Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie martwię. Nigdy nie przekraczam.

 

Nie przekraczasz w ogóle czy więcej jak 50 kmh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w Liverpoolu widziałem niebieskie B5 3BG kombi z małą wlepką koło czpienia wycieraczki. Pasek na PL blachach, ale nie pamiętam jakich...
IMG_0678.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przekraczasz w ogóle czy więcej jak 50 kmh?

 

Zawsze przepisowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... jestem w szoku Adas.

smiac mi sie chce bo podczas ostatniego urlopu tesciu dostal madat za przekroczenie predkosci o 10km/h i stoowe dostal.

ale moja zona z boku siedziala i skomentowala ze, jechalimy przepisowo, nawi pokazywala ze jedziemy z prawidlowa predkoscia. za innymi samochodami w blizej nieokreslonej odeglosci, tyle ile oni jechali. i dodala ze jak kierowca ma wiedziec ze to jego pomiar jest na suszarce, jak udowodni policjant ze to akurat pomiar naszego samochodu i ze jej sie wydaje ze pomiar by zle wykonany. no i poprosil kierowce pan policjant do radiowozu, pierwsze pytanie kim jest pana corka, czym sie zajmuje ze takie pytania zadaje... i tesciu niewiele sie odzywal bo jak sie dowiedzial ze tylko 100 to ochoczo przyjal mandat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol... jestem w szoku Adas.

smiac mi sie chce bo podczas ostatniego urlopu tesciu dostal madat za przekroczenie predkosci o 10km/h i stoowe dostal.

ale moja zona z boku siedziala i skomentowala ze, jechalimy przepisowo, nawi pokazywala ze jedziemy z prawidlowa predkoscia. za innymi samochodami w blizej nieokreslonej odeglosci, tyle ile oni jechali. i dodala ze jak kierowca ma wiedziec ze to jego pomiar jest na suszarce, jak udowodni policjant ze to akurat pomiar naszego samochodu i ze jej sie wydaje ze pomiar by zle wykonany. no i poprosil kierowce pan policjant do radiowozu, pierwsze pytanie kim jest pana corka, czym sie zajmuje ze takie pytania zadaje... i tesciu niewiele sie odzywal bo jak sie dowiedzial ze tylko 100 to ochoczo przyjal mandat...

 

I to jest właśnie polska policja... a co z tym ze 10 kmh jest dopuszczalne do przekroczenia??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zawsze przepisowo.

 

Chwała Ci za to!

Edytowane przez Lesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej za to mnie wkurza ten bałagan w znakach i bzdurnie ustawione ograniczenia. Tu jak mijam fotoradar to wiem ile powinienem jechać. Tam nie raz się drapie po głowie bo już się gubię, czy tam było tyle, czy tyle a może jeszcze więcej bo skrzyżowanie skasowało ograniczenie... Niejednokrotnie elegancka dwupasmówka i się wlokę 50 km/h albo zawrotne 70. Wogóle jeżdżąc po Śląsku to mam wrażenie, że skrzynia trójki nie ma gdzie wrzucić, bo albo 30 tki, 40tki, albo korki. Ale zagryzam zęby mimo, że mnie wyprzedzają z prawej i z lewej bo wychodzę z założenia, że dwa tygodnie jakoś się przemęcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Chwała Ci za to!

 

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Prescott tylko jeden veyron przyjechał i latał razem z bmw i8 . Było kilka spektakularnych wypadków , jutro z tego co widziałem po torze będa jeździły inne samochody niż dzisiaj. Dzisiaj sporo tvr lotus itp śmigało ale były też np hondy s2000 . Oby Wam jutro pogoda dopisała tak jak mi dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim kanale jest ksw???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polsat 444 i 445 Pay-Per-View

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, oglądam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie? daj linka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)

 

 

Widziałem Twój filmik jak goniłeś jakaś audi i tez było 200++ ale Ty nie przekracza prędkości! Bezpieczeństwo przede wszystkim!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 mil dzisiaj nabite na 2 kółkach :zeco

objechaliśmy Walie na 4 motocykle :):

IMG_1347.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
300 mil dzisiaj nabite na 2 kółkach

objechaliśmy Walie na 4 motocykle

 

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge kupic tanio zarowki D2S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
300 mil dzisiaj nabite na 2 kółkach :zeco

objechaliśmy Walie na 4 motocykle :):

 

W Brecon Beacons byli? Pięknie tam i widziałem, że to raj dla motocyklistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Brecon Beacons byli? Pięknie tam i widziałem, że to raj dla motocyklistów.

 

Dokładnie tam ;)

Gloucester-Ross on Wye-Abergavenny-Brecon-Llangadog-Swansea-Rhossili

Wracaliśmy już M4-M5 cała wyprawa 11 godzin :)

Wróciłem zmęczony jak po trasie do niemiec :D

Korek w Swansea przejechany w 30 minut samochody musiały jechać pewnie ponad 2 godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to widzę, że omineliście najładniejszy kawałek moim zdaniem, a470 z Merthyr Tydfil do Brecon, widoki tam są poprostu piękne, z jednej strony widoki na wzgórza, między innymi najwyższy szczyt w południowej Walii Pen y Fan, z drugiej strony drogi co kawałek małe wodospady, choć w porze bez deszczu mogą być suche.

uploadfromtaptalk1432702302900.jpg

uploadfromtaptalk1432702331627.jpg

Wzdłuż tej drogi są też trzy zapory, po jednej można przejechać i trafiamy na parking z fajnym widokiem na zbiornik i dwoma stołami piknikowymi

uploadfromtaptalk1432702374118.jpg

 

A465 z Merthyr Tydfill do Neath też ma ładne widoki i A4067 z Defynnog w dół też daje nie złe widoczki.

Uwielbiam tam jeździć;)

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności