Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa i już raczej nie będzie działać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz trzeba mi etki która by chodziła pod win7 64 bit.

Jedynie wersja beinstalacyjna (portable) działa na x64.

a propo ETKI, dalej nie dziala wyszukiwanie czesci po nr VIN samochodu?

W planach jest rozkodowanie 3 numerów na dobę (za free), ale kiedy to będzie działało, nikt tego nie wie. Teraz zostaje Ci tylko napisać tutaj =>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80333 albo na priv.

PS

Wyszukiwanie części działa, trzeba tylko podstawić w ETKA plik .txt. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS

Wyszukiwanie części działa, trzeba tylko podstawić w ETKA plik .txt. :-D

 

 

a jak? :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak? :fajny

Trzeba wygenerować plik .txt pod numer nadwozia (możliwość wygenerowania podałem w poście powyżej, w temacie do tego przeznaczonym, albo priv, musisz podać nr nadwozia) Wrzucasz taki plik do folderu FGST w ETKA. Jak odpalisz ETKA klikasz "programy obsługi"->"INI edytor"->"szukaj ID pojazdu" i wskazujesz ścieżkę do folderu FGST, zapisujesz zmiany i już możesz korzystać z "pełnej wersji" ETKA pod Twój numer nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz Gural wygenerować plik tekstowy dla mojego auta? Nie wiem czemu, ale moja etka z czasów kiedy jeszcze działała przez net, zapisała tylko kilka przypadkowych vinów, które komuś sprawdzałem, a mojego i rodziców paska nie :( Co ciekawe te zapisane viny to wszystkie do modelu 2003 tylko są-tak jakby młodsze olała (w tym te ważne dla mnie).

 

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:51 ----------

 

Mój vin WVWZZZ3BZ4E298238

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz Gural wygenerować plik tekstowy dla mojego auta?

Tak, mogę, tylko przez weekend to raczej marne szanse na taki plik bo jak na razie to sam nie mam dostępu do opcji wygenerowania takiego pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak będziesz miał kiedyś możliwość to bym prosił ;)

A jeszcze jakbyś mi powiedział, jak wygenerować plik pdf z etki? Bo widziałem, że nie raz zamieszczasz takie dla kogoś kto o część pyta, a jakoś nie widzę w etce jak to zrobić.

I jeszcze jedno pytanko: tam w okienku Szukaj id pojazdu, zapamiętują się wyszukiwane numery-jak się pozbyć tych, których już nie trzeba? Bo sprawdzałem kiedyś komuś i one mi tam dalej siedzą nie potrzebnie.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym prosił o wygenerowanie takiego pliku jeśli można

moj vin to :WVWZZZ3BZ2P435614

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko: tam w okienku Szukaj id pojazdu, zapamiętują się wyszukiwane numery-jak się pozbyć tych, których już nie trzeba? Bo sprawdzałem kiedyś komuś i one mi tam dalej siedzą nie potrzebnie.
Z chęcią je przygarnę, zapisane są w folderze FGST w miejscu gdzie masz zainstalowaną ETKE, wystarczy że je z tego folderu usuniesz.
ja też bym prosił o wygenerowanie takiego pliku jeśli można

Jak dostanę pliczek to podeślę. :)

 

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:36 ----------

 

BTW

Ma ktoś na zbyciu łóżeczko dla dziecka Mamas&Papas (tylko nie pamiętam jak ono się dokładnie nazywa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dostanę pliczek to podeślę.

Dzięki Gural:dobrze

 

 

muszę się wam pochwalić czym wozi się teraz moja córka, myślę że Kubik fr ma kogoś do startu na 1/4 mili wreszczie.

picture.php?albumid=1231&pictureid=7059

picture.php?albumid=1231&pictureid=7060

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią je przygarnę, zapisane są w folderze FGST w miejscu gdzie masz zainstalowaną ETKE, wystarczy że je z tego folderu usuniesz.

 

No i tu właśnie jest dziwna sprawa, bo w menu rozwijanym mam 10 vinów, a w fgst tylko 3 pliki.

Podać Ci je tu jako załączniki, czy wysłać na meila?

 

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:41 ----------

 

Jacek, fura ok, tylko napęd nożny troche słaby na 1/4 mili. Polecam cos z silnikiem, potem forum, małe mody itd:

http://forum.modifiedpowerwheels.com/index.php?sid=2e952e6356d00ad35cbb19d1e15d7d12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek, fura ok, tylko napęd nożny troche słaby na 1/4 mili. Polecam cos z silnikiem, potem forum, małe mody itd:

http://forum.modifiedpowerwheels.com...bb19d1e15d7d12

na silnik przyjdzie czas ona dopiero niedlugo skonczy 2 latka więc ma jeszcze czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podać Ci je tu jako załączniki, czy wysłać na meila?

Obojętnie, może być tu jako załącznik, dzięki.

bo w menu rozwijanym mam 10 vinów,

Pewnie program zapamiętał jak wpisywałeś do sprawdzenia a plików nie masz bo są nie odkodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super cena

cena ok ,ale jeden problem pamięć wewnętrzna tylko 1GB i brak slotu memory card :( co ogranicza trochę możliwości tego TomToma

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na silnik przyjdzie czas ona dopiero niedlugo skonczy 2 latka więc ma jeszcze czas

 

No to dobry już wiek- trzeba wcześnie zaczynać:dobrzeja mojej kupiłem newbeetla jak miała roczek ;) Frajdy w nim mnóstwo miała, 6v więc jeździł stosunkowo wolno, otwierane drzwi bo dziecko siedzi głęboko w środku, więc nie ma ryzyka, że wypadnie. Nauczyła się dość szybko pedał wciskać i tak z nią ganiałem, bo kierować nauczyła się dopiero jak miała dwa latka-rok temu i szło jej super:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obojętnie, może być tu jako załącznik, dzięki.

 

Pewnie program zapamiętał jak wpisywałeś do sprawdzenia a plików nie masz bo są nie odkodowane.

Być może, tylko, że mój vin tez tam jest, a był odkodowany. A pliku niet:zeco

WVWZZZ3BZ3E371530.txt

WVWZZZ3BZ3E232546.txt

WVWZZZ3BZ2P451798.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeden problem pamięć wewnętrzna tylko 1GB

To ja jak na razie pozostanę przy swoim Go 910.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, w jaki sposób można zhackować tomtoma żeby nowe mapy ściągać i mieć traffic na nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr, w jaki sposób można zhackować tomtoma żeby nowe mapy ściągać i mieć traffic na nim?

Bardzo prosty :) wejdz sobie na peb.pl do dzialu tomtom i tam masz wszystko. Nie podam ci linkow bo nie chce miec banana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności