

sluchaj gregor ja kupilem to auto w komisie, bo po prywatnych sie nadzwonilem i tylko sie na wkurw......m bo co pytalem o doc.ref.nr z log boka to mi nie chcieli podawac ale panowie dodatkowo na stronie gdzie mozna sprawdzic poprzednie moty mozecie wpisac zamiast doc.ref.nr. wpiszcie nr.ostatniego motu i te same uzyskacie info.zawsze mozna pytac o nr.aktualnego motu. i szczerze to wole kupowac w komisie niz od prywatnego bo ja np.mialem w cenie 12mgwarancje wiem ze w komisie jest drogo ale bedzie pewniej i zawsze mozna tam wrocic a od prywatnego to w kant dup... mozna go pocalowac to taka moja prywatna opinia

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi WIELKIE DZIĘKI JESZCZE RAZ !!

 

Całkiem inna jada teraz czuć więcej mocy dzięki fmic i nie przerywa mi silnk dzięki temu

przewodowi od gruszki .

Generalnie ciągnie lepiej z dolnych parti obrotów czuć na 4 i 5 biegu dużą poprawe

LAGA nie wyczułem :)

Dymi troszke mniej ale i tak trzeba zrobić korekte bo jednak kopci jak cholera, zresztą

sam widziałeś ;) ślady sadzy na ulicy u Ciebie pewnie jeszcze zostaną na kilka dni :D .

Generalnie polecam wszystkim Z B MOTORS fachura jak trzeba ma chłopak talent do tej roboty można się od niego uczyć !!

Szkoda tylko że za wiele nie pomogłem bo mam dwie lewe ręce do tej roboty.

 

Zdjęcia niebawem u mnie w temacie

 

PS

Przeproś jeszcze raz Kwiatka za to że Wam zmarnowalem sobote .

 

MIałem dzisiaj tam do was podjechac ale poprostu nie wyrobiłem sie z czasem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi WIELKIE DZIĘKI JESZCZE RAZ !!

 

Całkiem inna jada teraz czuć więcej mocy dzięki fmic i nie przerywa mi silnk dzięki temu

przewodowi od gruszki .

Generalnie ciągnie lepiej z dolnych parti obrotów czuć na 4 i 5 biegu dużą poprawe

LAGA nie wyczułem

Dymi troszke mniej ale i tak trzeba zrobić korekte bo jednak kopci jak cholera, zresztą

sam widziałeś ślady sadzy na ulicy u Ciebie pewnie jeszcze zostaną na kilka dni .

Generalnie polecam wszystkim Z B MOTORS fachura jak trzeba ma chłopak talent do tej roboty można się od niego uczyć !!

Szkoda tylko że za wiele nie pomogłem bo mam dwie lewe ręce do tej roboty.

 

Zdjęcia niebawem u mnie w temacie

 

PS

Przeproś jeszcze raz Kwiatka za to że Wam zmarnowalem sobote .

 

Wszystko git i gra a kwiatek sie nie gniewa, jutro ruszamy na latawca. Sluze koledzy pomoca i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info o pierwszych lotach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchaj gregor ja kupilem to auto w komisie, bo po prywatnych sie nadzwonilem i tylko sie na wkurw......m bo co pytalem o doc.ref.nr z log boka to mi nie chcieli podawac ale panowie dodatkowo na stronie gdzie mozna sprawdzic poprzednie moty mozecie wpisac zamiast doc.ref.nr. wpiszcie nr.ostatniego motu i te same uzyskacie info.zawsze mozna pytac o nr.aktualnego motu. i szczerze to wole kupowac w komisie niz od prywatnego bo ja np.mialem w cenie 12mgwarancje wiem ze w komisie jest drogo ale bedzie pewniej i zawsze mozna tam wrocic a od prywatnego to w kant dup... mozna go pocalowac to taka moja prywatna opinia

 

gregor dobre hehe :lol z dzwonieniem to prawda sam pamiętam ile kasy mnie to kosztowało jak szukałem auta obejrzałem tylko trzy auta u prywatnych ludzi i trzeciego kupiłem bo spełniał moje wymagania i w ogóle. W miejscu którym pracuje jest kilka aut na sprzedarz ale jak widze te ceny to naprawde 30% procent wyższe niż rynkowe. Generalnie szukam auta w dobrym stanie technicznym i rozsądnym przebiegiem i nie wylkuczam kupna w komisie. Ale z tym numerem Motu to nie wiedziłem że tak też można sprawdzić dobre:dobrze pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z tym numerem Motu to nie wiedziłem że tak też można sprawdzić dobre

Nie czytamy tego wątku zbyt dokładnie:bleble-a tu dużo cennych informacji się pojawia ;):dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał emigrant

Ale z tym numerem Motu to nie wiedziłem że tak też można sprawdzić dobre

 

Nie czytamy tego wątku zbyt dokładnie-a tu dużo cennych informacji się pojawia

cze

 

w kwestii wyjaśnienia ale o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrykowi chodzi o to że jak byś częściej zaglądał do tego wątku to byś o tym już dawno wiedział że w necie można sprawdzić poprzednie moty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrykowi chodzi o to że jak byś częściej zaglądał do tego wątku to byś o tym już dawno wiedział że w necie można sprawdzić poprzednie moty ;)

ja jak kupowalem tego paska to wpierwszym dniu pojechalem go obejrzec zobaczyc dokumenty,w tym samym czasie spisalem se doc.ref.nr i w domudokladnie sprawdzilem na necie poprzednie moty,a jak sie zdecydowalem to wydrukowalem se te info i pokazakazalem gosciowi przy zakupie ze potyrzebna byla wymian a2 tylnich opon gosc troche sie zdziwil jak mu to pokazalem ale wymienil bo akurat konczyl sie mot i oni mu robili nowy.

 

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:42 ----------

 

no ewentualnie jak macie neta w komorce to zawsze tez mozecie skorzystac, tak zrobilem jak pojechalem ogladac tez paska w londynie ladny byl z sat nav. i gosc powiedzial ze ma tylko 88000 jak sie okazalo to mial juz 112000 bo sprawdzilem go wlasnie przez int.w kom.gosc zwatpil i powiedzial ze moglem wczesniej o ten nr zapytac to by mi by go podal, tak se pomyslalemjuz bys mi podal.oczywiscie odjechalem na wkur.....u bo starcilem czas niepotrzebnie.takze panowie sprawdzajcie poprzednie moty bo to warto, a przy zakupie daja aktualny lub jeszcze poprzedni ale to sie zdaza rzadko

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystawiłem aukcje

"osram za 2 zł"

 

gość pisze

 

witam

chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym osraniem za 2

rozumiem odbiór osobisty ale jak mnie osrasz za 2 zł - kiedy wysyłka kurierem:)

 

odpisałem mu

poprostu tyle osrań ile kupisz tyle zapłacisz a ja za przeproszeniem cie osram i skasuje kase bez wysyłki, jak masz jeszcze jakies pytania to pisz na [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystawiłem aukcje

"osram za 2 zł"

 

gość pisze

 

witam

chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym osraniem za 2

rozumiem odbiór osobisty ale jak mnie osrasz za 2 zł - kiedy wysyłka kurierem:)

 

odpisałem mu

poprostu tyle osrań ile kupisz tyle zapłacisz a ja za przeproszeniem cie osram i skasuje kase bez wysyłki, jak masz jeszcze jakies pytania to pisz na [email protected]

prosto i na temat :lol3

 

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

 

no ja tam sledze watek sprzedazy mojego poprzedniego paszczaka koles juz zszedl z ceny z 3375 na 3195 pozmienial znow opis i zmienil glowne zdjecie,cos nie ma zainteresowania na to auto http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201112382996372/sort/priceasc/usedcars/fuel-type/diesel/transmission/manual/engine-size-cars/1-7l_to_1-9l/body-type/saloon/price-to/4000/price-from/3000/model/passat/make/volkswagen/page/1/postcode/ct13sd/radius/100?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrykowi chodzi o to że jak byś częściej zaglądał do tego wątku to byś o tym już dawno wiedział że w necie można sprawdzić poprzednie moty

 

oo ktoś mi tu jedzie po ambicji :bleble ale uwierz mi że jak przyjeżdzam po 12 godzinach po za domem to mi się nie chce nic a weekend jak to weekend za dużo spraw do ogarnięcia i dlatego nie bywałem za często. A o tym że można sprawdzić poprzednie moty to doskonale wiedzialem tylko nie wiedzialem że przez po numerze ostatniego motu można dojść :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris ten adres poczty tez masz dobry [email protected]

 

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

 

panowie to moze jakis punkcik za ten watek z nr motu?:kciuczki co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności