Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Powaznie w uk znalezc chlopa co potrafi wspawac brewke wygladzic obrobic i pomalowac zeby jak ori rygladalo, jest ciezko.

Myslalem o takowej, ale ograniczone mozliwosci ze wsg na malowanie:(

 

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

nie no bez jaj to samo na ebaju 30 funtów taniej już z przesyłką

 

Oj chyba nie...ja mam prosto z niemiec, a to ze taniej i na tym zarabiam to chyba po to sie sprzedaje;)

 

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

 

Moje to nie sa te same co na jebaju. Tych z jebaja nie zamawiam, bo to juz najtansz co moze byc z tej firmy.

 

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

Ta firma nie sprzedaje na jebaju bezposrednio, bo ich pytalem. To co pod ich imieniem jest to nie oni. Jakas tam walka o prawa dystrybutorskie byla i nazwy handlowe z nimi. Ja np nie moge tych gwintow od nich na ebay sprzedawac, zabronili mi przy pierwszym zamowieniu.

Zainteresowalem sie i takie wlasnie wyjasnienie dostalem.

Edytowane przez Stavros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do bra, o gustach się nie dyskutuje - ale jak będziecie otwierali przednią maskę po takiej modyfikacji? dochodzą piny na masce czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no do bra, o gustach się nie dyskutuje - ale jak będziecie otwierali przednią maskę po takiej modyfikacji? dochodzą piny na masce czy jak?

Wlasnie mnie tez nurtuje temat zamka i dolotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba podaj nr katalogowy tego gwintu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
seba podaj nr katalogowy tego gwintu

Nie posiadam, znalazlem ich stronke na necie i zamowilem.

W pl 1 i w uk 4 takie smigaja i jeszcze (1 rok) nikt mi glowy ucinac nie chce. Tak wiec chyba dobre sa jak za ta cene.

Wpisz sobie raceland w google i wyskoczy ci ich stronka.

Maja katalog online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem szczerze powiedziawszy ale nie powinno byc problemu. Maska i tak przeciez odskakuje i mozesz ja podciagnac leciutko do gory. Zreszta ludziska maja takie maski i jakos otwieraja. Co do dolotu to ja mam stozka i z tym akurat nie bedzie problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem niebieskie a nie czerwone i niebieskie. Nie bede h...skoro sie wydalo to ci powiem:

-czerwone mieli za 150 z wysylka

-niebieskie za 200 z wysylka jak bralem 2 komplety za 1 chyba 15 za wysylke

Od roku niec nie zamawialem bo jakby sie zaczely reklamacje do mnie to bym chyba do irlandii musial uciekac hahaha...ale skoro nic nie wraca to sam sobie na wiosenke zakupie.

 

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

 

Nie wiem szczerze powiedziawszy ale nie powinno byc problemu. Maska i tak przeciez odskakuje i mozesz ja podciagnac leciutko do gory. Zreszta ludziska maja takie maski i jakos otwieraja. Co do dolotu to ja mam stozka i z tym akurat nie bedzie problemow.

I co fajnie warczy ten stozek? Nie brakuje mu nic jak szybko jedziesz albo wyprzedzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to walsnie z tym tuning cos tam walczyli podobno.

Ja bralem te co maja ci z tuning... ale wtedy byly niebieskie.

Poszly do paska 2.0, 1.8T a reszta do TDI'kow. Na alledrogo sprzedalem jeden i tu w guardianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co fajnie warczy ten stozek? Nie brakuje mu nic jak szybko jedziesz albo wyprzedzasz?

Warczyc warczy ;) i glownie z tego powodu go zalozylem. Koni wiecej mu nie przybylo ;) ale tak jakos ladniej pod maska i mialem miejsce jeszcze na oil catch tank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warczyc warczy ;) i glownie z tego powodu go zalozylem. Koni wiecej mu nie przybylo ;) ale tak jakos ladniej pod maska i mialem miejsce jeszcze na oil catch tank.
Wiec przy wyprzedzaniu nie muli, nie brak mu powietrza pod maska? Czy masz kanal-doprowadzenie strumienia na stozek jakis zrobiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec przy wyprzedzaniu nie muli, nie brak mu powietrza pod maska? Czy masz kanal-doprowadzenie strumienia na stozek jakis zrobiony?

Nie nie muli. Nie mam zadnego kanalu bo nie mam materialu z ktorego bym to mogl zrobic. Sa plany zeby zrobic przegrode i wlot w blotniku ze sprintera albo t4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te felaszki mi sie podobaja u ciebie strasznie.

 

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

 

Gdzie je wynalazles? Takie ala BBS'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezlitosny jest...angole to nie maja wyobrazni przy cofaniu, polak to chociaz zostawia 10 tysiecy na rok, a tu ma 15 klockow i 5 latek hahahah.. i to pewnie z konca roku:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gadalem z lakiernikiem i jestem umowiony na polowe lutego.

Przedni i tylni zderzak bedza gladkie i pod kolor nadwozia, progi tez. Tylna lotka i blenda tylnej klapy tez do malowania. No i przedluzenie przedniej maski z malowaniem.

Koszt 350£ do 400£ i 4 dni roboty...

Co wy na to?? Chyba spoko cena jesli chodzi o tyle elementow.

 

On sam tez zajmuje sie montazem bodykitow i podal mi taka stronke http://www.topbodykit.co.uk/

 

Opinie please....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy na jakich gwintach jezdzicie? jaki polecacie na drogi w uk ?

 

nie zakladaj zadnego i ciesz sie komfortem jazdy. Gwint pieknie wyglada i trzyma sie drogi ale jak ja wsiadam do kwiatka bory to nie narzekam na moc bo jest git ale kurcze zawiecha normalnie mnie juz wkurza. kazda dziurke czuc a na spiacych policjantach to zwalniasz doslownie do zera , gdzie paskiem przejezdzam 40m/h .

 

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

 

legalne w anglii

 

legal w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności