Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

bierz VCDS-a i bedzie wsystko smigac, albo jak dostaniesz gdzies ros-tech 7.09 albo wyzej to nie ma problemu bierz tylko nie uaktualniaj go na necie bo go szlak trafi he he

 

arekmialisz ma VCDS-s i pytajcie go jak to sie sprawuje i co tym mozna zrobic , pozdrawiam

 

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

 

 

 

w czterech literach mniej te bledy jak sie nic na desce nie swieci i passek jedziej jak nowy , moze to sa jakies glupoty w ktore nie ma sensu zagladac, Roman nie przejmuj sie tym co nie masz- taka moja rada he he

 

i daj spokuj z tym bogdanem bo pomysla ze naprawde nie mam pamieci do imion he heheheheheh :roza

zibi spoznione ale szczere zdrowia szczescia pomyslnosci ,coby cycek stal ci do starosci! hi hi a tak na powaznie te bledy skasuje i zobacze czy cos wyskoczy? a co do bogdana to spoko ja sie tym nie gniewam bo nie ma o co wiec to ze tak napisalem to tylko taki maly joke. jesli chodzi o kabelek probuje wpisac na yebayu to co podales i nic mi nie wyskakuje?czy wiecie wstepnie ile takii kabel by kosztowal? jeszcze raz dzieki WSZYSTKIM za info.

 

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:16 ----------

 

(gsmlondon)piotr dzieki za info ze moglbys takie cos zrobic nie bawem bede sie wybieral do kuzyna na wembley bo tam mieszka to jak cos dam ci cynka wczesniej ze bede i jak bys mial czas to bysmy cos zdzialali:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi? http://cgi.ebay.co.uk/VAG-K-CAN-1-4-Commander-Diagnostic-Tool-Cable-4-OBDOBD2-/360326487525?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item53e521dde5 http://cgi.ebay.co.uk/VAG-K-CAN-1-4-Commander-Diagnostic-Tool-Cable-4-VW-OBD2-/250794784005?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item3a6488b505 nadaly by sie cos nie cos?

 

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

 

patrycjusz 65dyszki troche duzo jak na chwile obecna dla mnie a bylo by cos w polandzie na allegro podobnego? nie mam pojecia jak tam tego szukac.

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z tymi? http://cgi.ebay.co.uk/VAG-K-CAN-1-4-Commander-Diagnostic-Tool-Cable-4-OBDOBD2-/360326487525?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item53e521dde5 http://cgi.ebay.co.uk/VAG-K-CAN-1-4-Commander-Diagnostic-Tool-Cable-4-VW-OBD2-/250794784005?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item3a6488b505 nadaly by sie cos nie cos?

 

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

 

patrycjusz 65dyszki troche durzo jak na chwile obecna dla mnie a bylo by cos w polandzie na allegro podobnego? nie mam pojecia jak tam tego szukac.

 

ja ostatnio kupiłem dla kolegi taki kabelek i działa ...http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270713949165&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

i powiem że wystarczy do sprawdzenia błędów , sam mam taki już od paru lat i nie narzekam ,a kabelek VCDS 908 kupiłem tylko by sprawdzić sobie przebieg :) pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłem dla kolegi taki kabelek i działa ...http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270713949165&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

i powiem że wystarczy do sprawdzenia błędów , sam mam taki już od paru lat i nie narzekam ,a kabelek VCDS 908 kupiłem tylko by sprawdzić sobie przebieg :) pozdrawiam

Arek

dzieki arek ale ten kabelek co zapodales nie gra z moim autem bo to 2006, taki kabelek jak ten co pokazales tez mam bo kupilem do porzedniego passka z 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrycjusz 65dyszki troche duzo jak na chwile obecna dla mnie a bylo by cos w polandzie na allegro podobnego? nie mam pojecia jak tam tego szukac.

 

roman niestety jak chcesz miec dobry kabel to tyle trzeba dac , najlepszy z pl 299zł +30 przeyłka od kolegi

http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=675

 

ale mozesz tym kablem zrobic prawie wszystko ze wszystkimi samochodzikami grupy vag

a póżniej nawet od ludzi w okolicy po głupim 5 bierz a nie jak inni 30-60 za sprawdzenie i szybko sie zwróci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman niestety jak chcesz miec dobry kabel to tyle trzeba dac , najlepszy z pl 299zł +30 przeyłka od kolegi

http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=675

 

ale mozesz tym kablem zrobic prawie wszystko ze wszystkimi samochodzikami grupy vag

a póżniej nawet od ludzi w okolicy po głupim 5 bierz a nie jak inni 30-60 za sprawdzenie i szybko sie zwróci

oki wiec musze to wszystko przemyslec, wiadomo dupy szklem nie wytrzesz oki pany dzieki wielkie za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje mi właśnie w ostatnim czasie zaczęły matowieć-zwłaszcza prawa. Ale, ze miałem komplet z passata rodzicó, który ma już europejskie lampy, to postanowiłem je wyczyścić w środku, zaopatrzyć w hida na długie i zamienić z moimi. Teraz też będę się bawił w polerkę tych moich przymatowionych-zobaczymy jak wyjdzie.

Jakiej pasty używałeś do polerki?

A lampka o której pisałem do Grzesia to ta:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120699867530&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Super gadżet-polecam każdemu do B5 ;)

Ja używałem pasty polskiej TEMPO lekko ściernej z nano cząsteczkami według mnie bardzo dobra jest

 

---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

 

Oj tam no problem.

Grzesiu lampkę masz już? Moja lampeczka już zamontowana ;) Mi wczoraj diody przyszły i przelutowałem-tak jak myślałem wystarczyło góry klawiszy ściągnąć i dało się je wylutować, a nie tak jak w opisach na necie, że całą płytkę trzeba wyciągać i włączniki wylutowywać. Niestety diody, które kupiłem świecą jakby chciały, a nie mogły:( ledwo co je widać w tych klawiszach. Zamówiłem mocne diody i będę musiał znów przelutować.

Za to ambiente świeci bardzo intensywnie-porównałem do audi szwagra i wygląda mocniej u mnie :dobrze Super efekt. Lampka airbag off póki co wylądowała za szkiełkiem, ale muszę coś innego wymyśleć.

Także weekend był owocny bo zmieniłem jeszcze ten wąż co go wyciek z pompy vacum załatwił i zmieniłem dziś lampy w pasku wreszcie. Lampy z paska rodziców wypłukałem wodą destylowaną i płynem do naczyń w środku, bo nie mogłem ich rozkleić. Potem suszenie na słońcu i wyglądają jak nowe teraz i świecą jak nowe-wreszcie jasność znów zapanowała przed maską. No i zamontowałem hida na długie-ogień normalnie-jeszcze mnie oczy bolą. Na te bezdroża tutaj to jak znalazł, normalnie szok, a czas rozpalania można przeboleć.

Co najlepsze to przetwornice slim zmieściły się w lampie-wszystko ładnie upchane jest w środku, jakby tam zawsze miało być ;) Tak więc jeśli ktoś by zakładał hid do paska, to śmiało kupować slim i pakować do środka-nie trzeba ciąć gumowych kapturków i wyprowadzać kabli na zewnątrz. Przetwornica przyklejona jest na dwustronną taśmę do spodu lampy wewnątrz, za światłem drogowym (długim), a kable upchane zaraz za klapką od drogowych.

Teraz muszę wymyć swoje lampy w środku, wypolerować i na ebay.

To teraz masz BI xenon Patrick

 

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

 

Najlepszego Zbyszek troche po czasie ale szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie znalazlem dobry srodek do polerowania listew chromowych za jedyne 1funciaka i sprawuje sie w 100% jak dla mnie rewelka doczyscilem listwy tam gdzie bralo je cos takiego zoltawego jakis nalot.nie wyczyscilem ich wszystkich bo sie nie przylozylem bo zrobilem to na probe ale nie wiem jak wstawic tu zdjecie tego srodka?

 

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

 

no to chyba nie zapodam tu tego zdjecia bo nie mam bladego pojecia jak dac to zdjecie

 

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

 

moze cos tu zobaczycie? http://img193.imageshack.us/i/28032011959.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz zaawansowane opcje pod oknem odpowiedzi i tam u góry masz ikonkę załącznika, klikasz i dodajesz załącznik.

Do polerowania chromu ponoć dobra jest cola i tarcie folią alu-widziałem w pogromcach mitów.

Co do kabla-takie ceny są przeważnie, ale jak Ci się nie spieszy to sprawdzaj ebay co chwilę i można trafić taniej. Widziałem nawet po 40 funciaków.

 

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

 

To teraz masz BI xenon Patrick

Dokładnie-wypas normalnie. zobaczę czy mnie za bardzo czas rozpalania nie będzie zbytnio denerwował, ale póki co to mała wada w porównaniu do efektywności, a tu gdzie jeżdżę, to dość dużo długich używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem w szoku:zeco wlasnie na autotraderze znalazlem mojego passata poprzedniego i skur.....ny jeszcze mu licznik cofneli mial 102.740 a teraz ma 100000 tu jest link nie kupujcie czasem http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201112382996372/sort/priceasc/usedcars/price-to/4000/price-from/3000/engine-size-cars/1-7l_to_1-9l/fuel-type/diesel/transmission/manual/body-type/saloon/model/passat/make/volkswagen/radius/100/page/1/postcode/ct13sd?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jestem w szoku wlasnie na autotraderze znalazlem mojego passata poprzedniego

 

roman ty halogeny miales i nic nie mowiles, a mi by sie przydaly he

 

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

 

A właśnie Zibi-mógłbyś mi powiedzieć za ile miałbyś takie łożysko viscozy

 

jutro ci powiem jaka cena tej wiskozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman ty halogeny miales i nic nie mowiles, a mi by sie przydaly he

 

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

 

 

jutro ci powiem jaka cena tej wiskozy

no mialem ale nie byly w dobrym stanie wiec nie masz czego zalowac

 

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

 

dobra panowie do roboty trza sie zbirac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łubu-dubu łubu-dubu

niech żyje Zibi z naszego klubu

niech żyje nam !!!!

 

 

Te Kris, ten transport to dopiero do Ciebie jechał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dolanczam sie do zyczen :) Wszystkiego naj Zibi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale jestem zły - na maxa!!!!

 

zaplanowałem sobie aukcje do wystawienia na jutro tak ze 20 aukcji

 

teraz miałem przysiąść i powstawiać opisy zdjęcia w gotowe szablony

 

zrobiłem zrobić jeden przedmiot a tu

**** blada :wsciekly:wsciekly:wsciekly

 

kurde powinni to robić działami a nie całość zamykają i wszystkich maja w dupie

 

nie wyobrażam sobie sytułacji ze cały jebaj na świecie na 8 godzin zostaje wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem w szoku wlasnie na autotraderze znalazlem mojego passata poprzedniego i skur.....ny jeszcze mu licznik cofneli mial 102.740 a teraz ma 100000 tu jest link nie kupujcie czasem http://www.autotrader.co.uk/classifi...13sd?logcode=p

ja mysle ze nie cofali... zokraglili... cofnac to o 30000 ale nie 3000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi,a Ty sklep prowadzisz z częściami,tak? ;) Bo szukam tylnego zacisku hamulcowego do octavii 99 rok.Mój mechanik ma takie po 110 funcików :fajny

I jeszcze taka ciekawostka :leżały sobie w ogródku za domem 4 stalowe felgi ze starymi oponami do polówki,leżały tam ze 3 lata i dzisiaj ktoś je podprowadził.

Brak słów normalnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie ale jestem zły - na maxa!!!!

 

zaplanowałem sobie aukcje do wystawienia na jutro tak ze 20 aukcji

 

teraz miałem przysiąść i powstawiać opisy zdjęcia w gotowe szablony

 

zrobiłem zrobić jeden przedmiot a tu

**** blada :wsciekly:wsciekly:wsciekly

 

kurde powinni to robić działami a nie całość zamykają i wszystkich maja w dupie

 

nie wyobrażam sobie sytułacji ze cały jebaj na świecie na 8 godzin zostaje wyłączony

 

A najlepsze jest to, że to nie zdarza się raz w roku tylko co chwilę. Ileż to razy siedziałem w nocy i szukałem różnych rzeczy i z allegro nici bo przerwa techniczna...

 

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

 

jutro ci powiem jaka cena tej wiskozy

 

Super-dzięki. Jeśli jednak to kłopot to nie zawracaj sobie głowy-ja nie lubie problemów sprawiać ;)

 

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

 

ja mysle ze nie cofali... zokraglili... cofnac to o 30000 ale nie 3000...

 

Raczej na pewno-ja jak swojego kupowałem to tez miał 100000 tyś w ogłoszeniu, a na żywo 104500. Jak się zapytałem handlarza czemu ściemnia to napisał, że różnica mała, a lepiej wygląda...

 

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

 

Zibi,a Ty sklep prowadzisz z częściami,tak?

 

Zibi po prostu może taniej załatwić co nie co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to, że to nie zdarza się raz w roku tylko co chwilę. Ileż to razy siedziałem w nocy i szukałem różnych rzeczy i z allegro nici bo przerwa techniczna...

 

wiem bo tez nie raz siedze i szukam i porównuje ceny w uk i pl

 

ale najgorsz ze musze dzis o 5 rano wstać i to wszystko powystawiać :wsciekly

 

a jeszcze tyle kasy zgarniają za to wszystko

 

 

Zibi po prostu może taniej załatwić co nie co ;)

 

to ile za nowego passata :hyhy tylko kombi bo innego to nie biore :lol :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności