Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, za tydzień o tej porze będe w drodze do Dover, już się nie moge doczekac :) I wreszcie po trzech latach prawie, mój pasek dostanie wiruska ;)

 

he patryk ja juz w czwartek nad ranem bede smigał, a tak ap-ropo masz wlepe na pasku bo mieszkamy blisko siebie, moze kiedys cie upoluje bo czesto latam do strood, chatham, rochester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja droga Luke, nie potrzebnie sie czepiasz, bo dom to mozesz kupic i za 30 tys, tylko ze nawet pies nie chcialby w nim mieszkac..

ja sie nie czepiam, poprostu pytam, bo wiem ze eny zaleza od regionu gdzie sie mieszka.

mieszkalem przez pare miesiecy w walii to za chate z ogrodem i to nie malym, 4bed, z duzym salonem i rownie duza kuchnia, plus lasienka z wanna i prysznicem, wplacilismy 550fuli na miesciac, za sam wynajem, a teraz w exe, to za ta cene masz flata 1bed.

zadne czepianie - robercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie czepiam, poprostu pytam, bo wiem ze eny zaleza od regionu gdzie sie mieszka.

mieszkalem przez pare miesiecy w walii to za chate z ogrodem i to nie malym, 4bed, z duzym salonem i rownie duza kuchnia, plus lasienka z wanna i prysznicem, wplacilismy 550fuli na miesciac, za sam wynajem, a teraz w exe, to za ta cene masz flata 1bed.

zadne czepianie - robercie.

 

Wciaz sie nie rozumiemy.. Ja mowie o cenach za kupno a nie za wynajem.. Oczywiscie, ze wszystko zalezy od regionu. W Walii wszystko jest tansze.. Znajomy nawet ubezpieczal samochod na walijski adres i mial ze 150 funtow taniej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i cena za wynajem, jak i za kupno jest mniej więcej powiązana, tam gdzie drożej się kupuje i drożej się wynajmuje.

 

he patryk ja juz w czwartek nad ranem bede smigał, a tak ap-ropo masz wlepe na pasku bo mieszkamy blisko siebie, moze kiedys cie upoluje bo czesto latam do strood, chatham, rochester

 

Hehe, wbrew pozorom mieszkamy jakieś 200mil od siebie ;) Ja mieszkam w Gillingham w Dorset. Wlepy nie mam.

Ci co jadą teraz-na jakich oponach macie zamiar pojechać? Bo ja się zastanawiam, czy nie ubrać zimówek czasem. Moje letnie nie nadają się na śnieg kompletnie, a i automatem sobie tez można....i mam taki dylemat teraz. A ta zima za wygraną coś nie bardzo chce dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wiadomosci i pogode no i zapowiadaja od jutra 17 stopni w polsce, wiosna na maxa,

ja jezdze na letnich, bo zimówek nie mam nawet w grudniu na świeta pojechałem na letnich bo zakupiłem nówki bridgestone turanza er300 odnosze wrazenie ze lepsza letnia nówka niz stara i zjechana zimówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądałem wiadomosci i pogode no i zapowiadaja od jutra 17 stopni w polsce, wiosna na maxa,

ja jezdze na letnich, bo zimówek nie mam nawet w grudniu na świeta pojechałem na letnich bo zakupiłem nówki bridgestone turanza er300 odnosze wrazenie ze lepsza letnia nówka niz stara i zjechana zimówka

 

No co ty.. Lepsza byle jaka zimowka niz najlepsza letnia! Letnie opony przy mrozach zmieniaja wlasciwosci i zachowuja sie jak plastik a nie jak guma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co ty.. Lepsza byle jaka zimowka niz najlepsza letnia! Letnie opony przy mrozach zmieniaja wlasciwosci i zachowuja sie jak plastik a nie jak guma.

no to pojechałem :debil:debil:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczę ci swoje. Ile dajesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pojechałem

 

W Polsce komplet zimowek (teraz juz po sezonie) mozna o wiele taniej wyrwac niz tutaj (no wlasnie tutaj zimowej nawet nie ma).. Warto o tym pomyslec, bo jak kiedys cie zlapie zima na drodze to auto w krzaczory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do polski bede lecial na zimowkach :) w polsce wymieniam na P ZERRO Rosso :), mam w zapasie nowke wiec dokupie druga i na przod beda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu zimówki kupuję już od lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pojechałem :debil:debil:debil

chodziło mi oto ze moja teoria padła i ze :debil ze mnie a ja i tak na letnich lece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra pany mowic szybko gdzie wy elektronike kupujecie, chodzi za mna nagrywarka dvd z dyskiem, panasonica, zebym mial pod zestaw z tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.ebuyer.com

http://www.play.com

podziekowal,

 

ktos jeszcze cos dorzuci zeby byla jakas orientacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zimówki kupuję już od lat...

 

To niezle w kite dajesz... Ja zimowki mam na wieeeele sezonow i wciaz dotrzec ich nie moge.. Swoja droga ciekawy avatar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podziekowal,

 

ktos jeszcze cos dorzuci zeby byla jakas orientacja ;)

 

ja jak cos chce kupic to szukam albo czekam na info tutaj

 

http://www.hotukdeals.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zimowki mam na wieeeele sezonow i wciaz dotrzec ich nie moge.

a co to ma do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności