Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem prawie od zawsze z Direct Line i co roku mam tam parę funcików mniej, jednak ostatnie przedłużenie z czerwca pozostało w tej samej cenie, co nie zmienia faktu, że płacę 34 funty na miesiąc za full comp z ochroną zniżek, na mnie i żonę. No ale dużo zależy od miejsca zamieszkania i mil robionych rocznie, ja mieszkam w malutkiej mieścinie i podałem, że robię 5 tyś mil rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi Panowie/Panie jak wyglada sprawa jak zmieniam ubezpieczyciela- w jaki sposob mam nowemu udowodnic moje ciezko zarobione NCD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz polise, podajesz ile lat no claim masz, potem dzwonisz do dotychczasowego i prosisz o no claim discount certificate , jak ci przyśle to odsyłasz nowemu ubezpieczycielowi i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie proszę o wasze opinie na temat tego auta --->

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320580354947&ssPageName=ADME:X:eRTM:GB:1123

 

2.0 benzyna z turbina i 81000 mil ile byście za to dali ???

 

pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku,on nie ma turbo ;) 150 kM ,2.0 FSi. Trochę pracy wymaga ale dobra cena,może jeszcze coś kucnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się doczytałem :) jak nie ma turba to odpada ,

kolo chce sprzedać to za 3.500 wiec jak ktoś chce to niech chwyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobijany troszke

środek zadbany

mało ma przejechane

silnik tez spoko

i tak to ładny

ja bym dał za niego 4 tysiące max

 

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

 

cena kucnąć nie kucnie jak cos to podskoczy do gory

jeszcze jest 6 dni aukci a przeważnie tak 2 godziny

przed zakaczeniem zacznie sie walka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że to jego siostry i one nie ma dostępu do neta :doh w dzisiejszych czasach....

Sprawdźcie historię auta przed kupnem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mało ma przejechane

 

no ja wlasnie nie widze jego przebiegu, chyba ze naprawde nie widze he he

A po mojemu to jest na bank cos z nim nie tak oprocz tej kosmetyki, stawiam na elektryczna blokade kierownicy albo uszczelke i zdjecie jakis rusek w dresach robi na ostatnim zdjeciu hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno tą elektryczną blokadę kierownicy można teraz taniej naprawić sama część kosztuje coś kolo 60 funtów + 3 godziny roboty , wiec nie było by tak źle jeśli ktoś chciał by go kupić :)

 

ja niestety odpadam bo napaliłem się na ropniaka :) co do mil to 81.000

 

to napisał mi koleś

"Hi Arek, there is no problems with the car what so ever and it is in daily use, engine, gearbox, clutch etc all fine, it has 6 gears and drives excellent its just the cosmetic marks on the bodywork, its currantly showing just short of 81k miles, its mot till april and tax till end of month. Your welcome to come and test drive it before you buy it but let me know asap if interested as have others interested aswell? give me a ring. Cheers andy!"

Myślę że 3.500 to nie dużo za takie auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany potrzeba komus zimowki 4x firestone min 7mm,zamienie na 16 w dobrym stanie.Jade do Pl i niewiem czy je przywozic,oponki to 225/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na sklep gdzie mogę dostać gumowe/silikonowe kolanka i węże, żeby podłączyć FMIC? a może komuś zostało coś w rozmiarze fi 57? Najlepiej w Londynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile wołasz za te zimówki

i czy to sa same opony czy razem z felga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o tym aucie ????

Wiem że to nie kombiak i nie 2004 rok tak jak chciałem no ale 170BHP 6 biegów no i parę innych bajerów ma a co najważniejsze mały przebieg ...

Dali byście za niego 3250 ???

 

http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewtopic.php?f=15&t=26575

 

co najwyżej resztę gratów przerzucę z mojego auta no i jakoś to będzie wyglądało :)

 

+ ktoś orientuje się ile kosztował by tax na rok za takie auto ???

pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie wyglada z zewnatrz, z tego Co. Widac to w srodku jest babanowo ;) felunek chyba nawet taki jak u spidiego.

No i odrazu mam moc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie no i niedaleko :) a i niedrogo :) teraz to mam dylemat :) ha

no ale nawet jak bym go kupił no na edition38 to już nie zdążę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym go najpierw kablem potraktowal i sprawdzil czy przebieg sie zgadza, a jak by bylo oki to warto. Ale to tylko moja opinia i nie brac jej za bardzo pod uwage. Auto samo w sobie zejafajne no i najVWazniejsze ze passek hehe

 

PS. powiem ci Arku ze 62906 mil na taki rocznik to jest nie mozliwe jak dal mnie (moj pasek tez wiecznie ma 82000 mil przed kazdym motem) najlepiej hex-usb i masz go na tapecie. Jak dla mnie to przebieg auta przeklamany ale moga sie zdarzyc takie porzypadki.

 

Arek po przejrzeniu jeszcze raz ogloszenia moge z lekka reka na sercu stwierdzic ze to ma 120000 mil nalatane i jest przygotowany tylko na sprzedaz, a wiem to bo sam handluje autami i wiem na co spojrzec zeby wiedziec co i jak nawet po takich glupich zdjeciach

 

Zwroc uwage na zbiorniczek wyrownawczy plynu chlodniczego?? skoro byl serwisowany regularnie to czemu go brakuje az tyle, a lepsza jazda jest ze ma tarcze hamolcow porosniete rdza ( to znaczy ze juz auto stoji pare ladnych dobrych dni lub tygodni, ja to bynajmiej widze. Bo skoro jest to jego auto to nie wieze ze nim nie jedzi , no chyba sie przezucil na biala fieste ktora stoji rowniez na sprzedaz za passkiem)

 

Juz sie nie mieszam ale chyba moge wyrazic swoja opinie i pomoc koledze hi hi

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności