Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

http://myworld.ebay.co.uk/warehouse-diagnostics/?_trksid=p4340.l2559

ja kupilem tu jest wszystko git!! oczywiscie pomoc Patricka- bezcenna:-)

Oj tam no problem.

Grzesiu lampkę masz już? Moja lampeczka już zamontowana ;) Mi wczoraj diody przyszły i przelutowałem-tak jak myślałem wystarczyło góry klawiszy ściągnąć i dało się je wylutować, a nie tak jak w opisach na necie, że całą płytkę trzeba wyciągać i włączniki wylutowywać. Niestety diody, które kupiłem świecą jakby chciały, a nie mogły:( ledwo co je widać w tych klawiszach. Zamówiłem mocne diody i będę musiał znów przelutować.

Za to ambiente świeci bardzo intensywnie-porównałem do audi szwagra i wygląda mocniej u mnie :dobrze Super efekt. Lampka airbag off póki co wylądowała za szkiełkiem, ale muszę coś innego wymyśleć.

Także weekend był owocny bo zmieniłem jeszcze ten wąż co go wyciek z pompy vacum załatwił i zmieniłem dziś lampy w pasku wreszcie. Lampy z paska rodziców wypłukałem wodą destylowaną i płynem do naczyń w środku, bo nie mogłem ich rozkleić. Potem suszenie na słońcu i wyglądają jak nowe teraz i świecą jak nowe-wreszcie jasność znów zapanowała przed maską. No i zamontowałem hida na długie-ogień normalnie-jeszcze mnie oczy bolą. Na te bezdroża tutaj to jak znalazł, normalnie szok, a czas rozpalania można przeboleć.

Co najlepsze to przetwornice slim zmieściły się w lampie-wszystko ładnie upchane jest w środku, jakby tam zawsze miało być ;) Tak więc jeśli ktoś by zakładał hid do paska, to śmiało kupować slim i pakować do środka-nie trzeba ciąć gumowych kapturków i wyprowadzać kabli na zewnątrz. Przetwornica przyklejona jest na dwustronną taśmę do spodu lampy wewnątrz, za światłem drogowym (długim), a kable upchane zaraz za klapką od drogowych.

Teraz muszę wymyć swoje lampy w środku, wypolerować i na ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam no problem.

Grzesiu lampkę masz już? Moja lampeczka już zamontowana ;) Mi wczoraj diody przyszły i przelutowałem-tak jak myślałem wystarczyło góry klawiszy ściągnąć i dało się je wylutować, a nie tak jak w opisach na necie, że całą płytkę trzeba wyciągać i włączniki wylutowywać. Niestety diody, które kupiłem świecą jakby chciały, a nie mogły:( ledwo co je widać w tych klawiszach. Zamówiłem mocne diody i będę musiał znów przelutować.

Za to ambiente świeci bardzo intensywnie-porównałem do audi szwagra i wygląda mocniej u mnie :dobrze Super efekt. Lampka airbag off póki co wylądowała za szkiełkiem, ale muszę coś innego wymyśleć.

Także weekend był owocny bo zmieniłem jeszcze ten wąż co go wyciek z pompy vacum załatwił i zmieniłem dziś lampy w pasku wreszcie. Lampy z paska rodziców wypłukałem wodą destylowaną i płynem do naczyń w środku, bo nie mogłem ich rozkleić. Potem suszenie na słońcu i wyglądają jak nowe teraz i świecą jak nowe-wreszcie jasność znów zapanowała przed maską. No i zamontowałem hida na długie-ogień normalnie-jeszcze mnie oczy bolą. Na te bezdroża tutaj to jak znalazł, normalnie szok, a czas rozpalania można przeboleć.

Co najlepsze to przetwornice slim zmieściły się w lampie-wszystko ładnie upchane jest w środku, jakby tam zawsze miało być ;) Tak więc jeśli ktoś by zakładał hid do paska, to śmiało kupować slim i pakować do środka-nie trzeba ciąć gumowych kapturków i wyprowadzać kabli na zewnątrz. Przetwornica przyklejona jest na dwustronną taśmę do spodu lampy wewnątrz, za światłem drogowym (długim), a kable upchane zaraz za klapką od drogowych.

Teraz muszę wymyć swoje lampy w środku, wypolerować i na ebay.

 

Ja tez walczyłem z lampami w piatek i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie panowie :ok

jednak nie udało się sprzedać wózka za cene jaką oczekiwałem

ludzie teraz nie chcą kupować nawet za 1/4 wartości.

Za mniej niż 120 nie opłaca mi się sprzedawać poleży w komórce a może się jeszcze przyda ;)

 

pozdro

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez walczyłem z lampami w piatek i jestem bardzo zadowolony

Moje mi właśnie w ostatnim czasie zaczęły matowieć-zwłaszcza prawa. Ale, ze miałem komplet z passata rodzicó, który ma już europejskie lampy, to postanowiłem je wyczyścić w środku, zaopatrzyć w hida na długie i zamienić z moimi. Teraz też będę się bawił w polerkę tych moich przymatowionych-zobaczymy jak wyjdzie.

Jakiej pasty używałeś do polerki?

A lampka o której pisałem do Grzesia to ta:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120699867530&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Super gadżet-polecam każdemu do B5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke, słyszałeś???
masz juz czy mam jutro slac ;)

 

 

edit:

jaka taka pilna, to co telefon zgubiles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka taka pilna, to co telefon zgubiles

Niedziela, wieczór - myślałem że jesteś zajęty :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedziela, wieczór - myślałem że jesteś zajęty

u mnie nie ma pory dnia i godziny, jak jest - sprawa pilna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi przyjacielu,bracie :D Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :urodziny:

Żyj i naprawiaj nam padaczki 100 lat albo i dłużej :)

 

jackdaniels1.jpgNiech moc :tdi: będzie z Tobą, na zdrowie.

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi przyjacielu,bracie :D Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :urodziny:

Żyj i naprawiaj nam padaczki 100 lat albo i dłużej :)

 

jackdaniels1.jpgNiech moc :tdi: będzie z Tobą, na zdrowie.

 

no najlepszego!!! sto lat!!!

 

wysłałem ci transport urodzinowy ale nie dojedzie bo jakiś gość bmw

tmpphpxbcqmw.jpg zajechał droge memu kierowcy i to skutki

images?q=tbn:ANd9GcTQIidygdK1EgSnHwxEB7vPGWNzpfRNB6t7PRNQLhpK4WNSPOqI&t=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Zibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to git ze wszystko hula:) zachcialo Ci sie HIDA na dlugie??!! Ty to jestes magik;) ja nadal czekam na lampke:( niestety... ale moze dzis juz bedzie??

 

ps kupilem wczoraj takie obrysy:

http://cgi.ebay.co.uk/Hella-12-volt-LED-Amber-side-marker-lights-x-4-60-OFF-/310303954330?pt=UK_Trailers_Transporters_Parts&hash=item483f8e959a

 

czy sadzicie ze beda pasowac do passka?? czy wioche zrobie i bede wykreslony z forum;)

P1040538.jpg

P1040539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wszystkim :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najleprzego Zbychu ;) :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to git ze wszystko hula:) zachcialo Ci sie HIDA na dlugie??!! Ty to jestes magik;) ja nadal czekam na lampke:( niestety... ale moze dzis juz bedzie??

 

ps kupilem wczoraj takie obrysy:

http://cgi.ebay.co.uk/Hella-12-volt-LED-Amber-side-marker-lights-x-4-60-OFF-/310303954330?pt=UK_Trailers_Transporters_Parts&hash=item483f8e959a

 

czy sadzicie ze beda pasowac do passka?? czy wioche zrobie i bede wykreslony z forum;)

 

Wiocha Grzesiu, zwłaszcza Ty na ilę Cię już poznałem byłbyś nie zadowolony z efektu na 100%

Jak chcesz mieć obrysy to tylko ori.

A co do długich na hid to mówię Ci-wymiata. Na samo wspomnienie jak spojrzałem na auto od przodu bolą mnie oczy...A jak jadę w ciemnościach to po wyłączeniu długich wydaje się, że mijania świecą ledwo co tak się oko do jasnego przyzwyczaja.

A do lampki nie kupowałem ori wtyczek-przytargałem z roboty takie fajne kabelki z konektorkami w osłonach, które pod pasowały jak znalazł. Lutownica i wszystko elegancko wyszło. Podświetlenie wziąłem w końcu z lewego słupka jak mówiłeś. A prawy i tak ściągnąłem, żeby ten kabel od mikrofonu poprawić i zgadnij co? Też mi go klej do szyb przykleił, ale wydarłem hama. No i tylna lampka też ma juz podświetlenie po światłach-niestety nie przeciągnąłem sobie wcześniej kabla jak myślałem i musiałem ciągnąć nowy, ale sposobem udało się bez rozbierania podsufitki ;)

 

Zibi sto lat!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim

sto lat, sto lat niech zyje nam!!!! Hej!!

 

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:31 ----------

 

Wiocha Grzesiu, zwłaszcza Ty na ilę Cię już poznałem byłbyś nie zadowolony z efektu na 100%

Jak chcesz mieć obrysy to tylko ori.

A co do długich na hid to mówię Ci-wymiata. Na samo wspomnienie jak spojrzałem na auto od przodu bolą mnie oczy...A jak jadę w ciemnościach to po wyłączeniu długich wydaje się, że mijania świecą ledwo co tak się oko do jasnego przyzwyczaja.

A do lampki nie kupowałem ori wtyczek-przytargałem z roboty takie fajne kabelki z konektorkami w osłonach, które pod pasowały jak znalazł. Lutownica i wszystko elegancko wyszło. Podświetlenie wziąłem w końcu z lewego słupka jak mówiłeś. A prawy i tak ściągnąłem, żeby ten kabel od mikrofonu poprawić i zgadnij co? Też mi go klej do szyb przykleił, ale wydarłem hama. No i tylna lampka też ma juz podświetlenie po światłach-niestety nie przeciągnąłem sobie wcześniej kabla jak myślałem i musiałem ciągnąć nowy, ale sposobem udało się bez rozbierania podsufitki

LOL... sie napracowales.... ja tez nie bede kupowal wtyczki, sam sobie zrobie:D:D

no to obrysy pojda na jebaja... chyba ze komus z forumowiczow sie podobaja?? marka hella, noweczki, ledy swieca bardzo mocno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, przeciez masz mozliwosc zwrotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie ze sklepu i jebaja tez nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiocha Grzesiu

 

dla mnie tez wiocha ale nic sie nie odzywalem he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOL... sie napracowales...

Ani mi nie mów, jak wcześniej już mi się nic nie chciało tak ostatnio co weekend coś grzebię, a jeszcze tyle do zrobienia mam, że weekendy chyba do czerwca zajęte mam ;) No ale najważniejsze muszę zrobić przed wyjazdem do PL, a zostały mi jeszcze sprężyny z przodu, wymiana płynu w chłodnicy i odkryłem ostatnio, że łożysko wiskozy mi zaczyna padać.

A właśnie Zibi-mógłbyś mi powiedzieć za ile miałbyś takie łożysko viscozy? Etka nazywa to mounting i ma numer VW 058 115 136. Koszt ok 37 funtów i ciekawi mnie za ile byś mógł mieć np INA? Z góry dzięki-oczywiście jeśli to nie problem.

 

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

 

Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-VISCOUS-FAN-COUPLING-VW-PASSAT-172VG0010-/280604538178?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4155557542

Zamiast bawić się ze zmianą łozyska to całość bym wymienił i tyle. Tylko, że tu nic o marce tego nie jest napisane, a za te pieniądze to pewnie jakaś tandeta straszna musi być bo etka podaje, że ta część to koszt ok 130 f...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności