Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dzisiaj jade do znajomych do RUGELEY WS15 1AF czy jest ktos z forumowiczów gdzies blisko pozdrawiam

 

---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:16 ----------

 

cena ok ,ale jeden problem pamięć wewnętrzna tylko 1GB i brak slotu memory card :( co ogranicza trochę możliwości tego TomToma

pozdr.

czy tom tom robi jeszcze navi z wejsciem memory card jesli tak to jakie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tom tom robi jeszcze navi z wejsciem memory card jesli tak to jakie

jakie karty czy jakie urządzenia tom tom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie tom tomy z memory card teraz sa w ofertach sklepów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tomtom.com/pl_pl/products/car-navigation/go-750-traffic/index.jsp#tab:specifications

 

http://www.tomtom.com/pl_pl/products/car-navigation/go-950-traffic/index.jsp#tab:specifications

 

ale za tą cenę to nie warto ich kupować

 

na ebayu najtańszy nowy 750 nie refubrished to od 150 sie zaczynają

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosty wejdz sobie na peb.pl do dzialu tomtom i tam masz wszystko. Nie podam ci linkow bo nie chce miec banana

Dzięki, popatrzę tam. A na temat Twojego banana to już chyba się kiedyś wypowiedziałem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk okazalo sie ze ta rurka byla zapchana i po przepchaniu jej cala woda splywa :) Tak wiec dziekuje Ci bardzo za pomoc :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk okazalo sie ze ta rurka byla zapchana i po przepchaniu jej cala woda splywa :) Tak wiec dziekuje Ci bardzo za pomoc :dobrze

 

no widzisz kasiu a ty gume chciałaś wymieniać, a tu tylko rurka zapchana :haha

 

no ale najważniejsze że problem z głowy i obyło sie bez kosztów :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kasiu a ty gume chciałaś wymieniać, a tu tylko rurka zapchana :haha

 

no ale najważniejsze że problem z głowy i obyło sie bez kosztów :dobrze

Bo to ten mechanik mi tak powiedzial! Ale teraz przynajmniej wiem ze najpierw trzeba rurke drutem przepchac :haha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk okazalo sie ze ta rurka byla zapchana i po przepchaniu jej cala woda splywa :) Tak wiec dziekuje Ci bardzo za pomoc :dobrze

 

No i super:dobrze

Cieszę się, że mogłem pomóc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka ;)

Po kolejnym weekendzie spedzonym w Northampton u Zibiego autko ma sprawne nie stukajace zawieszenie ;), wymieniony olejek i udalo sie wiertarka HEHE odkrecic kola :)

Wielkie dzieki Zibi i Kwiatek za weekendzik pelen zabawy :D

Pozdroweczki

 

off topic VW:

Pytanko o kabelek do opla zafiry 2003 dti. Staruszek ma te autko i non stop cos sie pierniczy - potrzebowalbym kupic mu kabelek do kompa zeby mogl sobie zczytywac bledy. Jakies propozycje ???

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz i co to stukało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukasz i co to stukało?

Wklad amortyzatora wsadzasz w dolny korpus i przykrecasz go nakretka od gory zeby ci nie latal ;) a mi latal bo sie nakretka odkrecila HE masakra ze taka blachostka.

Wymontowalismy caly amor i Zibi odkrecil ja palcami ;)

Teraz juz gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/VW-Golf-Bora-timing-belt-kit-1-9-tdi-pd-8v-arl-asz-atd-/380262303858?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5889664872

Witam , panowie jestem przed zmiana paska rozrzadu , moze ktos z was wie czy ta firma jest Wam znana ? , bo chyba do mojego sie nadaje - auto w opisie , podpowiedzcie a moze cos innego , lepszego ? dzieki za opinie

 

A moze ten? http://cgi.ebay.co.uk/TIMING-BELT-KIT-VOLKSWAGEN-PASSAT-B5-1-9-TDI-130PS-/320665379330?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4aa9256202

Czytalem ze wymienialiscie ostatnio paski rozrzadu , macie nawet speca :-) , ale nie piszecie jakia firme polecacie , pozdrawiam

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka ;)

Po kolejnym weekendzie spedzonym w Northampton u Zibiego autko ma sprawne nie stukajace zawieszenie ;), wymieniony olejek i udalo sie wiertarka HEHE odkrecic kola :)

Wielkie dzieki Zibi i Kwiatek za weekendzik pelen zabawy :D

Pozdroweczki

 

off topic VW:

Pytanko o kabelek do opla zafiry 2003 dti. Staruszek ma te autko i non stop cos sie pierniczy - potrzebowalbym kupic mu kabelek do kompa zeby mogl sobie zczytywac bledy. Jakies propozycje ???

Z gory dzieki.

 

Szkoda ze nie wiedziałem ze u Zbyszka cos sie dzieje to bym podjechał na bajerke Zbyszeka jak zwykle dał z siebie wszystko pozdro

 

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

 

http://cgi.ebay.co.uk/VW-Golf-Bora-timing-belt-kit-1-9-tdi-pd-8v-arl-asz-atd-/380262303858?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5889664872

Witam , panowie jestem przed zmiana paska rozrzadu , moze ktos z was wie czy ta firma jest Wam znana ? , bo chyba do mojego sie nadaje - auto w opisie , podpowiedzcie a moze cos innego , lepszego ? dzieki za opinie

 

A moze ten? http://cgi.ebay.co.uk/TIMING-BELT-KIT-VOLKSWAGEN-PASSAT-B5-1-9-TDI-130PS-/320665379330?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4aa9256202

Czytalem ze wymienialiscie ostatnio paski rozrzadu , macie nawet speca :-) , ale nie piszecie jakia firme polecacie , pozdrawiam:mlask

 

własnie Zbyszek chyba pytanie do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o ten rozrzad to ja polecam zestaw ContiTech Continentala ja zaplacilem 74£ za caly zestaw w zeszlym roku do swojego.I naprawde conti to jest jakosc polecam. Zestaw kupilem Euro Car Parts. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzbuje numerek częśći z etki a mianowicie chodzi mi o kierunkowskaz w zderzaku :dobrze

 

 

 

no i jeszcze jedna sprawa

trafiłem na coś takiego

1520234521

 

gosc pisze ze jak widac prawie nówka i chce 600 zł

czy to mozliwe ze po tej fotce mozna zauwazyć ze koło jest w dobrym stanie?

oraz czy waszym zdaniem warto ryzykować i kupować taka dwumase?

koło pochodzi z rozbiórki b6!

 

dzieki za wszelkie sugestie

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy potrzbuje numerek częśći z etki a mianowicie chodzi mi o kierunkowskaz w zderzaku

 

3c0 953 041 J - lewy żółty

3c0 953 042 J - prawy żółty

3c0 953 041 L - lewy biały

3c0 953 042 L - prawy biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
off topic VW:

Pytanko o kabelek do opla zafiry 2003 dti. Staruszek ma te autko i non stop cos sie pierniczy - potrzebowalbym kupic mu kabelek do kompa zeby mogl sobie zczytywac bledy. Jakies propozycje ???

Z gory dzieki.

 

podesle ci na pw jaki jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności