Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Napisał gino9 Zobacz post

ale wyluzowalem

dobra decyzja

 

I znowu mam oferte,polak daje 5taka.hehhehe...powiesic sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I znowu mam oferte

jest zainteresowanie, ale jak dales cene 5400 to takie pewnie beda oferty krecace sie kolo 5k, chociaz ta 4,8 byla przegiecie.

pozdro

 

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

 

kojazy ktos kolege forumowego z londynu, `co ma w opisie komis z telefonami`?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferty potrafią na bezczelnego składać nawet połowę ceny...znam to z autopsji. A najlepsze jest jak cena nie jest wysoka na starcie, a koles nie widząc jeszcze auta na żywo na dzień dobry zbija cenę...załamka. Przyjedź zobacz i wtedy ewentualnie się targuj...Nie cierpię sprzedawać auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
użytkowy, oszczędny i nigdy się nie zepsuł-ponad 60 tys km, dwa i pół roku-jedyna usterka to czujnik temp.

swiete slowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie co wy na to http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200448373623&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

pisza ze legalne:dupabladamozna cos takiego samemu zrobi bo cena dosyc wysoka,a nie powiem ze mi sie podoba bo i tak musze wymienic bo pasek pocalowal lampe:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lampki już grubo ponad miesiąc wiszą na ebay`u i jakoś nikt ich nie bierze. Sam chciałem je wziąć, ale sprawa legalności trochę niezbyt jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej policja sie nie przyczepi ale w razie kolizji jak ktos wjedzie w tyl samochodu wina moze byc po stronie kierujacego pojazdem z takimi lampami bo sprawca powie ze lampy sa ciemne i niewidac stopu,wtedy ubezpieczyciel zrobi wszystko zeby nie wyplacic odszkodowania.

 

Jak takie zrobić ?

Folia przyciemniająca do szyb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt ok. 20Ł za parę, bo pytałem gościa, który mi przyciemnia szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie odpuscil takie przyciemniane, przynajmniej jak nie maja homologacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest zainteresowanie, ale jak dales cene 5400 to takie pewnie beda oferty krecace sie kolo 5k, chociaz ta 4,8 byla przegiecie.

pozdro

 

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

 

kojazy ktos kolege forumowego z londynu, `co ma w opisie komis z telefonami`?

 

chodzi ci o kolege

gsm london ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał luke Zobacz post

jest zainteresowanie, ale jak dales cene 5400 to takie pewnie beda oferty krecace sie kolo 5k, chociaz ta 4,8 byla przegiecie.

pozdro

 

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

 

kojazy ktos kolege forumowego z londynu, `co ma w opisie komis z telefonami`?

chodzi ci o kolege

gsm london ?

 

ja nie mam komisu tylko serwis :) nie skupuje telefonow itp. :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wsio jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema ADAM

 

No niestety 4 lata temu okradziono mnie i zrobilem claima.. I tak sie to za mna ciagnie do dzis... A punkciki tez juz sa za predkosc Za 3 letnia a6 po nizej 1000 GBP nikt ci nie zaoferuje... Dla mnie pasek w wypasie sportowa wersja to wlasnie 1000 GBP w churchillu, dlatego mam comforta za 550 GBP. A ceny B6 w sporcie czy comforcie sa tutaj podobne, ale nie narzekam puki co..

P.s.

Jak ci sie uzytkuje cecek? Przyznam ze jeszcze zadnym CC nie jezdzilem. Masz jakies porownanie do zwyklej B6?

 

W twoim przypadku polecam http://www.confused.com Od paru lat używam tej stronki i zawsze super cenka się znajdzie.

Porównania do innego paska nie mam ale mój widablju wcale mnie już nie zachwyca. Powód - komfort jazdy. Mam elektrycznie regulowane amorki i tak: na Comfort jest super ale tylko po mieście - na trasie za bardzo nim buja.

Na Normal w mieście trzęsie, na trasie też trochę (chyba że załadowany) a przy wyższych prędkościach (160+) za miękko.

Na Sport jest tak twardo że nawet na szwabskich autostradach w zakrętach ostrzejszych znosi...

Powiem szczerze że moje stare 328i czuje się pewniej przy wyższych prędkościach niż CC :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli odpowiedz sie nasuwa sama - Nie warto przeplacac za wersje CC.. Lepiej kupic zwyklego passata i tyle..

Troche szkoda, bo spodobal mi sie juz kiedys kiedys.. Zobaczymy jaka bedzie przyszlosc.. Poki co moj jezdzi i nie sprawia mi klopotow. Nie szukam nic konkretnego na chwile obecna..

Edytowane przez robsonic-fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jest nowa mapka, prosze sie pokazac, gdzie was szukac, instrukcja tej jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli odpowiedz sie nasuwa sama - Nie warto przeplacac za wersje CC..

Kwestia gustu.. Tobie może komfort przypasuje. Prawda jest taka że wolę już CC niż zwyklego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwyklego paska.

oj, ktory to zwykly na naszym forum jest, no powiedz mi tu szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrny kombi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwyczajny - niezwyczajny :P

 

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

 

Nie warto przeplacac za wersje CC

wiesz jak jest, jednemy przypasi, a drugi by wolal troche inny, nie ma takiego co by wszystkim pasowal, kazdy czlowiek inny.

 

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

 

polecales tak, to sprawdzilem ile by mnie to wsio wynioslo, no fajnie wsio bo pokazalo 44na miesiac, ale jakas firma o ktorej jeszcze w zyciu nie slyszalem 1st CENTRAL.

kojazy ktos moze cos w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już o nich slyszałem że istnieją parę lat temu... Miałem nawet polisę z nimi. Jak chciałem zmienić firmę to grzecznie kasę oddali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności