Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

To bylo tylko zapytanie,decyzji jeszcze nie podjolem.pozatym tak naprawde to u mnie tylko laczniki stabilizatow sa do wymiany.pomyslalem ze moze wymienie odrazu caly zestaw. ale chyba sobie odpuszcze, bo juz sie naczytalem o tych zamiennikach. zawiecha jest ori wiec przy moim przebiegu jeszcze powinienem na niej sporo posmigac.wymienie tylko te laczniki chyba.macie jakies propozycje co do laczników?

 

Ja tam założyłem do swojego łączniki stabilizatora Lemforder, kupiłem je na allegro i sprzedawca przysłał mi je tutaj wyszło 120 albo 130zł z przesyłką jakoś tak. Wolałem te założyć te niż jakieś chińskie a że tutaj Lemforder trochę kosztuje np Euro Car Parts ceni je sobie 25£ sztuka to do mojego auta przyjechały z polski.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w innym watku kolega Stavros odnosnie tego zestawu:

http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-SET-AUDI-A4-B5-A6-VW-PASSAT-3B-/230595507328?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35b0903480

twierdzi ze to robione jest dla febi i ze to z jego konta na jebaju jest to sprzedawane.co o tym sadzicie bo jak zauwazylem nie cieszy sie on najlepsza opina tutaj.

zreszta sami poczytajcie:

Koles nie wie co mowi, to konto ne ebay to moje jest i ATP sa robione dla febi blistein.

Bierz a nie pozalujesz Sprzedaje je od jakichs 2 lat. Ne ebay ida z niemiec bo z tamtad zamawiam i oni kieruja do kupca a na forum ida do mnie i ja dopiero sle innym. Tak czy siak w razie awarii wierz gdzie mnie szukac

 

Febi blistein-w miare ok...no nie moge...

 

Znaj moja laske-wybaczam...

A tak na powaznie, polecam ATP, ta firma produkuje dla febi blistein od wielu lat. Wkoncu wyrwali cie z pod koncernu febi (podobno kontrakt nie pozwalal im sprzedawac na wlasna reke) i sprzedaja jako ATP (to normalne ze nie moga zdublowac nazwy lub powolac sie na febi-prawa autorskie itp.) Jakosc powiem ze niezla, no i warunki gwarancji-ale to juz na stronie

Osobiscie pcham je sobie i znajomym(a to chyba swiadczy ze nie chce im kichy wstawiac zeby mi do drzwi nie zapukali) i jeszcze pierwszy komplet (2 lata temu) u sasiada ma sie dobrze choc tlucze km wiecej niz ja zswoaja A6. Ja robie do 40 tys mil rocznie a on wali grubo ponad 90k mil rocznie, jest jakims tam biznesmenem /handlowcem i sprzedaje jakies gowna, znaczy damskie kosmetyki z francji w UK. Jest 3-4 razy w tygodniu za woda. Wymienialem mu amorki bo padly(jakies 15 miechow po zalozeniu ATP) i wygladaly po umyciu karcherem jak nowe procz logicznych pekniec gumy na tulejach(takie kreski na 0,5mm w glab).

 

niewiem co mam o tym myslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie prawda ale kazdy ma swoje zdanie, nie to zebym kolegi Stavrosa nie lubial ale nie lubie jak ktos kladzie kit ludzia w oczy. Jezeli te wachacze robione sa dla febi to albo ta firma zmnienia nakretki z tych co widac na zdjeciu na samokontrujace albo to zdjecie jest nie aktualne albo porpostu taka tandeta tania jak kazda inna i nie robia dla febi. Jezeli zdjecie i opis jest aktualny do sprzedawanego produktu to sa to zwykle podrobki jak kazde inne. Firma Febi na 100% posiada wszystkie nakretki samokontrujace oraz firme ATP mozna sobie sprawdzic i nie ma nic o tym co by robili dla FEBi, raczej mozna znalezc to ze tluka podrobki na ich wzornictwie i sie pod nich podszywaja. To chyba tyle co by bylo w temacie z mojej strony, mysle ze koledzy tez cos od siebie dodadza bo moge sie mylic

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie w innym watku kolega Stavros odnosnie tego zestawu:

http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-SET-AUDI-A4-B5-A6-VW-PASSAT-3B-/230595507328?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35b0903480

twierdzi ze to robione jest dla febi i ze to z jego konta na jebaju jest to sprzedawane.co o tym sadzicie bo jak zauwazylem nie cieszy sie on najlepsza opina tutaj.

zreszta sami poczytajcie:

 

 

 

Napisał Stavros

i jeszcze pierwszy komplet (2 lata temu) u sasiada ma sie dobrze choc tlucze km wiecej niz ja zswoaja A6. Ja robie do 40 tys mil rocznie a on wali grubo ponad 90k mil rocznie, .

 

 

ludzie a od kiedy stavros ma a6 - przeciez miał passata 150 koni TDIo ile dobrze pamietam

 

 

 

A i myśle ze zibi ma 100% racje, ze tłuka podróby na ich wzornictwie,

jacek daj linka do tematu gdzie stavros to napisał!

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie w innym watku kolega Stavros odnosnie tego zestawu:

http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-SET-AUDI-A4-B5-A6-VW-PASSAT-3B-/230595507328?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35b0903480

twierdzi ze to robione jest dla febi i ze to z jego konta na jebaju jest to sprzedawane.co o tym sadzicie bo jak zauwazylem nie cieszy sie on najlepsza opina tutaj.

zreszta sami poczytajcie:

 

 

 

 

niewiem co mam o tym myslec.

Tak czy siak w razie awarii wierz gdzie mnie szukac

To jest fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał jacenty02 Zobacz post

Tak czy siak w razie awarii wierz gdzie mnie szukac

To jest fajne

Ja tam go wcale nie mogę znaleźć :D

A i na A6 się przesiadł... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i na A6 się przesiadł... :hmm

 

NO i już 40k mil zrobił a jeszcze miesiac miał jedynego niepowtarzalnego passata no i podświetlane logo chciał patentować, ciekawe czy ta jego audi jakaś też może wyjątkowa :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek daj linka do tematu gdzie stavros to napisał!

a prosze Cie bardzo: post 436 i 438

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=379&page=22

 

swoja droga to mysle ze ten gosc cos sciemnia bo konto z ebaja ktore uwaza za swoje jest zarejestrowane w germany.

 

tu tez sie sporo udziela tzn wyklada innym swoje madrosci jaki to on obeznany w materi wahaczowej jest:)

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=46119&page=11

 

---------- Post added at 01:05 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

 

Ja tam go wcale nie mogę znaleźć
Adas a moze on Ci wahacze z passata do Beemki sprzedal dlatego nie mozesz?:haha

 

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

 

Dzieki Grzes.ja tez tak zrobie.pozdro Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu kufa nie mozesz spac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adas a moze on Ci wahacze z passata do Beemki sprzedal dlatego nie mozesz?

na tyle jeszcze przytomny jestem żeby takich typków omijać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bylo tylko zapytanie,decyzji jeszcze nie podjolem.pozatym tak naprawde to u mnie tylko laczniki stabilizatow sa do wymiany.pomyslalem ze moze wymienie odrazu caly zestaw. ale chyba sobie odpuszcze, bo juz sie naczytalem o tych zamiennikach. zawiecha jest ori wiec przy moim przebiegu jeszcze powinienem na niej sporo posmigac.wymienie tylko te laczniki chyba.macie jakies propozycje co do laczników?

 

znalazlem jeszcze cos takiego:

 

http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-AUDI-A4-NEW-QUALITY-SUSPENSION-ARM-KIT-/170562228103?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b64d0f87

 

Czyli już wiesz co stuka :dobrze

Ja bym też jak chłopaki radzą nie kupował nic innego jak lemforder, zwłaszcza jeśli chcesz jeszcze trochę pojeździć tym autem, zwłaszcza w PL.

Ja póki co przy przebiegu 153 tyś mil mam wciąż ori wszystko i mam nadzieje, że jeszcze jakiś czas tak zostanie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:569: panowie nieco z innej beczki kolezanka kasia odezwala sie co do zjazdu,wiec jaka decyzje podejmujecie? :chat

 

---------- Post added at 12:08 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

 

panowie mam do was pytanko wie ktos jak? I NA JAKIEJ zasadzie dziala ta strona WWW.MADBID.COM

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[/color]panowie mam do was pytanko wie ktos jak? I NA JAKIEJ zasadzie dziala ta strona WWW.MADBID.COM

 

roman to to samo co polskie

 

podbij.pl, za grosik pl i tym podobne

 

jak bedziesz miał dużo szczęścia to może coś kupisz a jak pecha bo to bardziej prawdopodobne to sprzedasz paska wtopisz kase a i tak kupisz mikser lubnie kupisz nic

 

to zwykłe oszustwo jak dla mnie - poczytaj na dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman to to samo co polskie

 

podbij.pl, za grosik pl i tym podobne

 

jak bedziesz miał dużo szczęścia to może coś kupisz a jak pecha bo to bardziej prawdopodobne to sprzedasz paska wtopisz kase a i tak kupisz mikser lubnie kupisz nic

 

to zwykłe oszustwo jak dla mnie - poczytaj na dobranoc

oki dzieki za info kriso

 

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

 

a co do spania to pospalem 3godz.i na dzis wystarczy czeka mnie ciezki dzien bo mam kupe roboty w domu,noi czekam na info od mechaniorow kiedy zrobia mi auto oddalem go o 10.00 wiec nie wiem ile zejdzie z wymiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary to teraz zamiast wciskac klawisze bede skakal przez kompem - SUPPERRRR.

Ciekawe co powiedza sasiedzi - "Lukasz przestan skakac" - "K**wa chwila musze odpowiedziec na tego maila" HEHEHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności