Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

wykup opcje Prime za 50 na rok i dostawy masz za darmo.

Duzo tam kupuje i nawet do PL mi dostarczaja, za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze duzo rzeczy jest taniej i to duzo niz na ebayju

to interesujace.

ebay bierze 10% prowizji a amazon 15%.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem zonie samsunga s3 galaxy mini za 159 z przesylka na nastepny dzien. nowka, odblokowany. na ebayu zaczynaja sie od 190... opcja prime mam na miesiac za darmo, trzeba sie na 6 grudnia przygotowac:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła przesyłka a w niej manetka z tempomatem i kabelek. Miałem zamontować jutro ale że dzisiaj ładna pogoda była to stwierdziłem że po pracy 2 może 3 godzinki i założe. Jak już sie uporałem z kierą i wyciągnieciem tych łatwo dostępnych kostek to przyszła burza i unieruchomiłem auto. Mam nadzieje tylko że jutro nie będzie padać i dokończe. Jakbym wiedział ze to tyle jest roboty to chyba bym sobie odpuścił...:sciana Jeszcze tylko muszę poszukać podłokietnika i można się wybrać w dłuższą podróż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje tylko że jutro nie będzie padać i dokończe

 

Taa ma wiać 90 mph i lać cały weekend ;)

 

Właśnie weekend panowie !!!

:zdrowko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend weekendem a ja jutro do Nottingham zapierdzielam się doszkalać.... oby dalo sie jechac po autostradzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żagiel postawisz i bedzie z wiatrem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega lenin powrócił :jupi

 

w jednym wątku pyta się czy tdi wytrzyma 300 koni...

a w drugim temacie piszę że właśnie zakuwa klientowi tdi bo klient robi 350 koni :doh

i jeszcze potrafi plasti dipem malować tak że wygląda jak w trójwymiarze

 

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasz kolega lenin powrócił :jupi

 

w jednym wątku pyta się czy tdi wytrzyma 300 koni...

a w drugim temacie piszę że właśnie zakuwa klientowi tdi bo klient robi 350 koni :doh

i jeszcze potrafi plasti dipem malować tak że wygląda jak w trójwymiarze

 

:D:D:D

Hehe widzialem te posty ;) smiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego że jest koniec miesiąca i się wypłata zbliża chce coś kupić passatkowi i tak przyszło mi do głowy że często ubolewam nad brakiem tempomatu...Dlatego pytanie mam jest ktoś tu na forum kto mieszka w Anglii i potrafił by założyć tempomat ?

Znalazłem coś takiego...any ideas ? :)

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-retro-fit-cruise-control-kit-Passat-TDI-PD-petrol-/400218104798?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2edba3de

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dokladanie tempomatu mozensie zle skonczyc.

Przelej nadmiar gotowki na moje konto I zyj w spokoju..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to może się źle kończyć ? Chodzi o to że będę hamował a samochód będzie jechać ? To rzeczywiście może być problem...Dlatego wolał bym żeby ktoś się tym zajął kto już to robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z racji tego że jest koniec miesiąca i się wypłata zbliża chce coś kupić passatkowi i tak przyszło mi do głowy że często ubolewam nad brakiem tempomatu...Dlatego pytanie mam jest ktoś tu na forum kto mieszka w Anglii i potrafił by założyć tempomat ?

Znalazłem coś takiego...any ideas ?

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-retro-f...item5d2edba3de

http://www.germanautopartsdirect.co.uk/p3628/CRUISE-CONTROL-STALK-8L0953513J-01C/product_info.html

http://www.germanautopartsdirect.co.uk/p3643/CRUISE-LOOM-PARTIAL-1J0971425A/product_info.html

 

to samo ale troszke taniej.ja ma taki zestaw u siebie. jedyne co to żeby ni lutować kabelek musiał byś znaleźć z mniejszymi pinami bo ten ma duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że manetka jest w 100 % idealna ale ta wiązka przydała by się inna ?

Druga sprawa...padł mi wiatrak od chłodzenia klimy....wyjąłem go...i chce kupić nowy na necie jest coś takiego ale wtyczkę ma inna...przerabiał ktoś już taka wtyczkę ? (wiatrak wygląda tak sam...ale tu piszą że jest do chłodzenia silnika...ale chyba Angole się nie rozdrabniają że to po prostu do klimy ? )

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Volkswagen_Passat_2.3_2004/p/car-parts/car-cooling-parts-and-car-heating/cooling/car-fans/?213440480&1&1ecfee15e5700f7deefbe4d57bd26447aa499a15&000128

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że manetka jest w 100 % idealna ale ta wiązka przydała by się inna ?
manetka jest taka jaką wkleiłeś w linku starego typu. wiązka ma duże piny więc trzeba lutować.tak czy siak będzie pasowac

 

---------- Dodano o 09:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:18 ----------

 

na moje to jest wentylator od klimy

 

---------- Dodano o 09:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:23 ----------

 

znalazłem fajną opcję z dsg i małym przebiegiem i roczną gwarancją. i znowu mam dylemat

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201307117758392/sort/default/usedcars/fuel-type/diesel/body-type/estate/price-to/12000/model/superb/make/skoda/onesearchad/used/onesearchad/nearlynew/onesearchad/new/keywords/elegance/radius/1501/page/1/postcode/ne646bw?logcode=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest cacy. nawet taki kolor chciałem ale to dsg ciągle mnie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj, ze tych mercedesow co jezdza po calym swiecie juz 30-40 lat nie skladaja. teraz autko pojedzi kilka i jest do wymiany. nie szukaj idealnego bo takiego nie ma ;p

 

---------- Dodano o 10:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:54 ----------

 

Michał, ty jesteś z newton abbot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pamietaj, ze tych mercedesow co jezdza po calym swiecie juz 30-40 lat nie skladaja. teraz autko pojedzi kilka i jest do wymiany. nie szukaj idealnego bo takiego nie ma ;p
zgadzam się dlatego boje się tego dsg jak ognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się dlatego boje się tego dsg jak ognia
jak dbasz tak masz, przebieg 80k nie jest znowu taki duzy ;) ja bym bral :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności